Hledání: 6.11.2010 Star. žáci D.P. - D.Měcholupy

Pro dotaz 6.11.2010 Star. žáci D.P. - D.Měcholupy jsme našli 20 000 výsledků.
AKCE -35 % s kódem
Sleva 35 %
Využijte slevu
na naše fotodárky.
Kód: OnaDnes2020
OnaDnes2020
lucyvebrova
  • květen až říjen 2018
  • 584 zobrazení
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
knihovnanovstra
  • 26.9.2019
  • 17 zobrazení
zde61
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 7.11.2019
  • 41 zobrazení
zdendakunc
  • prosinec 2017 až září 2018
  • 34 zobrazení
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
zdendakunc
  • 12.10.2018
  • 15 zobrazení
mercedesbenz13
OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM
12. 10. 2019
NOČNÍ BĚH
st. č.
Příjmení
Klub

# Příjmení Jméno Klub st. č. # Oficiální čas Ztráta
1. Neděla Štěpán Trhový Štěpánov #3# M 1. 00:27:47
2. Jánošík Rudolf Vlašim #1# M 2. 00:28:05 +00:00:18
3. Albrecht Luboš #140# M 3. 00:29:03 +00:01:16
4. Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou #5# M 4. 00:29:35 +00:01:48
5. Pejša Jan smí být prázdné #64# M 5. 00:29:46 +00:01:59
6. Jahoda Martin Benešovský běžecký klub #127# M 6. 00:31:33 +00:03:46
7. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #4# M 7. 00:32:27 +00:04:40
8. Hergesell Jiří Vracovice #119# M 8. 00:33:09 +00:05:22
9. Stibor Jan Jeseník #129# M 9. 00:33:11 +00:05:24
10. Foller Miroslav EFA TÝM #106# M 10. 00:33:19 +00:05:32
11. Stožický Petr Benešovský běžecký klub #80# M 11. 00:33:47 +00:06:00
12. Adamcová Andrea Vlašim #2# F 1. 00:33:54 +00:06:07
13. Prchlík Adam Benešovský běžecký klub #69# M 12. 00:34:03 +00:06:16
14. Svatoň Michal Vlašim #82# M 13. 00:34:24 +00:06:37
15. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov #123# M 14. 00:34:39 +00:06:52
16. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub #29# M 15. 00:34:58 +00:07:11
17. Vosátka Josef Vlašim #113# M 16. 00:35:01 +00:07:14
18. Petrásková Nikol Jiskra Zruč nad Sázavou #7# F 2. 00:35:05 +00:07:18
19. Muck Vladimír Vlašim #117# M 17. 00:35:13 +00:07:26
20. Paszyc Matouš #62# M 18. 00:35:14 +00:07:27
21. Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #86# M 19. 00:35:15 +00:07:28
22. Jiroušková Hana Znosim #6# F 3. 00:35:16 +00:07:29
23. Korn David Trhový Štěpánov #48# M 20. 00:35:25 +00:07:38
24. Brožík František Sellier & Bellot Vlašim #15# M 21. 00:35:26 +00:07:39
25. Straka Tomáš Benešov #81# M 22. 00:35:41 +00:07:54
26. Jedlička Richard #43# M 23. 00:35:43 +00:07:56
27. Březinová Monika #139# M 24. 00:35:45 +00:07:58
28. Vlk Václav Loket, Radíkovice #98# M 25. 00:35:52 +00:08:05
29. Kačenga Matěj Benešov #104# M 26. 00:36:18 +00:08:31
30. Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou #87# M 27. 00:36:23 +00:08:36
31. Sehnal Andrien SC Radotín #132# M 28. 00:36:35 +00:08:48
32. Schovánek Milan Krčský les B #74# M 29. 00:37:13 +00:09:26
33. Ajgrman Miloš Vlašim #11# M 30. 00:37:26 +00:09:39
34. Bresan Vlastimil Vlašim #13# M 31. 00:37:29 +00:09:42
35. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub #70# F 4. 00:37:43 +00:09:56
36. Tůma Jonáš Vranov #90# M 32. 00:37:45 +00:09:58
37. Závorka Milan SDH CHABEŘICE #9# M 33. 00:37:47 +00:10:00
