Vyhledávání

Hledat v

Alba

Přibližně 45 123 výsledků (0,1184 sekund)

reklama
371 fotek, loni v létě, 250 zobrazení
74 fotek, říjen 2017, 134 zobrazení
408 fotek, 17.8.2014, 278 zobrazení
70 fotek, 2.10.2010, 120 zobrazení
27 fotek, září 2015, 33 zobrazení
152 fotek, 20.9.2015, 216 zobrazení
273 fotek, srpen 2012, 36 zobrazení
18 fotek, 16.8.2009, 108 zobrazení
123 fotek, 19.7.2009, 52 zobrazení
58 fotek, 15.5.2011, 21 zobrazení
19 fotek, léto 2015, 88 zobrazení
30 fotek, 14.11.2015, 36 zobrazení | cestování
Z Ústí do Pirny, dál už to nešlo. Kroupy, tma, zima.
52 fotek, 10.2.2016, 15 zobrazení
250 fotek, 20.9.2015, 383 zobrazení
98 fotek, červenec 2009, 44 zobrazení
Vlakem po Evropě
74 fotek, 15.9.2013, 67 zobrazení
275 fotek, červenec 2006, 90 zobrazení | cestování, sport
po roce opět ve stopách Tour de France, letos jsme přibrali nového člena Radima alias Ruma Drápalíka :-)
95 fotek, 22.8.2015, 65 zobrazení
494 fotek, 16.9.2018, 34 zobrazení
Závod proběhl dle kategorie ZZO, ZM, ZVV1, ZVV1 dvojice a IPO2 (vše beze stop) + cena diváka :-)
Rozhodčí – Bc. Petra Rohlenová
Figurant – Daniel Suchopar

UMÍSTĚNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Kategorie ZZO:
1. Semrád Daniel + Bella (BOC);
2. Hrubec Zdeněk + Drak Bohemia Terrano (AT)
3. Bartáková Šárka + Rhea Valacirca (sibiřský husky)
4. Valnohová Tereza + Lord z Jan-Ru (MK)
5. Kostíková Aneta + Dusty (labradora)
6. Karaffová Gabriela + Gája od Zlaté Vydry (RTW)
7. Seidlová Dana + Jurinka

Kategorie ZM:
1. Votrubová Radka + Aram z New City Vsi (AST);
2. Janeba René + Domingo (BOM)
3. Röschelová Lenka + Bailey Red Hurricane (NO); 4. Voláková Libuše + Ira z Hromadného (NO)

Kategorie ZVV1:
1. Janeba René + Fantagira (NO)
2. Vajsarová Jana + Bára z Měsíčního údolí (NO)
3. Velebil Vlastimil + Akim (BOM)

Kategorie ZVV1 - dvojice:
1. Kopecká Přibyslava + Attila de Rancho de la Suerte (RTW) a Votrubová Radka + Abby z Novobydžovska (AST)
2. Suchopar Daniel + Berry od Zrzavé dračice (NO) a Bébrová Aneta + John Wayne Junior Drago z Čekyňského dvora (AST)
3. Šubrtová Marie + Yukon (NO) a Šott Josef + Alf (NO)

Kategorie IPO2:
1. Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)
2. Řežáková Pavlína + Cira (NO)
3. Kopecká Přibyslava + Sheila (NO)

Nejlepší poslušnost:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)

Nejlepší obrana:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)

Nejmladší účastník:
Seidlová Dana

Cena diváků:
Bartáková Šárka + Rhea Valacirca

Putovní pohár získal:
Hrabal Jaroslav + Dix od Zrzavé dračice (NO)
173 fotek, 25.9.2016, 61 zobrazení
Byly vidět úsměvy, úsilí i vyčerpání...

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron