Hledání

2 556 vyhledaných výsledků

35% sleva na vše!
-35 % s kódem

Vytvořte fotoknihy, pexesa, plakáty... do neděle se slevou.
Kód: NakupyOnaDnes

35% sleva na vše!
kozel83
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • včera
  • 10 zobrazení
  • 0
fkchlumec
Foto: Martina Hegerová
více  Zavřít popis alba 
  • ve středu
  • 24 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
Třebnice
Branky: 89. Pačesný - 20. Kulhavý, 53. Javorský, 72. Uzlík.

Rozhodčí: Miloš Filinger - František Šimek, Václav Duspiva. Delegát FAČR: Viktor Paták. ŽK: 1:1 (36. Hartl - 88. Vlček). Diváků: 220.

TJ ZD Meclov: Dolejš - Obdržálek, Kafka (41. Beňušík), Hartl, Pačesný - Suchý (68. Strouhal), Jireček, Klíma, Ratner (65. Řezníček) - Tolar, Němec. Trenér: Jiří Vogeltanz.

Jiskra Domažlice B: Brych - Kubr (87. Sladký), Hojda, Korelus, Vojtko - Šmejkal, Uzlík (69. Čadek), Vlček, Reiniger (67. Peroutka), Kulhavý (68. Nguyen) - Javorský. Trenér: Pavel Javorský.
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • v úterý
  • 126 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto : Jiří Pojar
STŘELCI U 15: 8. Lucák Jakub, 12. Petráš Martin, 28. Rejthar Ondřej, 35. Lucák Jakub - 34. Jakubše Tomáš
50 diváků | Rozhodčí: Fanfule Adam
40 diváků | Rozhodčí: Fanfule Adam
STŘELCI U13: 4. Slačík Pavel, 10. Slačík Pavel, 12. Šindelář Josef, 14. Qarolli Floriam, 15. Slačík Pavel, 16. Řezáček Ondřej, 20. Slačík Pavel, 24. Qarolli Floriam, 26. Qarolli Floriam, 28. Schlägel Filip, 29. Slačík Pavel, 30. Linhart Tomáš, 31. Šindelář Josef, 32. Schlägel Filip, 34. Slačík Pavel, 38. Schlägel Filip, 41. Schlägel Filip, 44. Schlägel Filip, 49. Kouba David, 55. Kouba David, 56. Qarolli Floriam, 57. Slačík Pavel, 59. Šindelář Josef
více  Zavřít popis alba 
  • v úterý
  • 102 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto : Jiří Pojar
Branky: 7. Kraml, 21. Došlý, 89. vlastní (Czechowski) - 22. Kabele, 51. Laušman.
Domažlice - tráva , 420 diváků | Rozhodčí: Severýn Vojtěch, Černý Ondřej, Fišer Miroslav, Řezáč Michal

Rozhodčí: Vojtěch Severýn - Ondřej Černý, Miroslav Fišer. Delegát FAČR: Michal Řezáč. ŽK: 8:3 (25. Pavlík, 37. Bauer, 56. Ruml, 75. Kraml, 85. Mlynařík, 86. Dvořák, 89. Brych, 90. Matas - 11. a 56. Dosoudil, 85. Marek). ČK: 0:1 (56. Dosoudil). Diváků:420.

Jiskra Domažlice: Švihořík - Ruml, Bauer (46. Teršl), Matas, Mlynařík - Brabec (71. Hrubý), Pavlík (80. Pek), Mužík, Kraml (63. Uzlík) - Došlý (90. Kadar), Dvořák. Trenér: Pavel Vaigl.

