Letní rekreace Rusava 2021

Title

Letní rekreace Rusava 2021

Description

První srpnový den jsme vyrazili na letní rekreaci! Dobrodružný týden nás čekal na Rusavě v rekreačním středisku Jestřabí, kde jsme obsadili dva dřevěné svedrupy. Kluci vyráželi pro pitnou vodu z barelu, obstarávali dřevo v lese, štípali ho do kamen a zatopili, abychom v nejchladnějším prázdninovém týdnu byli přece jen v teple a vysušili si oblečení. Do lesa jsme to měli pět kroků, a tak jsme v něm trávili spoustu času. Vyráželi jsme přes něj dolů do civilizace, třeba na koupaliště, do obchodu na Rusavě nebo na dětské hřiště do Roštění. Uprostřed týdne, kdy se nad námi počasí slitovalo a mraky vystřídalo sluníčko, jsme vyrazili na svatý Hostýn. Kromě výšlapů jsme podlehli také karbanu a celá rekreace byla vlastně jedna velká karetní hra. Balíček byl neustále v pohotovosti na stole, a vždy, když jsme došli na chatku, tak první účastník začal míchat a rozdávat na novou hru. Dvakrát jsme se také zúčastnili diskotéky, kterou pořádal místní tábor. A tak se naše děti seznámili s dalšími rekreanty a vznikla nová přátelství ☀️🏕

Period

Statistics

  • 71 photos
  • 0 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Letní rekreace Rusava 2021
Comments Add