Hledání: 134-2/ Letní skútr dovolená 2016 – Tatry – 29.7.-31.7.2016 – 2.den

Pro dotaz 134-2/ Letní skútr dovolená 2016 – Tatry – 29.7.-31.7.2016 – 2.den jsme našli 308 výsledků.

Náš tip

Stáhněte si Rajče do kapsy!
Rychlejší a jednodušší přístup
k vašim fotkám a videům.

claney
  • 13.10.2020
  • 11 zobrazení
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
majapap
  • 25.4.1995
  • 25 zobrazení
bachtikova
  • letos v září
  • 37 zobrazení
68praha63
A
více  Zavřít popis alba 
  • 17.5.2020
  • 154 zobrazení
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
hipopotamito
Žákovská liga U14
Výsledek 24:134 pro Ostravu
#sport#basketbal#snakes#bksnakesostrava#bk_snakes_ostrava_U14
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 20.9.2020
  • 104 zobrazení
poisson
cca 12h v terénu, vlakem 6,56 z OL do Branné a příjezd ve 20,15 domů
trasa Branná - Jindřichov - Hanušovice - Ruda - Klášterec - Postřelmůvek - Zábřeh - Nemile - Lesnice - Dubicko - Třeština - Müglitz - N. Mlýny - N. Zámky - Doubravický dvůr - Jelení kopec - Střelice - Renoty - Pňovice - Žerotín - ŠTBK - Bohuňovice - okr. Bělkovic - Trusovka - Černovírský les - Kloster Hradisch - Bezručovy sady
odlov 21 keší
více  Zavřít popis alba 
  • 25.6.2020
  • 13 zobrazení
axiomreal
Odstranění graffiti
více  Zavřít popis alba 
  • letos v březnu
  • 14 zobrazení
hasici-svojkov
Rozvoz nanovláknových vložek do roušek po 16 obcích okresu Česká Lípa.
Výjezd 1+2
Ujeto 134 km

VZ Robert Sedlák
více  Zavřít popis alba 
  • 4.4.2020
  • 266 zobrazení
vojtak20
Vzhledem k očekávanému nárůstu cestujích po zavedení bezplatného cestování u vybraných skupin cestujících (od 17. 11. 2014) došlo k pronájmu 20 vozů řady B249, 20 vozů řady Bdt279 a 5 motorových lokomotiv řady 754 společnosti ZSSK. Osobní vozy a lokomotivy byly postupně během listopadu sváženy do DKV Brno. Konkrétně šlo o 20 vozů řady B249 pořadových čísel 576, 577, 578, 579, 583, 594, 596, 597, 703, 704, 727, 736, 746, 750, 752, 755, 760, 762, 764, 777. Dále o 20 vozů řady Bdt279 pořadových čísel 018, 022, 024, 025, 030, 038, 046, 063, 065, 074, 081, 083, 087, 090, 134, 148, 157, 174, 175 a 180 a 5 motorových lokomotiv řady 754 (019, 029, 058, 059 a 060 z DKV Plzeň.
Z Brna putovaly lokomotivy dále na Slovensko z Brna-Maloměřic přes Lanžhot st. hr. ve dvou soupravách v jednom dni 13. 11. 2014:
1) Sv 11053/37045 (Brno-Maloměřice odj. 12:30 h): 362.016 + 754.058 + 754.059 + 754.060 + vozy B249 576 + 704 + 727 + 762 + 750 + 760 + 752 + 755 + 746 + 579 + vozy Bdt279 081 + 087 + 134 + 174 + 046 + 065 + 074 + 175 + 157 + 030;
2) Sv 11055/37047 (Brno-Maloměřice odj. 12:50 h): 362.003 + 754.019 + 754.029 + vozy Bdt279 018 + 022 + 024 + 090 + 148 + 038 + 063 + 025 + 180 + 083 + vozy B249 777 + 764 + 596 + 577 + 583 + 597 + 736 + 578 + 703 + 594.
