Hledání: 49. Zimný zraz turistov KST a stretnutie oddielov TOM - 28.1.–31.1.2016 - Banská Štiavnica

Pro dotaz 49. Zimný zraz turistov KST a stretnutie oddielov TOM - 28.1.–31.1.2016 - Banská Štiavnica jsme našli 2 600 výsledků.
AKCE -35 % s kódem
Sleva 35 %
Využijte slevu
na naše fotodárky.
Kód: OnaDnes2020
OnaDnes2020
besna
1 komentář
  • letos v srpnu
  • 34 zobrazení
studenec
  • 4.9.2020
  • 83 zobrazení
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
demon60
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 13.6.2020
  • 16 zobrazení
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
hadenevada
  • letos v srpnu
  • 33 zobrazení
odysseus007
Čtyřlístek z roku 1976 stáří 44 let. Knihovnička 1 cm preventivně podlepený dolní hřbet obálky restaurátorskou páskou není znatelně vidět. čistý stav, křížovky defakto neluštění viz foto troch tužka. Top stav do sbírky 850,--kč
více  Zavřít popis alba 
  • 13.7.2020
  • 13 zobrazení
carli67
Kategorie: rodina-přátelé
více  Zavřít popis alba 
  • březen 2010
  • 16 zobrazení
kata98
  • léto
  • 16 zobrazení
znfans
foto: Pavel #49
více  Zavřít popis alba 
  • 21.7.2014
  • 486 zobrazení
znfans
foto: Pavel #49
více  Zavřít popis alba 
  • 9.7.2014
  • 270 zobrazení
bedda
  • 23.7.2020
  • 40 zobrazení
ptrefa
  • 13.6.2020
  • 32 zobrazení
tjmrlinek
19.7.2020 – turnaj o "Pohár Zemské osy" 49.ročník - MUŽI – Mrlínek
Základní skupiny:
MRLÍNEK (III.tř.KM) – Prusinovice (III.tř.KM) 2:1
Branky: 2x Horák David - Nevřala Radek

Rusava (III.tř.KM) - Loukov (III.tř.KM) 4:0
Branky: Vaculík Michal, Pola Rudolf, Havránek Jan, Kaďorek Lukáš - 0

MRLÍNEK – Košecké Podhradie (I.B, Slovensko) 1:2
Branky: Rybka Ondřej - Turza Adrián, Čepák Rastislav ml.

Rusava - Horná Poruba (I.A, Slovensko) 2:1
Branky: Havránek Jan, Kaďorek Lukáš - Taraba Denis

Prusinovice - Košecké Podhradie 1:4
Branky: Talach Kryštof - 2x Antol Martin, Lucas Niko, Šupák Miloš

Loukov - Horná Poruba 2:3
Branky: Šíp Jáchym, Kocman Lukáš - 2x Dražkovec Tom, Staňo Radovan

Tabulka-A:
1.Košecké Podhradie - 2 - 2-0-0 - 6:2 - 6 bodů
2.MRLÍNEK - 2 - 1-0-1 - 3:3 - 3 body
3.Prusinovice - 2 - 0-0-2 - 2:6 - 0 bodů

Tabulka-B:
1.Rusava - 2 - 2-0-0 - 6:1 - 6 bodů
2.Horná Poruba - 2 - 1-0-1 - 4:4 - 3 body
3.Loukov - 2 - 0-0-2 - 2:7 - 0 bodů

O konečném umístění ve skupinách rozhoduje:
1. počet získaných bodů, 2. vzájemný zápas, 3. brankový rozdíl
4. větší počet vstřelených branek, 5. střelba pokutových kopů

o 5.-6. místo: Prusinovice - Loukov 1:0
Branky: Pirkl Marek - 0

o 3.-4. místo: MRLÍNEK – Horná Poruba 0:0 (penalty 4:3)
Penalty: 1.H.Poruba 0:1 - 1.Rybka Ondřej 1:1
2.H.Poruba tyčka 1:1 - 2.Novák Radek chycena 1:1
3.H.Poruba 1:2 - 3.Horák David tyčka 1:2
4.H.Poruba chycena 1:2 - 4.Zapletal Rostislav 2:2
5.H.Poruba 2:3 - 5.Žídek Radim 3:3
6.H.Poruba chycená 3:3 - 6.Heryán Mojmír 4:3

Penalty série 5 kopů a dále do rozhodnutí.

o 1.-2. místo: Košecké Podhradie - Rusava 4:3
Branky: Šupák Miloš, Mutala Tomáš, Turza Adrián, Niko Lucas -
Havránek Jan, Vaculík Michal, Kaďorek Lukáš

Sestava Mrlínek: Novák Radek, Vlasák Marek - Josinek Lukáš, Heryán
Mojmír, Horák David, Vlasák Ondřej, Zapletal Rostislav, Žídek Radim,
Rybka Ondřej, Hlava Martin, Holec Martin, Podzemný Ondřej

