48. Velká cena Mladé Boleslavi, 9. 9. 2023

Title

48. Velká cena Mladé Boleslavi, 9. 9. 2023

Description

z naší hospodské společnosti jsme se zúčastnili již tradiční, i když regionální, soutěžě v Mladé Boleslavi jen já a Petr Srb. Účast tentokrát nebyla tak velká jako v předešlích letech, ale asi to bylo dáno tím, že se ve stejný den pořádalo Mistrovství SMČR v Liberci a počasí nabídlo další krásný víkend pro výlety. Nicméně Petr Srb přihlásil do soutěže svoje modely F-16 Falcon a S-199 SNB v měřítku 1:72. Já jsem přihlásil do soutěže model F-82G Twin Mustang v měřítku 1:48 a přístrojovou desku P-51 Mustang v měřítku 1:4 od společnosti Aeroteam. Nikdo jiný se z naší hospodské společnosti tentokrát nezúčastnil. Ale i tak se zadařilo. Já jsem vyhrál s přístrojovou deskou P-51 Mustang a F-82G Twin Mustang se umístil na 3. místě ve svých kategoriích. Petr Srb vyhrál svojí kategorii s modelem F-16 Falcon a současně s tímto modelem vyhrál i hlavní cenu - Pohár Velké ceny Mladé Boleslavi. A zase se mi fotky rozházely.

Period

Statistics

  • 222 photos
  • 0 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
48. Velká cena Mladé Boleslavi, 9. 9. 2023
Comments Add