na prodej

Title

na prodej

Description

Nakupte pro pejsky od pejskowe 😃. Vytvořím pro vaše pejsky dárkový balíček. Základem by měla být nějaká super hračka (postupně fotím) nebo souprava obojek, vodítko, pamlskovník, případně souprava na úpravu drápků - bruska a kleštičky, barel na krmivo nebo misky se stojanem na pohodlné krmení, házedlo s míčky apod. K tomu podle přání přidáme nějaké drobnější předměty, pamlsky apod. a já navíc miláčkům dodám z lásky nějaký uzlík, pískátko apod. Také přidám plyšáčky (ti jsou ovšem většinou trošičku handicapovaní, škoda dávat pejskům na roztrhání nové, ty ať si užijí děti). V balíčcích nabízím ještě lepší ceny, než běžně. Slevy jsou většinou 10% nebo více. Využijte tuto možnost. Klidně spolu sestavíme i balíčky pro pejsky v rodině nebo pejsky kamarádů. Máte možnost stanovit rámec a cenu a nechat výběr na mě, nebo si přijeďte vybrat sami do Děčína. Kdo přijede, může vyzkoušet i nějaký obleček nebo postroj za fantastické ceny.

Period

Statistics

  • 36 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Slevy až 33 % ke konci školy. Hledáte odměny za vysvědčení? Chcete stylově uzavřít školní rok nebo sportovní sezónu? Máme pro vás skvělé slevy na fotodárky co potěší každého. Vezměte fotky a vytvořte z nich snadno fotoknihu, různé druhy fotek, plakáty , magnetky, pexesa... Pojďme na to! Akce platí do 10. 7. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
na prodej
Comments Add