Title

Tábor v Rohách

Description

„Lidé z planety Země, zde prostetnik vogon Jeltz z galaktického dopravního výboru. Jak jistě víte v zájmu rozvoje okrajových oblastí Galaxie má být postavena hyperprostorová dálnice napříč vaší soustavou. Vaše planeta je jedna z těch, které jsou určeny k demolici. Nemá cenu tvářit se překvapeně. Všechny plány jsou vystaveny už padesát pozemských let na obvodním plánovacím úřadě na Alfě Centauri. Když se nezajímáte o místní záležitosti, je to vaše chyba.“ Toto hlášení se ozvalo na začátku našeho tábora z rozhlasu. Viděli jsme pak explozi Země a jen tak tak jsme si zachránili holé životy v záchranných modulech. Navštívili jsme vogonskou planetu, kde jsme se v přestrojení za mimozemšťany vplížili do vogonské databáze. Centrální vesmírný počítač nás informoval o planetě vesmírných architektů. Když jsme dodali kompletní technickou dokumentaci Země a zadali heslo pro replikaci Země, byla nám naše planeta nově vytvořena a naše radost neznala mezí.

Letošní tábor byl také hodně ve znamení deště: stačilo málo a celá louka plavala, a byla plná bahna. Do něj také zapadla vlečka, na které se do tábořiště dováží voda. Měli jsme tedy najednou s dětmi ženijní bojovou hru: vyráběli jsme hatě, aby traktor projel.

Nakonec ale musíme ocenit hlavně naše táborníky: jak je na fotkách vidět, se všemi těmi přírodními i vesmírnými nástrahami si poradili, po rodičích neplakali a vytvořili skvělou partu.

Jediné, co někteří na konci tábora nemohli strávit, bylo to, že letos táborová hra neměla za vítěze nějakou družinu, ale že vítězi se stali všichni: na Zemi to totiž také takto je: buď zde budeme žít všichni a nebo nikdo.

Period

Statistics

  • 40 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Tábor v Rohách
Comments Add