Celkové umístění (počet účastí/počet vítězství na turnaji, roky):
1.TJ Slovan Košecké Podhradie (7/4-2014,2015,2016,2020)
2.SK Rusava (2/0)
3.TJ MRLÍNEK (49/7-poslední 2005)
4.TJ FO Vápeč Horná Poruba (10/1-2019)
5.TJ Prusinovice (3/0)
6.TJ Loukov (14/0)

Rozhodčí: Křepelka Miloš - Zalabák Kamil - Žaloudík Miroslav

Večer zábava MINI KOSOVCI+zpěv Čepák Rastislav(starosta)
více  Zavřít popis alba 
  • 19.7.2020
  • 318 zobrazení
hadi4
Šlapadla a piknik na Žofíně
více  Zavřít popis alba 
  • letos v červenci
  • 329 zobrazení
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
7.kolo KPM
Černice , 49 diváků | Rozhodčí: Šiška Pavel, Kříž Lukáš, Říha Zdeněk, Svoboda MiroslavSTŘELCI: 30. Eger Patrik - 18. Teršl Jakub, 57. Teršl Jakub, 69. Lucák Milan, 75. Javorský Pavel.
Tabulka
# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Jiskra Domažlice B 7 7 0 0 25:4 21 0 0
2. SK Slavia Vejprnice 7 5 0 2 21:10 15 0 0
3. TJ Holýšov 7 5 0 2 15:15 14 1 0
4. TJ ZD Meclov 7 4 0 3 18:10 13 0 1
5. TJ Sokol Lhota 6 4 0 2 16:11 12 0 0
6. TJ START Tlumačov 7 4 0 3 15:14 12 0 0
7. TJ Sokol Plzeň - Černice 6 4 0 2 9:6 11 1 0
8. TJ Baník Stříbro 7 4 0 3 10:20 11 1 0
9. FC Chotíkov 1932 7 3 0 4 13:13 10 0 1
10. SK Horní Bříza 7 3 0 4 17:8 9 0 0
11. TJ Zruč 7 3 0 4 13:15 9 0 0
12. SK RAPID PLZEŇ 6 2 0 4 9:8 7 0 1
13. FK Okula Nýrsko 7 2 0 5 7:16 7 0 1
14. FK Nepomuk 6 2 0 4 10:15 5 1 0
15. SSC Bolevec 7 1 0 6 11:27 3 0 0
16. FK Staňkov 7 1 0 6 10:27 3 0 0
více  Zavřít popis alba 
  • 4.10.2020
  • 87 zobrazení
mladihasicisvratouch
ZPV Věcoský plamínek je přípravou na hru Plamen. Na startu jsme měli dvě družstva starších a jedno drušstvo mladších. Sezóna trestných bodů se nám nevyhnula ani zde, a tak celkové pořadí nakonec bylo: Svratouch A 5.místo, Svratouch B 7.místo ve starších z 11 družstev a Svratouch mladší 5.místo z 10 dužstev.
více  Zavřít popis alba 
  • září 2019 až červen 2020
  • 12 zobrazení
unbr
Mistrovství ČR na 10km na Sečské přehradě - L.Grošek zvítězil v kat.40-44, stejně jako H.Gilíková v kat. 45-49, A.Mrůzek byl druhý v kat. 55-59
více  Zavřít popis alba 
  • 28.6.2020
  • 71 zobrazení
frank74
U příležitosti 49. výročí založení osady jsme si udělali maloou slezinu. 10. - 11.10.2020
více  Zavřít popis alba 
  • letos v říjnu
  • 167 zobrazení
ondrdedek
Kategorie: práce
více  Zavřít popis alba 
  • 4.9.2020
  • 48 zobrazení
zuy
Foto: Jiří Pojar
2. kolo Okresního přeboru okresu Domažlice
Poločas: 2:1. Góly: 16. a 59. Frána, 28. Patrik Holar 30. T. Řezníček. Rozhodčí: J. Zavadil Rubáš, Uzel. ŽK: 3:5 (26. T. Hruška, 84. M. Kapic, 88. J. Kapic 4. J. Forst, 42. T. Řezníček, 49. J. Sladký, 65. T. Čadek, 88. Podestát). Diváci: 125.

Chodov B: Leinhäupel J. Veselý (46. J. Kobes), J. Němec (46. J. Kapic), M. Holar, Volfík, Doležal (53. Hanák), Reiniger (65. K. Váchal), Frána, L. Ticháček, Patrik Holar (28. M. Kapic), T. Hruška.

Tlumačov B: J. Královec Podestát, Lokvenc, O. Polák (46. J. Sladký), T. Řezníček, J. Hruška, Frček, J. Forst, Svatoš (68. Kopecký), T. Čadek (77. Ibehej), Kafka.Trenér: Martin Peleška
více  Zavřít popis alba 
  • 16.8.2020
  • 118 zobrazení
Reklama