Hledání: 3.1.2019

Pro dotaz 3.1.2019 jsme našli 60 výsledků.
AKCE -30 % s kódem
Užijte si léto
s fotodárky na Rajčeti!
Kód: Leto2020
-30 % na vše
tejra
  • loni v létě
  • 467 zobrazení
bridgetka
Hraju si, pomáhám v kuchyni, kamarádi u nás, další vypadlá stolička, s maminkou v Café Au Pair Tranquille na palačince, v kině, mamina s kamarádkama různě, vysvědčení !!!, v DK Ostrava na muzikál "Deník Adriana Molea ve věku 13 a 3/4". mazlení s Vatankou, Valentýn, zase kino, tety Zdenka a Maruška u nás, mamina s tetou Martinkou v kině, bruslím, bobuju, s Jonášovým spolkem na Jarošově statku, nové houpací křeslo, na Výstavě koček, s kamarády na Laser Game v Zábavním centru Horník
více  Zavřít popis alba 
  • zima 2018/2019
  • 144 zobrazení
jackal001
Finále
SB-1: Zdeněk Antony, 2. Radek Jordák, 3. Roman Keřka
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Kubíček, 2. Zdeněk Antony 154 bodů, 3. Roman Keřka 154 bodů

B1600 – Finále: 1. Vít Nosálek, 2. Samuel Peták, 3. Pavel Jílek
Konečné pořadí šampionátu: 1. Milan Vaněk, 2. Petr Nikodém, 3. Vít Nosálek

JB – Finále: 1. Jakub Novotný, 2. Ondřej Medlík, 3. Václav Kindl
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Novotný, 2. Daniel Pytloun, 3. Ondřej Medlík

TAX – Finále: 1. Dušan Horčička, 2. Marcel Dlesk, 3. Jiří Bret
Konečné pořadí šampionátu: 1. Marcel Dlesk, 2. Jiří Bret, 3. Dušan Horčička

D5 – Konečné pořadí šampionátu: 1. František Kostroun, 2. Lubor Zívr, 3. Luboš Kužel

D6 – Finále: 1. Dominik Senegacnik, 2. Jiří Matějka, 3. Martin Kopena
V opakovaném startu došlo po startu na horizontu k závaru, ve kterém skončily veškeré naděje na titul pro Luďka Dubravského, který tam skončil svou finálovou pouť.
Konečné pořadí šampionátu: 1. Dominik Senegacnik, 2. Luděk Dubravský , 3. Martin Kopena

Kartcross – Finále: 1. Petr Doležal, 2. Sláva Ducháček, 3. Jan Roubíček (předčasně zastaveno v 5. kole – Milan Sklenář bouda)
Konečné pořadí šampionátu: mají ještě jeden závod v Hollabrunn (Rakousko)

D2 – Finále: 1. Aleš Kubík, 2. Josef Bartoš, 3. Roman Vávra
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jan Šindelář, 2. Josef Bartoš, 3. Václav Ciminga

RB250 – Finále: 1. Jakub Šafránek, 2. Viktor Vítek, 3. Daniel Morc
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Šafránek, 2. Tomáš Sulek, 3. Arnošt Florián

RB125 – Finále: 1. Ladislav Jiřička, 2. Eliška Plná, 3 . Dominik Šimek
Konečné pořadí šampionátu: 1. Lea Horniaková, 2. Ladislav Jiřička, 3. Petr Bílek ml.

RB 160 – Finále: 1. Týr Bruno, 2. František Jíra, 3 . Koutný Michal.
Konečné pořadí šampionátu: 1. Vojta Luňák, 2. Bruno Týr, 3. Jíra František
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 37 zobrazení
krica
13. 8. 2019 let Praha - Trapani / Palermo Centrale / Porto di Milazzo
14. 8. 2019 LIPARI: Canneto / Albergo Casajanca / Coral Beach
15. 8. 2019 LIPARI: Lipari / Corso Vittorio Emanuele II / Castello di Lipari / Basilica Concattedrale di San Bartolomeo / Museo Archeologico Eoliano L. Bernato 'Brea' / Chiostro Normanno / Piazza Giuseppe Mazzini / Porto di Lipari / Belvedere Quattrocchi / Spiaggia Valle Muria
více  Zavřít popis alba 
  • srpen 2019
  • 66 zobrazení
radimderolezec
Pár fotek a videa z třídenního výletu na Zbojnici 1. - 3. 2. 2019
více  Zavřít popis alba 
  • 1.1.1980
  • 72 zobrazení
marekm68
EUROPE World Beach Games Qualifier
SPAIN - SALOU 2019
9. - 12. 5. 2019

Turecko - Česká republika 5 - 1
(1-0) (1-0) (3-1)

TV - LIVE: https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=44307
více  Zavřít popis alba 
  • 24.6.2019
  • 24 zobrazení
marekm68
EBSL - Euro Beach Soccer League 2019
PROMOTION FINAL
Division B, Group 1 - Figuera Da Voz, Portugal, 4. - 9. 9. 2019

