Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

Nemůžu spustit program rajče-průvodce

Někdy se stane, že se vám nedaří spustit program rajče-průvodce. Při jeho spuštění vám program vypíše chybové hlášení "Error connect to server rajce.net".

Možné příčiny mohou být tyto:

  1. nefunguje vám připojení k internetu. Vyzkoušejte, zda se ve vašem internetovém prohlížeči spustí i jiné internetové stránky.
  2. server rajče.net je dočasně mimo provoz. Vyzkoušejte, zda se ve vašem internetovém prohlížeči zobrazí hlavní stránka www.rajce.net.
  3. jako výchozí prohlížeč používáte jiný program než Internet Explorer např. Operu, Firefox a pod. a Internet Explorer je nastavený v režimu offline. Spusťte program IE a v menu nástroje zrušte zaškrtnutí položky “pracovat offline“.
  4. vaše brána firewall blokuje spouštění programu rajče-průvodce. Zkuste vypnout bránu firewall, pokud to pomůže, povolte v nastavení brány firewall spouštění programu rajče-průvodce.
  5. uživatel spouští program rajče-průvodce ve firemní počítačové síťi (nejčastěji) a je schovaný za nějakým proxy serverem. Současná verze umí ve většině případů detekovat připojení zcela automaticky. Někdy je však potřeba editovat soubor rajce_proxy_setting.ini a vyplnit přihlašovací údaje do PROXY serveru.

zpět

V případě dotazu se ptejte Rajče podpory na info@rajce.net.
Komentáře nejsou na této stránce možné.
Zrušené komentáře
Komentáře se velmi často stávaly místem pro vaše dotazy. Tyto dotazy jsme nebyli bohužel schopni všechny registrovat a včas na ně odpovídat. Proto jsme komentáře nechali pouze tam, kde budou plnit svůj původní účel - sdělovat své názory a diskutovat dané téma s ostatními lidmi. Zůstaly tedy např. v albech, u fotek apod.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.