Hledání: RB

Pro dotaz RB jsme našli 380 výsledků.
AKCE -30 % s kódem
📅 Naplánujte
celý nový rok.

Využijte 30% slevu na všechny kalendáře!
Kód: Kalendare2021
Kalendare2021
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
jarda986
  • 4.6.2020
  • 16 zobrazení
makysmaky
Wtk,Dms,Rb
více  Zavřít popis alba 
  • 25.1.2020
  • 40 zobrazení
jackal001
Finále
SB-1: Zdeněk Antony, 2. Radek Jordák, 3. Roman Keřka
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Kubíček, 2. Zdeněk Antony 154 bodů, 3. Roman Keřka 154 bodů

B1600 – Finále: 1. Vít Nosálek, 2. Samuel Peták, 3. Pavel Jílek
Konečné pořadí šampionátu: 1. Milan Vaněk, 2. Petr Nikodém, 3. Vít Nosálek

JB – Finále: 1. Jakub Novotný, 2. Ondřej Medlík, 3. Václav Kindl
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Novotný, 2. Daniel Pytloun, 3. Ondřej Medlík

TAX – Finále: 1. Dušan Horčička, 2. Marcel Dlesk, 3. Jiří Bret
Konečné pořadí šampionátu: 1. Marcel Dlesk, 2. Jiří Bret, 3. Dušan Horčička

D5 – Konečné pořadí šampionátu: 1. František Kostroun, 2. Lubor Zívr, 3. Luboš Kužel

D6 – Finále: 1. Dominik Senegacnik, 2. Jiří Matějka, 3. Martin Kopena
V opakovaném startu došlo po startu na horizontu k závaru, ve kterém skončily veškeré naděje na titul pro Luďka Dubravského, který tam skončil svou finálovou pouť.
Konečné pořadí šampionátu: 1. Dominik Senegacnik, 2. Luděk Dubravský , 3. Martin Kopena

Kartcross – Finále: 1. Petr Doležal, 2. Sláva Ducháček, 3. Jan Roubíček (předčasně zastaveno v 5. kole – Milan Sklenář bouda)
Konečné pořadí šampionátu: mají ještě jeden závod v Hollabrunn (Rakousko)

D2 – Finále: 1. Aleš Kubík, 2. Josef Bartoš, 3. Roman Vávra
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jan Šindelář, 2. Josef Bartoš, 3. Václav Ciminga

RB250 – Finále: 1. Jakub Šafránek, 2. Viktor Vítek, 3. Daniel Morc
Konečné pořadí šampionátu: 1. Jakub Šafránek, 2. Tomáš Sulek, 3. Arnošt Florián

RB125 – Finále: 1. Ladislav Jiřička, 2. Eliška Plná, 3 . Dominik Šimek
Konečné pořadí šampionátu: 1. Lea Horniaková, 2. Ladislav Jiřička, 3. Petr Bílek ml.

RB 160 – Finále: 1. Týr Bruno, 2. František Jíra, 3 . Koutný Michal.
Konečné pořadí šampionátu: 1. Vojta Luňák, 2. Bruno Týr, 3. Jíra František
více  Zavřít popis alba 
  • 29.9.2019
  • 57 zobrazení
daffyx
  • 17.9.2019
  • 176 zobrazení
Reklama