K ukončení nájmu došlo 31. 12. 2014 a lokomotivy a vozy byly navráceny do provozu k ČD. Po dobu nájmu byly lokomotivy spolu s vozy předislokovány do stavu DKV Brno.
více  Zavřít popis alba 
  • 7.11.2014
  • 3 zobrazení
luckamamula
  • listopad 2019 až červen 2020
  • 107 zobrazení
ginger82
  • květen až srpen
  • 30 zobrazení
classiccarsbohemia
U modelu Tatra T600 jsme prováděli rozsáhlou renovaci karoserie. A jak můžete vidět, tak si ji rozhodně zasloužil: https://www.veteran-prodej.cz/vuz/tatra-tatraplan-t600-134/
více  Zavřít popis alba 
  • 18.3.2020
  • 63 zobrazení
jura1972
Druhou říjnovou neděli, zřejmě kvůli ohlášenému chladnějšímu počasí a kopcovitější trase jsem na přejezd přes Drahanskou vrchovinu a Litenčické vrchy vyrazil vlakem do Letovic pouze s Mirkou, přičemž nám naproti do Snovídek přijel Tonda, který hrál dopoledne soutěžní utkání ve stolním tenisu.
Po výstupu v Letovicích nás skutečně přivítalo chladno, teplota kolem 7°, ovšem pocitová ještě o nějakých pět stupňů nižší. Okamžitě jsme se však zahřáli při výjezdu z města do kopce ve směru na Kladoruby, když jsme se rozhodli kvůlli mokrému terénu po sobotním dešti postupovat do sousední obce raději po silnici, než polňačkou vedenou v údolí. Z Kladorub pak následovalo další stoupání lesem do Drválovic a sjezd přes Vanovice do Šebetova, kde jsme od místního zámku podstoupili hlavní stoupání dnes na hřeben Drahanské vrchoviny. Nejdříve jsme vystoupali do Kořence, kde jsme si prohlédli nad obcí kamenný větrný mlýn, který je momentálně soukromém vlastnictví, a dále jsme přes Benešov vyjeli až na Skalky (735 m. n. m.), nejvyšší vrchol Drahanské vrchoviny s meteoradarem. Poté jsme pokračovali po hlavním hřebenu na sousední Skály (724 m. n. m.), kde jsme od rozcestí U Skal odbočili do Protivanova, odkud jsme pokračovali po vedlejších silnicích malebnou krajinou Drahanské vrchoviny při pohledu například na televizní vysílač Kojál přes Nivu, Otinoves a Odrůvky do Studnice, ze které následoval přejezd přes část vojenského újezdu do Rychtářova k loveckému zámečku Toyerstein a sjezd přes Lhotu a rodiště komunistického prezidenta Klementa Gottwalda, Dědice, do Vyškova.
Ve Vyškově jsme pojedli svačinku a zastavili se v cukrárně na Masarykově na náměstí na kafčo se zákuskem, abychom se posilnili na výjezd na hřeben LItenčických vrchů přes Topolany, Moravské Prusy, Boškůvky, Moravské Málkovice a Orlovice do sedla úpaly (440 m. n. m.), ze kterého jsme sjeli přes Zradvou Vodu do Nových Hvězdlic a dále přes Uhřice a Milonice do Nesovic, ze kterých nás čekal poslední stoupák na výbyžek Ždánického lesa a sjezd do Snovídek, za nimiž jsme potkali Tondu a společně pak pokračovali po nádherné cyklostezce údolím Kyjovky kolem haluzické hájovny a přes Bohuslavice do Kyjovka, kde jsme krátce zastavili na kus řeči v restauraci Sport Billy a na závěr přejeli po cyklostezce Mutěnka a přes Dubňany do Hodonína, kde do Mirčina odjezdu osobního vlaku do Břeclavi následovalo stručné vyhodnocení akce na zahrádce na Grandu.
Délka nedělního putování nakonec činila 134 kilometrů a přes chladnější počasí jsme si to užili, Drahanská vrchovina je nádherná a určitě se sem někdy vydáme znovu.