38. Plzák Jakub BB-Bořeňovičtí běžci #141# M 34. 00:37:49 +00:10:02
39. Zvárová Barbora Ostrov #124# F 5. 00:37:50 +00:10:03
40. Danešová Martina Sázava #23# F 6. 00:37:55 +00:10:08
41. Marek Jan SK Nusle #126# M 35. 00:38:36 +00:10:49
42. Uttl Libor AC Šakalík #8# M 36. 00:38:37 +00:10:50
43. Cinka Ivan Atletika Benešov #19# M 37. 00:38:50 +00:11:03
44. Kříž Lubomír Vlašim SBST #102# M 38. 00:39:11 +00:11:24
45. Boušek Bohumil Trhový Štěpánov #12# M 39. 00:39:40 +00:11:53
46. Macháček Libor Sedlčany #56# M 40. 00:39:49 +00:12:02
47. Koníček Lukáš Praha 6 #47# M 41. 00:39:50 +00:12:03
48. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub #28# F 7. 00:40:00 +00:12:13
49. Kamarýt Pavel Trhový Štěpánov #44# M 42. 00:40:23 +00:12:36
50. Slavíček Jindřich Jiřice #76# M 43. 00:40:30 +00:12:43
51. Bursík Martin Benešov #18# M 44. 00:40:34 +00:12:47
52. Šimek Miloslav Vlašim #88# M 45. 00:40:37 +00:12:50
53. Poledňáková Olga Trhový Štěpánov #67# F 8. 00:40:44 +00:12:57
54. Kapko Štěpán Vlašim #131# M 46. 00:41:03 +00:13:16
55. Pospíšil Ondřej Radošovice (Bystřice) #68# M 47. 00:41:07 +00:13:20
56. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sazavou #33# M 48. 00:41:33 +00:13:46
57. Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #32# M 49. 00:41:34 +00:13:47
58. Závorková Vendula SDH Chabeřice #112# F 9. 00:41:40 +00:13:53
59. Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou #24# M 50. 00:41:41 +00:13:54
60. Brož Zdeněk Trhový Štěpánov #14# M 51. 00:42:14 +00:14:27
61. Vynšová Monika Atletika Benešov #100# F 10. 00:42:27 +00:14:40
62. Dumský Ondřej Benešov #25# M 52. 00:42:31 +00:14:44
63. Vrkoslav Jonáš Benešov #105# M 53. 00:42:54 +00:15:07
64. Plášilová Kateřina Senohraby #66# F 11. 00:42:58 +00:15:11
65. Březinová Monika #16# F 12. 00:42:59 +00:15:12
66. Malá Jana #111# F 13. 00:43:00 +00:15:13
67. Fialová Jitka Vlašim #30# F 14. 00:43:20 +00:15:33
68. Hnízdilová Eva Běžci Slaný #36# F 15. 00:43:33 +00:15:46
69. Liška Jan Hasiči SDH Vlašim #55# M 54. 00:43:48 +00:16:01
70. Sochosová Markéta Jablonná nad Vltavou #136# F 16. 00:43:49 +00:16:02
71. Brož Josef #118# M 55. 00:44:07 +00:16:20
72. Vrána Jindřich #99# M 56. 00:44:22 +00:16:35
73. Kuliš Petr Vlašim #52# M 57. 00:44:28 +00:16:41
74. Vaňha Jan biatlon Klecany #96# M 58. 00:44:32 +00:16:45
75. Peukert Jiří Zruč nad Sázavou #65# M 59. 00:44:33 +00:16:46
76. Tůmová Leontýna Dubovsko #94# F 17. 00:44:47 +00:17:00
77. Tůma Ladislav Vranov #92# M 60. 00:44:48 +00:17:01
78. Schreinerova Veronika #75# F 18. 00:44:56 +00:17:09
79. Kotěra Martin Medlešice #49# M 61. 00:45:01 +00:17:14
80. Slunečková Lucie #77# F 19. 00:45:02 +00:17:15
81. Soták Radek Benešov #138# M 62. 00:45:03 +00:17:16
82. Černý Lukáš Mokrá Lhota #137# M 63. 00:45:04 +00:17:17
83. Vilímek Stanislav Benešov #97# M 64. 00:45:08 +00:17:21
84. Vondrušková Lucie #130# F 20. 00:45:11 +00:17:24
85. Nováková Alena Benešov #120# F 21. 00:46:02 +00:18:15
86. Šandová Andrea #83# F 22. 00:46:07 +00:18:20
87. Adamová Kateřina Vlašim #10# F 23. 00:46:19 +00:18:32
88. Průchová Denisa Vlašim #72# F 24. 00:46:20 +00:18:33
89. Liolias Pavel Vlašim #54# M 65. 00:46:21 +00:18:34
