Kvasejovičtí hasiči pořádali oblíbenou letní hasičskou soutěž

Title

Kvasejovičtí hasiči pořádali oblíbenou letní hasičskou soutěž

Description

Oblíbená hasičská soutěž se uskutečnila v mimořádném horku
KVASEJOVICE Místní sbor dobrovolných hasičů uspořádal v sobotu 18. června 13. ročník letní hasičské soutěže v požární útoku pod názvem Chobot cup. Kvasejovickou soutěž provázelo slunečné tropické počasí. Představily se hasičské sbory
z Kvasejovic, Dobrošovic, Martinic, Nedrahovic, Kňovic, Mezného, Přehořova a Boru u Sedlčan. Družstva soutěžila dvoukolově v požárním útoku. Regulérnost hasičského klání byla zajištěna elektrickou časomírou a atraktivními průhlednými nástřikovými terči. Minimální časový rozdíl mezi družstvy ze základního kola vytvořil tu pravou bojovou atmosféru do druhého kola. Vítězem v požárním útoku v kategorii PS 12 se stalo družstvo SDH Jesenice, druhé místo získalo družstvo SDH Nedrahovice a na třetím místě se umístilo družstvo SDH Přehořov. V kategorii PS 8, která nerozlišovala družstva mužů a žen, se na nejvyšší příčku probojovalo družstvo SDH Martinice (ženy), 2. SDH Kvasejovice st., 3. SDH Kvasejovice ml. V soutěži žen zvítězilo družstvo SDH Martinice, 2. SDH Kvasejovice, 3. SDH Nedrahovice.
V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo SDH Kvasejovice, 2. SDH Dobrošovice, 3. Bor. V kategorii mladších žáků se na prvním místě umítilo družstvo SDH Dobrošovice, 2. Bor B, 3. Bor A.
Mgr. František Vávra:
Aktuální článek - tištěný týdeník Sedlčanský kraj
Rajce.net - článek, fotodokumentace

Period

Statistics

  • 178 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Kvasejovičtí hasiči pořádali oblíbenou letní hasičskou soutěž
Comments Add