Sokol Hostouň: Czechowski - Antl, Trapp, Dosoudil, Hovorka - Zahranychnyy (46. Kolmistr), Šustr, Laušman (63. Baratynskyy), Marek, Kabele - Hájek (57. Krupička). Trenér: Ivan Pihávek.
více  Zavřít popis alba 
  • v úterý
  • 74 zobrazení
  • 0
jitkaunv
Dvě výhry pro domažlický tým.
více  Zavřít popis alba 
  • v pondělí
  • 45 zobrazení
  • 0
fotojn
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • minulou neděli
  • 30 zobrazení
  • 0
sgjiskra
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • minulou neděli
  • 65 zobrazení
  • 0
mercedesbenz13
OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM
12. 10. 2019
NOČNÍ BĚH
st. č.
Příjmení
Klub

# Příjmení Jméno Klub st. č. # Oficiální čas Ztráta
1. Neděla Štěpán Trhový Štěpánov #3# M 1. 00:27:47
2. Jánošík Rudolf Vlašim #1# M 2. 00:28:05 +00:00:18
3. Albrecht Luboš #140# M 3. 00:29:03 +00:01:16
4. Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou #5# M 4. 00:29:35 +00:01:48
5. Pejša Jan smí být prázdné #64# M 5. 00:29:46 +00:01:59
6. Jahoda Martin Benešovský běžecký klub #127# M 6. 00:31:33 +00:03:46
7. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #4# M 7. 00:32:27 +00:04:40
8. Hergesell Jiří Vracovice #119# M 8. 00:33:09 +00:05:22
9. Stibor Jan Jeseník #129# M 9. 00:33:11 +00:05:24
10. Foller Miroslav EFA TÝM #106# M 10. 00:33:19 +00:05:32
11. Stožický Petr Benešovský běžecký klub #80# M 11. 00:33:47 +00:06:00
12. Adamcová Andrea Vlašim #2# F 1. 00:33:54 +00:06:07
13. Prchlík Adam Benešovský běžecký klub #69# M 12. 00:34:03 +00:06:16
14. Svatoň Michal Vlašim #82# M 13. 00:34:24 +00:06:37
15. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov #123# M 14. 00:34:39 +00:06:52
16. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub #29# M 15. 00:34:58 +00:07:11
17. Vosátka Josef Vlašim #113# M 16. 00:35:01 +00:07:14
18. Petrásková Nikol Jiskra Zruč nad Sázavou #7# F 2. 00:35:05 +00:07:18
19. Muck Vladimír Vlašim #117# M 17. 00:35:13 +00:07:26
20. Paszyc Matouš #62# M 18. 00:35:14 +00:07:27
21. Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #86# M 19. 00:35:15 +00:07:28
22. Jiroušková Hana Znosim #6# F 3. 00:35:16 +00:07:29
23. Korn David Trhový Štěpánov #48# M 20. 00:35:25 +00:07:38
24. Brožík František Sellier & Bellot Vlašim #15# M 21. 00:35:26 +00:07:39
25. Straka Tomáš Benešov #81# M 22. 00:35:41 +00:07:54
26. Jedlička Richard #43# M 23. 00:35:43 +00:07:56
27. Březinová Monika #139# M 24. 00:35:45 +00:07:58
28. Vlk Václav Loket, Radíkovice #98# M 25. 00:35:52 +00:08:05
29. Kačenga Matěj Benešov #104# M 26. 00:36:18 +00:08:31
30. Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou #87# M 27. 00:36:23 +00:08:36
31. Sehnal Andrien SC Radotín #132# M 28. 00:36:35 +00:08:48
32. Schovánek Milan Krčský les B #74# M 29. 00:37:13 +00:09:26
33. Ajgrman Miloš Vlašim #11# M 30. 00:37:26 +00:09:39
34. Bresan Vlastimil Vlašim #13# M 31. 00:37:29 +00:09:42
35. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub #70# F 4. 00:37:43 +00:09:56
36. Tůma Jonáš Vranov #90# M 32. 00:37:45 +00:09:58
37. Závorka Milan SDH CHABEŘICE #9# M 33. 00:37:47 +00:10:00
38. Plzák Jakub BB-Bořeňovičtí běžci #141# M 34. 00:37:49 +00:10:02
39. Zvárová Barbora Ostrov #124# F 5. 00:37:50 +00:10:03
40. Danešová Martina Sázava #23# F 6. 00:37:55 +00:10:08
41. Marek Jan SK Nusle #126# M 35. 00:38:36 +00:10:49
42. Uttl Libor AC Šakalík #8# M 36. 00:38:37 +00:10:50
43. Cinka Ivan Atletika Benešov #19# M 37. 00:38:50 +00:11:03
44. Kříž Lubomír Vlašim SBST #102# M 38. 00:39:11 +00:11:24
