Hledání

1 017 vyhledaných výsledků

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

wales721
více  Zavřít popis alba 
3 komentáře
  • 19.6.2018
  • 87 zobrazení
  • 0
wales721
Výsledky závodu jsou na ˇZluté ponorce Turnov.Můžete napsat k fotografiím své hodnocení.
více  Zavřít popis alba 
1 komentář
  • 7.6.2017
  • 112 zobrazení
  • 0
wales721
více  Zavřít popis alba 
36 komentářů
  • 20.6.2017
  • 152 zobrazení
  • 1
rozarky
  • 9.6.2015
  • 92 zobrazení
  • 0
wales721
více  Zavřít popis alba 
  • 19.6.2014
  • 174 zobrazení
  • 0
wales721
fotky 02-197 J.Vales WP20160602 Doubravová 789-803 Tomeš
více  Zavřít popis alba 
  • 2.6.2016
  • 84 zobrazení
  • 0
wales721
více  Zavřít popis alba 
1 komentář
  • 17.5.2016
  • 138 zobrazení
  • 0
zshornibranna
Nejlepší žáci prvního stupně se vydali s paní učitelkou Tonarovou do Turnova, na atletický stadion Ludvíka Daňka, kde změřili své síly s ostatními žáky v okresním kole atletického trojboje (skok daleký, hod kriketovým míčkem, 50m).
Kategorie: dětisport
více  Zavřít popis alba 
  • 3.6.2008
  • 317 zobrazení
  • 0
zsroztokyujilemnice
1.ROČNÍK
Jeriová Natálie - 4. místo - 50m - 9,8, skok - 252, míček - 10,00
Horáčková Melisa - 27. místo - 50m - 10,9, skok - 205, míček - 6,50
Kyselová Monika - 28. místo - 50m - 11,2, skok - 198, míček - 7,00
Tóthová Viktorie - 31. místo - 50m - 11,3, skok - 179, míček 6,50
Harvan Patrik - 13. místo - 50m - 10, skok - 250, míček - 16,00
Sedláček Maxim - 25. místo - 50m - 11,4, skok - 235, míček - 16,00
Tomáš Jan - 26. místo - 50m - 10,2, skok - 188, míček - 12,00
Hansko Adam - 36. místo - 50m - 12,4, skok - 183, míček - 12,00

2.ROČNÍK
Hakenová Viktorie - 2. místo - 50m - 9,6, skok - 298, míček - 12,00
Mládková Tereza - 23. místo - 50m - 10,5, skok - 214, míček - 10,00
Povrová Barbora - 24. místo - 50m - 10,6, skok - 216, míček - 10,00
Jebavý David - 3. místo - 50m - 8,8, skok - 320, míček 18,20
Mečíř Matěj - 7. místo - 50m - 9,0, skok - 285, míček - 22,00
Kasanický Patrik - 8. místo - 50m - 9,2, skok - 309, míček - 19,30
Svatý Jakub - 11. místo - 50m - 9,0, skok - 295, míček - 16,00
Pudil František - 24. místo - 50m - 10,1, skok - 244, míček - 16,80

3.ROČNÍK
Adolfová Erin - 26. místo - 50m - 10,7, skok - 177, míček - 9,00
Horáčková Rozálie - 27. místo - 50m - 10,9, skok - 202, míček - 8,50
Exnerová Kamila - 29. místo - 50m - 11,4, skok - 182, míček - 11,00
Třešňák Matěj - 2. místo - 50m - 8,6, skok - 318, míček - 19,80
Hanč Filip - 7. místo - 50m - 9,2, skok - 296, míček - 24,20
Novák Roman - 21. místo - 50m - 10,1, skok - 280, míček - 16,50
Holubec Jakub - 22. místo - 50m - 10,0, skok - 273, míček - 12,50

4.ROČNÍK
Jeriová Nikola - 1. místo - 50m - 8,5, skok - 356, míček - 28,50
Vávrová Amálie - 5. místo - 50m - 8,8, skok - 308, míček - 20,50
Pilařová Amálie - 22. místo - 50m - 10,4, skok - 320, míček - 10,50
Kasanická Timea - 32. místo - 50m - 9,5, skok - 231, míček - 10,50
Mečíř David - 4. místo - 50m - 8,1, skok - 296, míček - 34,00
Jahn Marek - 14. místo - 50m - 8,8, skok - 331, míček - 20,20
Rek Jakub - 16. místo - 50m - 8,7, skok - 290, míček - 24,80
Vébr Jan - 20. místo - 50m - 9,4, skok - 314, míček - 22,40

5.ROČNÍK
Dlabová Natálie - 2. místo - 50m - 8,2, skok - 380, míček - 30,00
Hujerová Adéla - 5. místo - 50m - 8,4, skok - 328, míček - 30,00
Jerjeová Tereza - 14. místo - 50m - 10,1, skok - 267, míček - 23,00
Kyselová Tereza - 17. místo - 50m - 10,1, skok - 256, míček - 19,00
Buchar Sebastian - 1. místo - 50m - 8,5, skok - 343, míček - 40,20
Kocián Miroslav - 15. místo - 50m - 9,4, skok - 318, míček - 30,00
Ginzl Štěpán - 17. místo - 50m - 9,3, skok - 305, míček - 25,00
Svatý Tomáš - 19. místo - 50m - 8,6, skok - 290, míček - 19,80
více  Zavřít popis alba 
  • 19.5.2017
  • 87 zobrazení
  • 0
zshornibranna
Atletická soutěž v Turnově pro děti prvního stupně. Soutěžilo se v běhu na 50m, hodu kriketovým míčkem a skoku dalekém. Zaznamenali jsme také dva úspěchy, kdy Lukáš Jirousek a Václav Rygr z první třídy skončili na 3. a 2. místě mezi všemi prvňáky. Gratulujeme.
Kategorie: dětisport
více  Zavřít popis alba 
  • 7.6.2007
  • 224 zobrazení
  • 0
broumak
nejlepší žáci školních kol byli vysláni na okresní kolo na městský stadion a ani tam se neztratili...
2. místo Klára Urbanová, 4. místo Tobiáš Havlíček a Pavel Záruba...
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 7.6.2016
  • 155 zobrazení
  • 0
sokolnbk
  • 27.2.2016
  • 25 zobrazení
  • 0
hana2012
  • 31.5.2016
  • 38 zobrazení
  • 0
roznak
  • 22.11.2015
  • 27 zobrazení
  • 0
zsvrhavec
  • 16.6.2015
  • 99 zobrazení
  • 0
sd5
  • 17.10.2014
  • 30 zobrazení
  • 0
reklama