CZE - EST 7 - 5 (1-1) (3-1) (3-3)

EBSL - PORTUGAL, 5. - 8. 9. 2019
Super Final & Promotional Final Figueira da Foz 2019

6. 9. 2019 - 10:15 hod - CZE-EST
LIVE - https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=74256

Čas Portugalska: Gtm + 1, Portugalsko 10:15, Česko 11:15
více  Zavřít popis alba 
  • 11.10.2019
  • 23 zobrazení
tvglouny
Florbal - 5.,6. místo - po vyrovnaném boji ve skupině (smůla)
Volejbal - 3. místo, ale jediné družstvo na turnaji, které mělo nejlepší volejbalovou techniku, ale malé sebevědomí
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • leden 2019
  • 67 zobrazení
mariusz
1 - Kubova Huť, Šindlov, Nové Hutě, Zlatá koruna, Zhůří, Horská Kvilda, Hamerský potok, Antýgl, Kameňák 2 - Modrava, Březník, Černá hora, Bučina, Kvilda, Horská Kvilda, Hamerský potok, Antýgl, 3 - Srní, Prášily, Polom, Železná Ruda, takže nějakých 100km za 3 dny
Kategorie: krajina
více  Zavřít popis alba 
  • únor 2019
  • 85 zobrazení
krica
3. 5. 2019 let Praha -- Stansted / Leadenhall Market / Trinity House
4. 5. 2019 River Thames / The Timepiece Sundial / Girl with Dolphin (Päiksekell) / Tower Bridge / The Shard / Shad Thames / Tower Hill Memorial / Fen Court Garden / Sky Garden / Monument to the Great Fire of London / Saint Dunstan in the East Church Garden / All Hallows by the Tower / Tower of London / Hungerford Bridge / London Eye / Big Ben / Whitehall Gardens / Horse Guards / Trafalgar Square / National Gallery / Shaftesbury Memorial Fountain / Piccadilly Circus / Neal's Yard / Royal Opera House / The Royal Courts of Justice/ Fleet Street / St. Paul's Cathedral / One New Change / St. Katharine Docks Marina
více  Zavřít popis alba 
  • 3.5.2019
  • 38 zobrazení
jackal001
Velká cena Belgie, závod mistrovství světa vozů formule 1 ve Spa-Francorchamps:

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:23:47,000
2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,981
3. Bottas (Fin./Mercedes) -12,585
4. Vettel (Něm./Ferrari) -26,422
5. Albon (Thaj./Red Bull) -1:21,325
6. Pérez (Mex./Racing Point) -1:24,448
7. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1:29,657
8. Hülkenberg (Něm./Renault) -1:46,639
9. Gasly (Fr./Toro Rosso) -1:49,168
10. Stroll (Kan./Racing Point) -1:49,838

Nejrychlejší kolo:
Vettel
více  Zavřít popis alba 
  • září 2019
  • 27 zobrazení
jackal001
Závod leteckého seriálu Red Bull Air Race na Balatonu:
1. Hall (Austr.), 2. Murphy (Brit.), 3. McLeod (Kan.), 4. Šonka, ...9. Kopfstein (oba ČR).
Průběžné pořadí (po 3 ze 4 závodů): 1. Šonka 65, 2. Hall 61, 3. Muroja (Jap.) 55, ...13. Kopfstein 10.
více  Zavřít popis alba 
1 komentář
  • červenec 2019
  • 20 zobrazení
marekm68
EUROPE World Beach Games Qualifier
SPAIN - SALOU 2019
9. - 12. 5. 2019

Bělorusko - Česká republika 6 - 4
4 - 4 (1-1) (1-3) (2-0) po prodloužení ET (2-0)

TV - LIVE: https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=43318
více  Zavřít popis alba 
  • 24.6.2019
  • 18 zobrazení
marekm68
EBSL - Euro Beach Soccer League 2019
Division B, CATANIA, ITALY 16. - 18. 8. 2019
KAZ - CZE / 4 - 6 (1-3) (2-0) (0-0) PENALTY 1 – 3
LIVE: https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=71783
více  Zavřít popis alba 
  • 3.9.2019
  • 25 zobrazení
marekm68
FORTUNA Beach Soccer League - 2019
Ladronka, Praha - 22. 6.
Vesničani vs Bohemians Praha 1905
3 - 8 ( 0-3, 1-2, 2-3 )
více  Zavřít popis alba 
  • loni v létě
  • 21 zobrazení
marekm68
EBSL - Euro Beach Soccer League 2019
PROMOTION FINAL
Division B, Group 1 - Figuera Da Voz, Portugal, 4. - 9. 9. 2019

AZE-CZE 6 - 1 (1-0) (3-0) (2-1)

Super Final & Promotional Final Figueira da Foz 2019
7. 9. 2019 - 12:45 hod - AZE -CZE
LIVE - https://mycujoo.tv/video/beach-soccer?id=74272