Mapa: https://mapy.cz/s/ponalafere
více  Zavřít popis alba 
1 komentář
  • 11.10.2020
  • 88 zobrazení
spaceet
  • 31.3.2017
  • 35 zobrazení
malina84
  • 30 zobrazení
sunwiseallegro
  • 14.7.2011
  • 22 zobrazení
yao
V letošním školním roce se uskutečnila modernizace vybavení a rekonstrukce učebny školních dílen. V rámci projektu bylo nakoupeno vybavení celkem pro 15 žákovských míst. Projekt byl podpořený ze Zlínského kraje podprogramu PODPORA VYBAVENÍ DÍLEN V ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH MaS05-19. Celková výše dotace byla 134 000 Kč, což činí 70 % způsobilých výdajů. Současně byla provedena výměna podlahové krytiny, elektroinstalace a zářivkového osvětlení, připojení k internetu.
více  Zavřít popis alba 
  • letos v květnu
  • 142 zobrazení
zuzee
  • zima 2018/2019
  • 15 zobrazení
mercedesbenz13
OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM
12. 10. 2019
NOČNÍ BĚH
st. č.
Příjmení
Klub

# Příjmení Jméno Klub st. č. # Oficiální čas Ztráta
1. Neděla Štěpán Trhový Štěpánov #3# M 1. 00:27:47
2. Jánošík Rudolf Vlašim #1# M 2. 00:28:05 +00:00:18
3. Albrecht Luboš #140# M 3. 00:29:03 +00:01:16
4. Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou #5# M 4. 00:29:35 +00:01:48
5. Pejša Jan smí být prázdné #64# M 5. 00:29:46 +00:01:59
6. Jahoda Martin Benešovský běžecký klub #127# M 6. 00:31:33 +00:03:46
7. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #4# M 7. 00:32:27 +00:04:40
8. Hergesell Jiří Vracovice #119# M 8. 00:33:09 +00:05:22
9. Stibor Jan Jeseník #129# M 9. 00:33:11 +00:05:24
10. Foller Miroslav EFA TÝM #106# M 10. 00:33:19 +00:05:32
11. Stožický Petr Benešovský běžecký klub #80# M 11. 00:33:47 +00:06:00
12. Adamcová Andrea Vlašim #2# F 1. 00:33:54 +00:06:07
13. Prchlík Adam Benešovský běžecký klub #69# M 12. 00:34:03 +00:06:16
14. Svatoň Michal Vlašim #82# M 13. 00:34:24 +00:06:37
15. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov #123# M 14. 00:34:39 +00:06:52
16. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub #29# M 15. 00:34:58 +00:07:11
17. Vosátka Josef Vlašim #113# M 16. 00:35:01 +00:07:14
18. Petrásková Nikol Jiskra Zruč nad Sázavou #7# F 2. 00:35:05 +00:07:18
19. Muck Vladimír Vlašim #117# M 17. 00:35:13 +00:07:26
20. Paszyc Matouš #62# M 18. 00:35:14 +00:07:27
21. Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #86# M 19. 00:35:15 +00:07:28
22. Jiroušková Hana Znosim #6# F 3. 00:35:16 +00:07:29
23. Korn David Trhový Štěpánov #48# M 20. 00:35:25 +00:07:38
24. Brožík František Sellier & Bellot Vlašim #15# M 21. 00:35:26 +00:07:39
25. Straka Tomáš Benešov #81# M 22. 00:35:41 +00:07:54
26. Jedlička Richard #43# M 23. 00:35:43 +00:07:56
27. Březinová Monika #139# M 24. 00:35:45 +00:07:58
28. Vlk Václav Loket, Radíkovice #98# M 25. 00:35:52 +00:08:05
29. Kačenga Matěj Benešov #104# M 26. 00:36:18 +00:08:31
30. Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou #87# M 27. 00:36:23 +00:08:36
31. Sehnal Andrien SC Radotín #132# M 28. 00:36:35 +00:08:48
