25. Freedom Party 2017 06

Title

25. Freedom Party 2017 06

Description

25. Freedom Party proběhla opět na rekreačním středisku Bučina mezi Rožnovem a Dolní Bečvou. Už v pátek se sešlo pár našich přátel aby s několika z nás nakopli tu správnú víkendovú náladu. Tož, zdařilý večírek. Majitel šel kolem půlnoci spát, tak roli výčepního převzal Broňas.
V sobotu jsme se vyštrachali z postelí do slunného počasí, přijelo i pár dalších přátel a tak jsme kolem 11 vyjeli na vyjížďku po okolí. Přes Bumbálku a Bytču jsme vyjeli na Kasárna, abychom na hranicích Česka a Slovenska dali něco na zub. Po sjetí z kopca do Velkých Karlovic se vracíme do Rožnova, odkud vyjíždíme přes kopec Valašská Bystřice a dále kolem vodní nádrže Bystřička na krásný výhled na Beskydy na kopec U Javoru. Po krátké prohlídce a společném focení zbytku naší kolony zastavujeme nedaleko v malé restauraci Na Ranči, kde se znovu po dlouhé jízdě zaslouženě občerstvujeme. Odpoledne a k večeru přijíždí další přátelé a v dobrém rozmaru posloucháme první kapelu Duševní otřes, která bezpochyby zaujala všechny přítomné svým neotřelým expresivním projevem. Druhá kapela Koridor pak uzavírá večer, který se nakonec s páru vytrvalci protáhne do několik brzkých hodin neděle. Tož opět kvalitní věčírek !
V neděli dopoledne s opchlú škraňů a příjemně unavení vyjíždíme ke svým domovům ... a někteří z nás kolem poledne ještě musí uklidit stan, provizorní plácek pro kapely. Sice ztrácím hlas ale stálo to za to !!! :-)

Period

Statistics

  • 156 photos
  • 3 videos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album

Photos and videos with comments

28% sleva s Black Friday je tady a platí na všechny dárky z fotek. Rozhodně ji neváhejte využít!
S kódem: BlackFriday2023 Akce platí do 3. 12. 2023
Zjistit více
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
25. Freedom Party 2017 06
Comments Add