45. Boušek Bohumil Trhový Štěpánov #12# M 39. 00:39:40 +00:11:53
46. Macháček Libor Sedlčany #56# M 40. 00:39:49 +00:12:02
47. Koníček Lukáš Praha 6 #47# M 41. 00:39:50 +00:12:03
48. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub #28# F 7. 00:40:00 +00:12:13
49. Kamarýt Pavel Trhový Štěpánov #44# M 42. 00:40:23 +00:12:36
50. Slavíček Jindřich Jiřice #76# M 43. 00:40:30 +00:12:43
51. Bursík Martin Benešov #18# M 44. 00:40:34 +00:12:47
52. Šimek Miloslav Vlašim #88# M 45. 00:40:37 +00:12:50
53. Poledňáková Olga Trhový Štěpánov #67# F 8. 00:40:44 +00:12:57
54. Kapko Štěpán Vlašim #131# M 46. 00:41:03 +00:13:16
55. Pospíšil Ondřej Radošovice (Bystřice) #68# M 47. 00:41:07 +00:13:20
56. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sazavou #33# M 48. 00:41:33 +00:13:46
57. Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #32# M 49. 00:41:34 +00:13:47
58. Závorková Vendula SDH Chabeřice #112# F 9. 00:41:40 +00:13:53
59. Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou #24# M 50. 00:41:41 +00:13:54
60. Brož Zdeněk Trhový Štěpánov #14# M 51. 00:42:14 +00:14:27
61. Vynšová Monika Atletika Benešov #100# F 10. 00:42:27 +00:14:40
62. Dumský Ondřej Benešov #25# M 52. 00:42:31 +00:14:44
63. Vrkoslav Jonáš Benešov #105# M 53. 00:42:54 +00:15:07
64. Plášilová Kateřina Senohraby #66# F 11. 00:42:58 +00:15:11
65. Březinová Monika #16# F 12. 00:42:59 +00:15:12
66. Malá Jana #111# F 13. 00:43:00 +00:15:13
67. Fialová Jitka Vlašim #30# F 14. 00:43:20 +00:15:33
68. Hnízdilová Eva Běžci Slaný #36# F 15. 00:43:33 +00:15:46
69. Liška Jan Hasiči SDH Vlašim #55# M 54. 00:43:48 +00:16:01
70. Sochosová Markéta Jablonná nad Vltavou #136# F 16. 00:43:49 +00:16:02
71. Brož Josef #118# M 55. 00:44:07 +00:16:20
72. Vrána Jindřich #99# M 56. 00:44:22 +00:16:35
73. Kuliš Petr Vlašim #52# M 57. 00:44:28 +00:16:41
74. Vaňha Jan biatlon Klecany #96# M 58. 00:44:32 +00:16:45
75. Peukert Jiří Zruč nad Sázavou #65# M 59. 00:44:33 +00:16:46
76. Tůmová Leontýna Dubovsko #94# F 17. 00:44:47 +00:17:00
77. Tůma Ladislav Vranov #92# M 60. 00:44:48 +00:17:01
78. Schreinerova Veronika #75# F 18. 00:44:56 +00:17:09
79. Kotěra Martin Medlešice #49# M 61. 00:45:01 +00:17:14
80. Slunečková Lucie #77# F 19. 00:45:02 +00:17:15
81. Soták Radek Benešov #138# M 62. 00:45:03 +00:17:16
82. Černý Lukáš Mokrá Lhota #137# M 63. 00:45:04 +00:17:17
83. Vilímek Stanislav Benešov #97# M 64. 00:45:08 +00:17:21
84. Vondrušková Lucie #130# F 20. 00:45:11 +00:17:24
85. Nováková Alena Benešov #120# F 21. 00:46:02 +00:18:15
86. Šandová Andrea #83# F 22. 00:46:07 +00:18:20
87. Adamová Kateřina Vlašim #10# F 23. 00:46:19 +00:18:32
88. Průchová Denisa Vlašim #72# F 24. 00:46:20 +00:18:33
89. Liolias Pavel Vlašim #54# M 65. 00:46:21 +00:18:34
90. Přibylová Lucie Načeradec #108# F 25. 00:46:22 +00:18:35
91. Česká Denisa Neveklov #22# F 26. 00:46:23 +00:18:36
92. Pavelková Pavlína Vlašim #63# F 27. 00:46:29 +00:18:42
93. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy #107# F 28. 00:47:22 +00:19:35
94. Zamrzlová Štěpánka Humpolec #101# F 29. 00:47:23 +00:19:36
95. Klementová Nikola #45# F 30. 00:47:43 +00:19:56
96. Homolková Zdeňka StádoLam #37# F 31. 00:48:02 +00:20:15
97. Malý Jiří StádoLam #58# M 66. 00:48:03 +00:20:16
98. Kotěrová Iva Medlešice #50# F 32. 00:48:44 +00:20:57
99. Staněk Jan Divišov #78# M 67. 00:48:48 +00:21:01
100. Lažanová Valérie Vlašim #53# F 33. 00:49:01 +00:21:14
101. Maresova Miroslava Jablonna nad Vltavou #59# F 34. 00:49:27 +00:21:40
