Setkání s čerty v Louňovicích pod Blaníkem (3. 12. 2022)

Title

Setkání s čerty v Louňovicích pod Blaníkem (3. 12. 2022)

Description

Setkání s čerty, tak se jmenuje každoroční předvánoční jarmark v Louňovicích pod Blaníkem, který pořádá místní spolek Babinec. Letos se jarmark konal v sobotu 3. prosince od 13 hodin na prostranství před louňovickým zámkem.

Oproti předchozím ročníkům ale tentokrát nastala neplánovaná změna. Místo dvou čertů postrašil děti jen jeden. „Druhý čert bohužel onemocněl, takže jsme si nakonec museli vystačit jen s jedním. I když byl na zlobivé děti sám, všechny obešel bez výjimky,” řekla jedna z členek spolku Babinec. Samozřejmostí bylo i setkání s Mikulášem a andělem, kteří naopak dětem rozdali mikulášskou nadílku. Děti ale musely slíbit, že budou hodné a nebudou zlobit.

Na louňovickém jarmarku nechyběly v sobotu stánky s vánočními dekoracemi, regionálními produkty jako jsou sýry, louňovické pivo nebo med. Ženy z Louňovic pod Blaníkem se postaraly o chutné občerstvení, cukroví a teplé nápoje. A hudební doprovod jako každý rok zajistila odlochovická skupina Poprask. #vesnice #slavnost #lidé #lounovicepodblanikem #rodina_přátelé #oslavy #děti #kultura #zábava #umělecké

Period

Statistics

  • 62 photos
  • 1 like

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Setkání s čerty v Louňovicích pod Blaníkem (3. 12. 2022)
Comments Add