32. Schovánek Milan Krčský les B #74# M 29. 00:37:13 +00:09:26
33. Ajgrman Miloš Vlašim #11# M 30. 00:37:26 +00:09:39
34. Bresan Vlastimil Vlašim #13# M 31. 00:37:29 +00:09:42
35. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub #70# F 4. 00:37:43 +00:09:56
36. Tůma Jonáš Vranov #90# M 32. 00:37:45 +00:09:58
37. Závorka Milan SDH CHABEŘICE #9# M 33. 00:37:47 +00:10:00
38. Plzák Jakub BB-Bořeňovičtí běžci #141# M 34. 00:37:49 +00:10:02
39. Zvárová Barbora Ostrov #124# F 5. 00:37:50 +00:10:03
40. Danešová Martina Sázava #23# F 6. 00:37:55 +00:10:08
41. Marek Jan SK Nusle #126# M 35. 00:38:36 +00:10:49
42. Uttl Libor AC Šakalík #8# M 36. 00:38:37 +00:10:50
43. Cinka Ivan Atletika Benešov #19# M 37. 00:38:50 +00:11:03
44. Kříž Lubomír Vlašim SBST #102# M 38. 00:39:11 +00:11:24
45. Boušek Bohumil Trhový Štěpánov #12# M 39. 00:39:40 +00:11:53
46. Macháček Libor Sedlčany #56# M 40. 00:39:49 +00:12:02
47. Koníček Lukáš Praha 6 #47# M 41. 00:39:50 +00:12:03
48. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub #28# F 7. 00:40:00 +00:12:13
49. Kamarýt Pavel Trhový Štěpánov #44# M 42. 00:40:23 +00:12:36
50. Slavíček Jindřich Jiřice #76# M 43. 00:40:30 +00:12:43
51. Bursík Martin Benešov #18# M 44. 00:40:34 +00:12:47
52. Šimek Miloslav Vlašim #88# M 45. 00:40:37 +00:12:50
53. Poledňáková Olga Trhový Štěpánov #67# F 8. 00:40:44 +00:12:57
54. Kapko Štěpán Vlašim #131# M 46. 00:41:03 +00:13:16
55. Pospíšil Ondřej Radošovice (Bystřice) #68# M 47. 00:41:07 +00:13:20
56. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sazavou #33# M 48. 00:41:33 +00:13:46
57. Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #32# M 49. 00:41:34 +00:13:47
58. Závorková Vendula SDH Chabeřice #112# F 9. 00:41:40 +00:13:53
59. Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou #24# M 50. 00:41:41 +00:13:54
60. Brož Zdeněk Trhový Štěpánov #14# M 51. 00:42:14 +00:14:27
61. Vynšová Monika Atletika Benešov #100# F 10. 00:42:27 +00:14:40
62. Dumský Ondřej Benešov #25# M 52. 00:42:31 +00:14:44
63. Vrkoslav Jonáš Benešov #105# M 53. 00:42:54 +00:15:07
64. Plášilová Kateřina Senohraby #66# F 11. 00:42:58 +00:15:11
65. Březinová Monika #16# F 12. 00:42:59 +00:15:12
66. Malá Jana #111# F 13. 00:43:00 +00:15:13
67. Fialová Jitka Vlašim #30# F 14. 00:43:20 +00:15:33
68. Hnízdilová Eva Běžci Slaný #36# F 15. 00:43:33 +00:15:46
69. Liška Jan Hasiči SDH Vlašim #55# M 54. 00:43:48 +00:16:01
70. Sochosová Markéta Jablonná nad Vltavou #136# F 16. 00:43:49 +00:16:02
71. Brož Josef #118# M 55. 00:44:07 +00:16:20
72. Vrána Jindřich #99# M 56. 00:44:22 +00:16:35
73. Kuliš Petr Vlašim #52# M 57. 00:44:28 +00:16:41
74. Vaňha Jan biatlon Klecany #96# M 58. 00:44:32 +00:16:45
75. Peukert Jiří Zruč nad Sázavou #65# M 59. 00:44:33 +00:16:46
76. Tůmová Leontýna Dubovsko #94# F 17. 00:44:47 +00:17:00
77. Tůma Ladislav Vranov #92# M 60. 00:44:48 +00:17:01
78. Schreinerova Veronika #75# F 18. 00:44:56 +00:17:09
79. Kotěra Martin Medlešice #49# M 61. 00:45:01 +00:17:14
80. Slunečková Lucie #77# F 19. 00:45:02 +00:17:15