102. Staňková Hana Divišov #79# F 35. 00:49:37 +00:21:50
103. Dušková Dagmar Jihlava #26# F 36. 00:49:44 +00:21:57
104. Křenek Martin Jihlava #51# M 68. 00:49:45 +00:21:58
105. Hrubá Karolína Šneci v běhu #40# F 37. 00:50:05 +00:22:18
106. Klíma Tomáš Vlašim #46# M 69. 00:50:34 +00:22:47
107. Novotná Jitka Divišov #134# F 38. 00:51:11 +00:23:24
108. Růžička Josef #121# M 70. 00:51:21 +00:23:34
109. Wei Steven Vlašim #103# M 71. 00:51:46 +00:23:59
110. Filip Pavel Strojetice #133# M 72. 00:52:31 +00:24:44
111. Halešová Veronika #135# F 39. 00:52:32 +00:24:45
112. Čechová Petra #128# F 40. 00:53:11 +00:25:24
113. Švancarová Martina Vestec #89# F 41. 00:53:30 +00:25:43
114. Trojášková Soňa #115# F 42. 00:54:36 +00:26:49
115. Albertová Eva Načeradec #109# F 43. 00:54:41 +00:26:54
116. Albrecht Pavel České Budějovice #110# M 73. 00:55:02 +00:27:15
117. Kahounová Jana Benešov #116# F 44. 00:55:26 +00:27:39
118. Houdková Klára Ostrov nad Ohří #38# F 45. 00:55:27 +00:27:40
119. Pechová Iveta BBK Benešov #114# F 46. 00:55:33 +00:27:46
120. Houdková Lucie Praha #39# F 47. 00:55:38 +00:27:51
121. Daňková Veronika Vlašim #122# F 48. 00:55:51 +00:28:04
122. Egidová Nikola Husinec-Řež #27# F 49. 00:56:27 +00:28:40
123. Šaňková Adéla Hasiči SDH Vlašim #84# F 50. 00:58:59 +00:31:12
124. Červová Zuzana MSF Vlašim #21# F 51. 00:59:26 +00:31:39
125. Zhorná Dominika Hasiči SDH Vlašim #93# F 52. 00:59:54 +00:32:07
126. Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic #61# F 53. 01:08:10 +00:40:23
127. Hanzlová Jana Vestec #34# F 54. 01:08:13 +00:40:26
128. Hrabalová Dagmar #125# F 55. 01:08:14 +00:40:27
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
irontime
více  Zavřít popis alba 
  • minulou neděli
  • 53 zobrazení
  • 0
sgjiskra
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • minulou sobotu
  • 56 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
STŘELCI: 3. Javorský Pavel, 18. Kulhavý Jan, 49. Kulhavý Jan, 53. Kulhavý Jan, 55. Javorský Pavel, 63. Hrubý Martin, 73. Peroutka Zdeněk, 84. Šmejkal Karel - 62. Zítek Martin
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Petrželka František, Fanfule Ladislav, Churý Petr
více  Zavřít popis alba 
  • minulou středu
  • 115 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto : Jiří Pojar
Jiskra porazila vedoucí tým tabulky a dostala se na páté místo,když strácí sedm bodů právě na SKP Č. Budějovice
STŘELCI: 18. Jahn Karel, 27. Hikl Pavel, 55. Jahn Karel, 84. Korelus Lukáš, 89. Baumann Petr - 3. Vančura David, 23. Alexa Tomáš, 68. Korelus Lukáš (vl.), 90. Pytlík Martin
Rozhodčí: Šlapák František, Fanfule Ladislav, Fanfule Adam
více  Zavřít popis alba 
  • minulou středu
  • 80 zobrazení
  • 0
volejbal-nb
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 6.10.2019
  • 48 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
9.kolo divize Čechy
STŘELCI U19: 2. Dufek Matěj, 6. Vogeltanz Petr, 40. Karas Aleš, 70. Vogeltanz Petr, 74. Vogeltanz Petr, 75. Vogeltanz Petr, 77. Chodora Matěj - 73. Čouza Tobiáš
Střelci U17:
více  Zavřít popis alba 
  • 6.10.2019
  • 135 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
4.kolo divize žen
Újezd /STŘELCI: 51. Zámostná Natálie - 7. Vonková Martina, 34. Jandová Simona, 65. Benedová Zuzana, 81. Jandová Simona.
více  Zavřít popis alba 
  • 6.10.2019
  • 69 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto : Jiří Pojar
Branky: 36. Ruml, 54. Dvořák, 72. Kropáček, 88. Došlý - 43. Hell, 51. Krejdl.