90. Přibylová Lucie Načeradec #108# F 25. 00:46:22 +00:18:35
91. Česká Denisa Neveklov #22# F 26. 00:46:23 +00:18:36
92. Pavelková Pavlína Vlašim #63# F 27. 00:46:29 +00:18:42
93. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy #107# F 28. 00:47:22 +00:19:35
94. Zamrzlová Štěpánka Humpolec #101# F 29. 00:47:23 +00:19:36
95. Klementová Nikola #45# F 30. 00:47:43 +00:19:56
96. Homolková Zdeňka StádoLam #37# F 31. 00:48:02 +00:20:15
97. Malý Jiří StádoLam #58# M 66. 00:48:03 +00:20:16
98. Kotěrová Iva Medlešice #50# F 32. 00:48:44 +00:20:57
99. Staněk Jan Divišov #78# M 67. 00:48:48 +00:21:01
100. Lažanová Valérie Vlašim #53# F 33. 00:49:01 +00:21:14
101. Maresova Miroslava Jablonna nad Vltavou #59# F 34. 00:49:27 +00:21:40
102. Staňková Hana Divišov #79# F 35. 00:49:37 +00:21:50
103. Dušková Dagmar Jihlava #26# F 36. 00:49:44 +00:21:57
104. Křenek Martin Jihlava #51# M 68. 00:49:45 +00:21:58
105. Hrubá Karolína Šneci v běhu #40# F 37. 00:50:05 +00:22:18
106. Klíma Tomáš Vlašim #46# M 69. 00:50:34 +00:22:47
107. Novotná Jitka Divišov #134# F 38. 00:51:11 +00:23:24
108. Růžička Josef #121# M 70. 00:51:21 +00:23:34
109. Wei Steven Vlašim #103# M 71. 00:51:46 +00:23:59
110. Filip Pavel Strojetice #133# M 72. 00:52:31 +00:24:44
111. Halešová Veronika #135# F 39. 00:52:32 +00:24:45
112. Čechová Petra #128# F 40. 00:53:11 +00:25:24
113. Švancarová Martina Vestec #89# F 41. 00:53:30 +00:25:43
114. Trojášková Soňa #115# F 42. 00:54:36 +00:26:49
115. Albertová Eva Načeradec #109# F 43. 00:54:41 +00:26:54
116. Albrecht Pavel České Budějovice #110# M 73. 00:55:02 +00:27:15
117. Kahounová Jana Benešov #116# F 44. 00:55:26 +00:27:39
118. Houdková Klára Ostrov nad Ohří #38# F 45. 00:55:27 +00:27:40
119. Pechová Iveta BBK Benešov #114# F 46. 00:55:33 +00:27:46
120. Houdková Lucie Praha #39# F 47. 00:55:38 +00:27:51
121. Daňková Veronika Vlašim #122# F 48. 00:55:51 +00:28:04
122. Egidová Nikola Husinec-Řež #27# F 49. 00:56:27 +00:28:40
123. Šaňková Adéla Hasiči SDH Vlašim #84# F 50. 00:58:59 +00:31:12
124. Červová Zuzana MSF Vlašim #21# F 51. 00:59:26 +00:31:39
125. Zhorná Dominika Hasiči SDH Vlašim #93# F 52. 00:59:54 +00:32:07
126. Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic #61# F 53. 01:08:10 +00:40:23
127. Hanzlová Jana Vestec #34# F 54. 01:08:13 +00:40:26
128. Hrabalová Dagmar #125# F 55. 01:08:14 +00:40:27
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
irontime
více  Zavřít popis alba 
  • 13.10.2019
  • 138 zobrazení
kopica
překvapivě tam byly kopce :D
více  Zavřít popis alba 
  • 8.9.2019
  • 5 zobrazení
fotobyna
  • 19.12.2019
  • 42 zobrazení
zdendakunc
  • 21.12.2018
  • 19 zobrazení
zdendakunc
  • říjen 2018
  • 40 zobrazení
zdendakunc
  • leden až červen 2019
  • 22 zobrazení
klonmida
Kategorie: zvířata
více  Zavřít popis alba 
  • 25.6.2019
  • 15 zobrazení
ypsi
  • prosinec 2003 až září 2019
  • 183 zobrazení
zsskuhrovnb
11.-13.9.2019
více  Zavřít popis alba 
  • září 2019
  • 266 zobrazení
mkplzen
  • prosinec 2019 až leden 2020
  • 7 zobrazení
slamik007
  • 4.12.2019
  • 111 zobrazení
rkperun
  • listopad 2016
  • 102 zobrazení
johnbarker
  • 11.8.2019
  • 489 zobrazení
Reklama