Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

Kalendář: na co se nás často ptáte

Už jsem si objednal/a kalendář, ale zjistil/a jsem, že jsem udělal/a chybu. Je možné kalendář ještě opravit?

Opravy a případné úpravy kalendáře je možné provést až do pondělní půlnoci (u úterní výroby) nebo před vánoci do středeční půlnoci (u čtvrteční výroby). V tomto případě pište na kalendar@rajce.net, rádi nesrovnalosti ve vašem kalendáři opravíme. Na dotazy vám odpovíme až do půlnoci před výrobním dnem.

Kdy můj kalendář vyrobíte?

Vytvoříte-li objednávku a zároveň uhradíte do pondělní půlnoci, kalendář během týdne vyrobíme a následující úterý jej budeme expedovat. Doručení můžete očekávat pravděpodobně následující den ve středu.

Je večer před výrobním dnem a já nutně potřebuji, aby kalendář odešel do zítřejší výroby, jaké mám možnosti?

Pokud na kalendář spěcháte, tak doporučujeme zvolit platbu online kartou do pondělní půlnoci (je nutné mít povolené platby po internetu) nebo zvolit platbu dobírkou + dopravce Geis. Máte-li kalendář jako dárek, doporučujeme pro klid duše odeslat objednávku s časovým předstihem. Vyhnete se tak stresu a případným komplikacím, které mohou nastat při dopravě. Středeční doručení nelze na 100 % garantovat.

Nezdařila se mi online platba kartou, co mám dělat?

Při neúspěšné online platbě kartou vytvořte objednávku znovu a proces zopakujte. Kalendář najdete uložený v produktech, nemusíte jej znovu vytvářet.

Kolik fotografií mám vybrat do svého kalendáře?

Do rajčatového kalendáře můžete vložit 1 - 4 fotky na každou stránku.

Můžu si nejdřív vybrat fotografie a potom vytvořit kalendář?

Ano, je to doporučený způsob. Nejdříve vyberte fotografie a poté nechte vygenerovat kalendář.

Můžu vytvořit kalendář z více alb, která mám nahraná na rajčeti?

Samozřejmě ano, zvolte možnost "vytvořit kalendář - nejdřív vybrat fotky", potom postupně vyberte fotografie z vybraných alb a nechte vytvořit kalendář.

Vygeneroval/a jsem kalendář, ale některé fotky přes celou stránku mají fotku s jiným výřezem než chci, co mám dělat?

Fotografie jsou obdélníkové a stránky kalendáře čtvercové, proto má každá fotka na spad vpravo nahoře ikonku nůžek, díky které si zvolíte vlastní výřez, který v kalendáři chcete mít. Před objednáním si zkontrolujte výřezy u všech fotek přes celou stránku.

Nikde nevidím možnost uložení rozpracovaného kalendáře, je tedy nutné kalendář vytvořit najednou?

Každý krok při vytváření kalendáře se automaticky ukládá, můžete práci kdykoliv přerušit a vrátit se zpět. Ve čtvrtek večer kalendář rozpracujte, v sobotu dopoledne dokončete a můžete objednávat. A pokud kalendář do pondělí i zaplatíte, stíháte úterní výrobní den a expedici v úterý za týden.

Proč mi editor některé fotografie nezařadil do vygenerovaného kalendáře?

Nezařazené fotografie, které vám v kalendáři chybí, můžete do výběru přidat ručně přetažením fotky myší do vybrané stránky.

Jaký webový prohlížeč mohu použít, případně který doporučujete jako nejlepší?

Můžete použít jakýkoliv moderní prohlížeč. Uživatelům doporučujeme Google Chrome. Podporované prohlížeče jsou Firefox, Safari a Internet Explorer 9. Verze Exploreru starší než 7 včetně není podporovaná a verze 8 funguje, ale s velmi pomalou odezvou.

Mohu jednu fotografii použít v kalendáři dvakrát (vícekrát)?

Ano, fotografii můžete použít, kolikrát chcete, volba je jen na vás.

Bude vodoznak z rajčete v kalendáři?

Přítomnost vodoznaku uvidíte přímo v editoru kalendáře. Pokud se jedná o vodoznak přidaný do fotografií pomocí rajčete, a svůj kalendář vytváříte z vlastních fotografií a jste přihlášený, vodoznak nebude přidaný. Při použití cizích fotografií zůstane vodoznak zachován.

Můžu si objednat pexesa, fotoknihy a kalendáře za jedno poštovné?

Ano, je to možné. Objednání libovolného počtu pexes a knih a kalendářů za jedno poštovné vás při platbě převodem bude stát u dopravy Geis 89 Kč, při objednávce na dobírku 129 Kč, při dopravě do Zásilkovny zaplatíte pouze 39 Kč.Kalendář se vyrábí déle než pexeso a fotokniha, pokud máte všechny produkty v jedné objednávce, budeme je expedovat společně v jednom balíčku za týden od výrobního dne. Např. objednáte a zaplatíte objednávku do pondělní půlnoci, produkty vyexpedujeme za týden v úterý a doručení očekávejte pravděpodobně následující den ve středu.

Můžu objednat více kalendářů v jedné objednávce?

Ano, dodání kalendářů společností Geis není množství omezené. Českou poštou zaslání kalendáře není možné.

Můžu rozpracovat víc produktů a objednat je najednou?

Samozřejmě, všechny vaše rozpracované knihy, pexesa i kalendáře se ukládají, můžete si vytvářet jejich kopie, upravovat je, mazat je a najednou je objednat. Pokud se vaše fotokniha, pexeso či kalendář poničí nebo si je odnese nadšená babička, můžete si produkty kdykoli objednat znovu!

Ztratil se mi vytvořený kalendář, co mám dělat?

Kontaktujte prosím uživatelskou podporu na kalendar@rajce.net, připište název kalendáře a vašeho rajčatového účtu, kalendář zajisté dohledáme.

Jaká je gramáž papíru použitého na kalendář?

Křída lesk 170 g/cm2

Nezjistili jste, co vás zajímá?

Neváhejte se obrátit na naši uživatelskou podporu na e-mailu kalendar@rajce.net nebo na telefonu +420 734 517 345.
Vaší přízně si vážíme a rádi vám poradíme!

Komentáře