Rozhodčí: Milan Matějček - Milan Vyhnanovský, Michal Štefan. Delegát FAČR: Václav Havránek. ŽK: 0:1 (77. Balšánek). Diváků: 329.

Jiskra Domažlice: Brych - Ruml, Bauer, Matas, Mlynařík - Brabec (58. Kropáček), Mužík (89. Pek), Uzlík (76. Teršl), Pavlík (81. Kadar), Došlý - Dvořák. Trenér: Pavel Vaigl.

FK Králův Dvůr: Krček - Zelenka, Novák, Hell, Blažek - Procházka (63. Osvald), Kůžel, Šebek, Balšánek (80. Beňo), Šolaja (46. Krejdl) - Kraus. Trenér: Tomáš Šilhavý.
více  Zavřít popis alba 
  • 1.10.2019
  • 69 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
8.kolo KPSŽ a KPMŽ

STŘELCI: 16. Kolář Ondřej, 18. Petráš Martin, 25. Szabó Rostislav (pen.), 37. Rejthar Ondřej
STŘELCI: 10. Schlägel Filip, 49. Řezáček Ondřej, 51. Řezáček Ondřej
více  Zavřít popis alba 
  • 1.10.2019
  • 81 zobrazení
  • 0
mytologie
Soustředění šachového oddílu TJ Jiskra Jaroměř na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách 27. - 29. 9. 2019
více  Zavřít popis alba 
  • 30.9.2019
  • 66 zobrazení
  • 0
volejbal-nb
Kolo krajského poháru
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 41 zobrazení
  • 0
mikesovam
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 37 zobrazení
  • 0
stanley78
Zápas TJ Jiskra Domažlice proti SSC Bolevec - Krajský přebor mládeže 2019 (starší i mladší žáci).
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 71 zobrazení
  • 0
jitkaunv
Dvě výhry pro Domažlice ( 68:13, 88:15).
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 88 zobrazení
  • 0
zuypompi
Foto: Jiří Pojar
více  Zavřít popis alba 
  • 25.9.2019
  • 178 zobrazení
  • 0
reklama