Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

Zásah laboranta

Laborant upraví objednané fotografie následujícím způsobem:

  • Umístění fotografie na střed, tak aby fotografie měla ideální umístění pro daný motiv a formát fotografie rozměru 10×15 cm a to v případě jiného poměru stran, než je poměr stran 3:2.
  • Úprava každé fotografie v oblasti jasu a kontrastu fotografie, ale hlavně barevnosti fotografie. Fotografie jsou exponovány zákazníkem v různých prostředích, kde bývá i různá barevná teplota světla. Proto je třeba upravit barevně každý z požadovaných snímků.
  • Zhotovení správného výřezu ve fotografii, kde hlavní motiv není na středu fotografie
  • Úprava se provádí v rozsahu, jaký umožňuje kvalita souboru dodaného zákazníkem, u přeexponovaných fotografií, kde převládají nečitelné – vypálené oblasti bez kresby, nelze prakticky úpravy provést. U podexponovaných fotografií, kde je kresba tmavá, lze provést úpravy pouze v rozsahu, který podexpozice dovolí. Pokud v tmavých místech není kresba, nelze jí tam vytvořit. 
V případě dotazu se ptejte Rajče podpory na info@rajce.net.
Komentáře nejsou na této stránce možné.
Zrušené komentáře
Komentáře se velmi často stávaly místem pro vaše dotazy. Tyto dotazy jsme nebyli bohužel schopni všechny registrovat a včas na ně odpovídat. Proto jsme komentáře nechali pouze tam, kde budou plnit svůj původní účel - sdělovat své názory a diskutovat dané téma s ostatními lidmi. Zůstaly tedy např. v albech, u fotek apod.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.