Portugal time: GTM +1, Portugal 12:45, Czech 13:45
Super Final & Promotional Final Figueira da Foz 2019
více  Zavřít popis alba 
  • 11.10.2019
  • 21 zobrazení
ladavai
finále : Ejtracht Pijemfurt- Bodláci Ždírec 4:1
sestava vítězů roku 2019 : T.Mlynka ,R.Richard,J.Strnad,L.Mrázek,J.Kotajny,M.Malinský, D.Dastych,L.Zákravský, M.Motll - nejl.hráč turnaje, D.Svoboda ,L. Mrázek st.
rok 2014 - 3.místo : https://ihrwood.rajce.idnes.cz/sobota_28.6.2014_Viktoria_Cup_XIX.rocnik_Jerisno/
rok 2013 : https://ihrwood.rajce.idnes.cz/sobota_29.6.2013_VIKTORIA_CUP_-_18.rocnik_turnaje_v_male_kopane_v_obci_JERISNO/
více  Zavřít popis alba 
  • 30.6.2019
  • 78 zobrazení
vladha
MORAVSKÝ STEEL CHALLENGE
3. kolová střelecká soutěž - 3.KOLO
Tato soutěž se koná na střelnici KVZ Kroměříž – Těšnovice 142
Termíny:
1. kolo 10. 3. 2019
2. kolo 24. 3. 2019
3. kolo 7. 4. 2019- finále
Prezentace od 7:30 hod., začátek závodu 8:00hod.

Do soutěže jsou zařazeny 4 stage a soutěžit se bude v těchto divizích:
OPEN
STANDARD
PRODUCTION
CLASSIC (možno použít pistoli od ráže .40SW, max.8 nábojů ve zbrani)
REVOLVER
RIFLE (samonabíjecí karabiny na pistolový náboj od ráže 7,65mm, je možno použít pistolovou konverzi a neomezená mířidla, není však možno použít útočné pušky!)

Soutěžní kategorie:
LADY
REGULAR
SENIOR (od 50 let)
SUPER SENIOR (od 60 let)
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 7.4.2019
  • 125 zobrazení
jonopv
více  Zavřít popis alba 
  • 1.9.2019
  • 117 zobrazení
vladha
MORAVSKÝ STEEL CHALLENGE
3. kolová střelecká soutěž - 1.KOLO
Tato soutěž se koná na střelnici KVZ Kroměříž – Těšnovice 142
Termíny:
1. kolo 10. 3. 2019
2. kolo 24. 3. 2019
3. kolo 7. 4. 2019- finále
Prezentace od 7:30 hod., začátek závodu 8:00hod.

Do soutěže jsou zařazeny 4 stage a soutěžit se bude v těchto divizích:
OPEN
STANDARD
PRODUCTION
CLASSIC (možno použít pistoli od ráže .40SW, max.8 nábojů ve zbrani)
REVOLVER
RIFLE (samonabíjecí karabiny na pistolový náboj od ráže 7,65mm, je možno použít pistolovou konverzi a neomezená mířidla, není však možno použít útočné pušky!)

Soutěžní kategorie:
LADY
REGULAR
SENIOR (od 50 let)
SUPER SENIOR (od 60 let)
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 10.3.2019
  • 96 zobrazení
tvglouny
Družstvo dívek V. kategorie - 1. místo a postup na republikové finále Ostrava 5. 12. 2019
Družstvo chlapců V. kategorie - 5. místo
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • říjen 2019
  • 134 zobrazení
notorick
1. Neuville Thierry - Gilsoul Nicolas Hyundai i20 Coupe WRC
2. Tänak Ott - Järveoja Martin Toyota Yaris WRC
3. Sordo Dani - del Barrio Carlos Hyundai i20 Coupe WRC
více  Zavřít popis alba 
  • říjen 2019
  • 1 220 zobrazení
olsina-tenis
pořadí: 1.Sýkora T. a Hrubý Z
2.Bělohoubkova E. a Šprojcarova V.
3. Spurný L. a Sklenář Z.
4. Jeřábek P. a Malinský J.
5. Pech F. a Pechová M.
6. Kraft M. a Janík P. (Rösler J.)
7. Záhrubský L. a Malina M.
8. Sýkorová K. a Záhrubský J.
9. Šprojcar K. a Záhrubský F.
10. Jeřábková J. a Bělohoubek M.
11. Řehoř J. a Bělohoubková Z.
více  Zavřít popis alba 
  • 25.8.2019
  • 84 zobrazení
veverkovec
Letos jsme častěji vyjížděli na běžkách, počasí bylo usněžené, jediný polosluneční den jsme využili k dálkovému výletu na Luční Boudu.
Kapitoly: 1. Pec pod Sněžkou - Mělnická Bouda. 2. Černá hora, 3. Liščí hora, Rozcestí, Výrovka, Luční Bouda, 4. Krkonošské boudy ze Zrcadel.
Video na konci fotogalerie je z roku 2018.
více  Zavřít popis alba 
  • březen 2019 až duben 2020
  • 155 zobrazení
Reklama