noovakm
Fašankový průvod a krojový ples v podání Slováckého krúžku Hodonín. 2. 3. 2019
více  Zavřít popis alba 
  • 2.3.2019
  • 507 zobrazení
jersey13
  • 7.3.2021
  • 67 zobrazení
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
vacenovice
  • zima 2017/2018
  • 1 148 zobrazení
lucinka222
3 komentáře
  • 3.2.2019
  • 91 zobrazení
pedroloos
2.-4.října 2019
více  Zavřít popis alba 
  • říjen 2019
  • 26 zobrazení
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
detskarekreace
14 komentářů
  • srpen 2019
  • 1 311 zobrazení
lasim
2.- 3. listopadu 2019
více  Zavřít popis alba 
  • 2.11.2019
  • 24 zobrazení
odysseaprodeti
  • 16.7.2019
  • 368 zobrazení
lu-fan-cy
  • 25.6.2019
  • 109 zobrazení
zschotikov
  • červen 2019
  • 371 zobrazení
sdhhostice
soutěž na 3B
LP 18:16
PP 17:52
Umístění 2. místo
více  Zavřít popis alba 
  • 3.8.2019
  • 27 zobrazení
dietos
Druhé vítězství v sezóně v poměru 47:10. Průběh utkání a skórující hráči: https://www.caaf.cz/?path=divize/106/rozpisdivize/zapas-3620.html Autor fotografií: Josef Štefan #sport
více  Zavřít popis alba 
  • 5.5.2019
  • 242 zobrazení
bridgetka
  • únor 2019
  • 408 zobrazení
lipovjan
Foto: Ladislav Mrkva
více  Zavřít popis alba 
  • 11.4.2019
  • 101 zobrazení
jackal001
Finále
SB-1: Zdeněk Antony, 2. Radek Jordák, 3. Roman Keřka
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Kubíček, 2. Zdeněk Antony 154 bodů, 3. Roman Keřka 154 bodů

B1600 – Finále: 1. Vít Nosálek, 2. Samuel Peták, 3. Pavel Jílek
Konečné pořadí šampionátu: 1. Milan Vaněk, 2. Petr Nikodém, 3. Vít Nosálek

JB – Finále: 1. Jakub Novotný, 2. Ondřej Medlík, 3. Václav Kindl
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Novotný, 2. Daniel Pytloun, 3. Ondřej Medlík

TAX – Finále: 1. Dušan Horčička, 2. Marcel Dlesk, 3. Jiří Bret
Konečné pořadí šampionátu: 1. Marcel Dlesk, 2. Jiří Bret, 3. Dušan Horčička

D5 – Konečné pořadí šampionátu: 1. František Kostroun, 2. Lubor Zívr, 3. Luboš Kužel

D6 – Finále: 1. Dominik Senegacnik, 2. Jiří Matějka, 3. Martin Kopena
V opakovaném startu došlo po startu na horizontu k závaru, ve kterém skončily veškeré naděje na titul pro Luďka Dubravského, který tam skončil svou finálovou pouť.
Konečné pořadí šampionátu: 1. Dominik Senegacnik, 2. Luděk Dubravský , 3. Martin Kopena

Kartcross – Finále: 1. Petr Doležal, 2. Sláva Ducháček, 3. Jan Roubíček (předčasně zastaveno v 5. kole – Milan Sklenář bouda)
Konečné pořadí šampionátu: mají ještě jeden závod v Hollabrunn (Rakousko)

D2 – Finále: 1. Aleš Kubík, 2. Josef Bartoš, 3. Roman Vávra
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jan Šindelář, 2. Josef Bartoš, 3. Václav Ciminga

RB250 – Finále: 1. Jakub Šafránek, 2. Viktor Vítek, 3. Daniel Morc
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Šafránek, 2. Tomáš Sulek, 3. Arnošt Florián

RB125 – Finále: 1. Ladislav Jiřička, 2. Eliška Plná, 3 . Dominik Šimek
Konečné pořadí šampionátu: 1. Lea Horniaková, 2. Ladislav Jiřička, 3. Petr Bílek ml.

RB 160 – Finále: 1. Týr Bruno, 2. František Jíra, 3 . Koutný Michal.
Konečné pořadí šampionátu: 1. Vojta Luňák, 2. Bruno Týr, 3. Jíra František
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 79 zobrazení
labchester
Buck Neowille (Tyler x Aigi) - Výborný 3, Výborný 2
Contact with Marvel Atagora (Travis) - Výborný 1, CAC, Výborný 2, res. CAC - Dokončen JCH CZ!!!
Caramel Love de Donawitz (Tyler) - Výborný 1, BOV - dokončen Veterán CH CZ!!!
Apricot Blossom Emerald Marvel (Ivy) - Velmi dobrá 3
Silver Skydiver Best Impression (Hailey) - Velmi nadějná 2, Velmi nadějná 1
www.emeraldmarvel.cz
více  Zavřít popis alba 
  • 3.2.2019
  • 163 zobrazení
lukinho77
1. den Pec - Výrovka - Friesovy boudy - okolo Liščí hory - 2x okolo Černé hory - Jánky
2. den Žacléř - Pomezky - Rýchory - Svoboda nad Úpou
více  Zavřít popis alba 
  • 2.2.2019
  • 294 zobrazení
typ
Otevírání 2. a 3. rybníka v Dřevohosticích, Rybáři Dřevohostice
více  Zavřít popis alba 
  • 21.9.2019
  • 507 zobrazení
fotobyna
  • 19.12.2019
  • 42 zobrazení
opelmeriva
1. František Přikryl
2. Šanca Milan
3. Novotný Josef
více  Zavřít popis alba 
  • 28.11.2019
  • 54 zobrazení
Reklama