Jednou v roce na Vánoce podeváté - Bělá pod Bezdězem - prosinec 2014
Tradiční předvánoční setkání zaměstnanců, spolupracovníků a návštěvníků muzea v Bělé, úvodní slovo měla vedoucí muzea Mgr. Kateřina Jeníčková, hudební vložky flétnista Vít Andršt s kolegyní kytaristkou Štěpánkou Škochovou, posléze zpěváci Radek Tomášek a Franta Vlček. Začátek programu na fotkách chybí, část výpravy dorazila se zpožděním. Pátek 12. prosince 2014
More
Title
Jednou v roce na Vánoce podeváté - Bělá pod Bezdězem - prosinec 2014
Description
Tradiční předvánoční setkání zaměstnanců, spolupracovníků a návštěvníků muzea v Bělé, úvodní slovo měla vedoucí muzea Mgr. Kateřina Jeníčková, hudební vložky flétnista Vít Andršt s kolegyní kytaristkou Štěpánkou Škochovou, posléze zpěváci Radek Tomášek a Franta Vlček. Začátek programu na fotkách chybí, část výpravy dorazila se zpožděním. Pátek 12. prosince 2014
Period
Statistics
- 45 photos
- 0 likes
Settings
Report album