Hledání: Ondrášovka Cup - kvalifikace U10

Pro dotaz Ondrášovka Cup - kvalifikace U10 jsme našli 327 výsledků.
AKCE -40 % s kódem
Den dětí se
40% slevou

Pořiďte pexeso
jen za 149 Kč.
Kód: 40NaPexeso
Den dětí
sifra
TJ SOKOL TASOVICE - FK DUKLA PRAHA 0:4 (0:2)
BRANKY: 15. min JIROUŠ, 17. min PODRAZKÝ, 50. min SVATONSKÝ, 68. min MIKULA

Sestava domácích: Trmal, Čerstvý, Lašák, Kirschner (59. min Šuráň Jaroslav), Helebrant, Paul, Horáček, Pechal, Vyžrálek, Dítě Marek (80. min Macháček), Doležal (67. min Mašek)

Sestava hostů: Kučera, Švejdík, Pospíšil, Hanousek, Hašek, Jirouš (33. min Markovič), Pázler, Přeučil (16. min Podrazký), Šiml , Svatonský (59. min Nečas), Mikula

Diváků: 1180
DĚKUJEME VŠEM PŘÍZNIVCŮM ZA SKVĚLOU ATMOSFÉRU A NÁVŠTĚVU

Hlavní rozhodčí: JÍLEK
Pomezní rozhodčí: VEČEŘA, URBAN
Delegát: SLABÝ
TJ Sokol Tasovice http://www.sokoltasovice.cz/ondrasovka-cup-2011-2012/
Znojemský deník http://znojemsky.denik.cz/fotbal_region/ondrasovka-cup-tasovice-se-rozloucily-se-cti-.html
Čestvý: http://znojemsky.denik.cz/fotbal_region/kapitan-cerstvy-byl-to-zazitek-na-ktery-se-nezapom.html
více  Zavřít popis alba 
  • 31.8.2011
  • 778 zobrazení
junior04
více  Zavřít popis alba 
  • červen 2013
  • 678 zobrazení
junior04
více  Zavřít popis alba 
  • 22.6.2014
  • 531 zobrazení
fka2005
Kvalifikace Ondrášovka Cup, Nespeky, 24 týmů, 7+1, 11 min. zápas
Hodnotné čtvrté místo po velmi dobrém výkonu celého mužstva!
Sestava: Putanko - Kincl, Ogboi, Štegl, Ramadani, Kupka, Fuchs, Čvančar, Dlouhý, Sladovník
Základní skupina: FKA vs. ABC Braník 0:0, vs. Kohouti Rokycany 3:0, vs. TJ Sokol Senohraby 1:0, vs. TJ Spartak Horní Slavkov 3:1, vs. FK Čáslav 0:0, vs. MŠK Púchov (SVK) 0:1, vs. Žďár nad Sázavou 3:0, vs. FC Svratka Brno 2:0, vs. FC Chotěboř 4:0, vs. SK Líšeň 0:0, vs. Viktorka Žižkov 2:0. Pořadí základní skupiny: 1. MŠK Púchov, 2. Admira Praha, 3. SK Líšeň...
Finalová skupina: FKA vs. Motorlet 0:0, vs. Vítkovice 1:0, vs. Most 1:0, vs. Nový Bydžov 1:1, vs. Písek 0:0, vs. Nemošice 3:0.
Celkové pořadí: 1. SK Líšeň (Brno), 2. MFK Púchov (SVK), 3. Písek, 4. Admira Praha, 5. FC Svratka Brno, 6. Motorlet Praha, 7. Nový Bydžov, 8. Vítkovice, 9. Nemošice, 10. ABC Braník, 11. Viktorka Žižkov, 12. Baník Most, 13. Bohemia Poděbrady, 14. Kohouti Rokycany, 15. SK Kladno, 16. Horní Slavkov, 17. Baník Sokolov, 18. Chotěboř, 19. Vyškov, 20. Žďár nad Sázavou, 21. Senohraby, 22. Č. Krumlov, 23. Čáslav, 24. Havl. Brod. Kompletní výsledky na webu Ondrášovka Cup.

17 zápasů, 187 minut fotbalu :-), jediná porážka, tři obdržené góly za celý turnaj!
Bilance 10-6-1, skóre 24:3 (G: Ondra K. 6, Ondra Č. 5, Dino 3, Máťa 3, Sláďa 3, David 2, Kuba 1, Kenny 1)
(Foto KK)
více  Zavřít popis alba 
  • 24.4.2016
  • 446 zobrazení
hoolas
více  Zavřít popis alba 
  • 10.8.2011
  • 392 zobrazení
cejky
Turnaj fotbalistů ročníku 2005. Hráno v Rosicích u Brna. Info a výsledky na: http://ondrasovkafotbal.cz/rosice-u-brna-u9-ondrasovka-cup/
www.skslavia2005.estranky.cz
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • jaro 2014
  • 386 zobrazení
junior04
více  Zavřít popis alba 
  • 8.5.2016
  • 385 zobrazení
bohemians1905r04
  • květen až červen 2014
  • 358 zobrazení
sigma2004
  • 23.6.2013
  • 287 zobrazení
mfkchrudim
  • srpen až září 2011
  • 229 zobrazení
Reklama