81. Soták Radek Benešov #138# M 62. 00:45:03 +00:17:16
82. Černý Lukáš Mokrá Lhota #137# M 63. 00:45:04 +00:17:17
83. Vilímek Stanislav Benešov #97# M 64. 00:45:08 +00:17:21
84. Vondrušková Lucie #130# F 20. 00:45:11 +00:17:24
85. Nováková Alena Benešov #120# F 21. 00:46:02 +00:18:15
86. Šandová Andrea #83# F 22. 00:46:07 +00:18:20
87. Adamová Kateřina Vlašim #10# F 23. 00:46:19 +00:18:32
88. Průchová Denisa Vlašim #72# F 24. 00:46:20 +00:18:33
89. Liolias Pavel Vlašim #54# M 65. 00:46:21 +00:18:34
90. Přibylová Lucie Načeradec #108# F 25. 00:46:22 +00:18:35
91. Česká Denisa Neveklov #22# F 26. 00:46:23 +00:18:36
92. Pavelková Pavlína Vlašim #63# F 27. 00:46:29 +00:18:42
93. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy #107# F 28. 00:47:22 +00:19:35
94. Zamrzlová Štěpánka Humpolec #101# F 29. 00:47:23 +00:19:36
95. Klementová Nikola #45# F 30. 00:47:43 +00:19:56
96. Homolková Zdeňka StádoLam #37# F 31. 00:48:02 +00:20:15
97. Malý Jiří StádoLam #58# M 66. 00:48:03 +00:20:16
98. Kotěrová Iva Medlešice #50# F 32. 00:48:44 +00:20:57
99. Staněk Jan Divišov #78# M 67. 00:48:48 +00:21:01
100. Lažanová Valérie Vlašim #53# F 33. 00:49:01 +00:21:14
101. Maresova Miroslava Jablonna nad Vltavou #59# F 34. 00:49:27 +00:21:40
102. Staňková Hana Divišov #79# F 35. 00:49:37 +00:21:50
103. Dušková Dagmar Jihlava #26# F 36. 00:49:44 +00:21:57
104. Křenek Martin Jihlava #51# M 68. 00:49:45 +00:21:58
105. Hrubá Karolína Šneci v běhu #40# F 37. 00:50:05 +00:22:18
106. Klíma Tomáš Vlašim #46# M 69. 00:50:34 +00:22:47
107. Novotná Jitka Divišov #134# F 38. 00:51:11 +00:23:24
108. Růžička Josef #121# M 70. 00:51:21 +00:23:34
109. Wei Steven Vlašim #103# M 71. 00:51:46 +00:23:59
110. Filip Pavel Strojetice #133# M 72. 00:52:31 +00:24:44
111. Halešová Veronika #135# F 39. 00:52:32 +00:24:45
112. Čechová Petra #128# F 40. 00:53:11 +00:25:24
113. Švancarová Martina Vestec #89# F 41. 00:53:30 +00:25:43
114. Trojášková Soňa #115# F 42. 00:54:36 +00:26:49
115. Albertová Eva Načeradec #109# F 43. 00:54:41 +00:26:54
116. Albrecht Pavel České Budějovice #110# M 73. 00:55:02 +00:27:15
117. Kahounová Jana Benešov #116# F 44. 00:55:26 +00:27:39
118. Houdková Klára Ostrov nad Ohří #38# F 45. 00:55:27 +00:27:40
119. Pechová Iveta BBK Benešov #114# F 46. 00:55:33 +00:27:46
120. Houdková Lucie Praha #39# F 47. 00:55:38 +00:27:51
121. Daňková Veronika Vlašim #122# F 48. 00:55:51 +00:28:04
122. Egidová Nikola Husinec-Řež #27# F 49. 00:56:27 +00:28:40
123. Šaňková Adéla Hasiči SDH Vlašim #84# F 50. 00:58:59 +00:31:12
124. Červová Zuzana MSF Vlašim #21# F 51. 00:59:26 +00:31:39
125. Zhorná Dominika Hasiči SDH Vlašim #93# F 52. 00:59:54 +00:32:07
126. Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic #61# F 53. 01:08:10 +00:40:23
127. Hanzlová Jana Vestec #34# F 54. 01:08:13 +00:40:26
128. Hrabalová Dagmar #125# F 55. 01:08:14 +00:40:27
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
irontime
více  Zavřít popis alba 
  • 13.10.2019
  • 141 zobrazení
Reklama