Hledání

7 707 vyhledaných výsledků

Sleva 35 % na
všechno
-35 % s kódem

Fotoknihy, pexesa, plakáty... právě teď se slevou!
Kód: DenFotografie

Sleva 35 % na<br>všechno
soshranice
Volejbalový turnaj středních škol - 2014
více  Zavřít popis alba 
  • v pondělí
  • 6 zobrazení
  • 0
volejbliz
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • v pondělí
  • 17 zobrazení
  • 0
itaita
  • minulou neděli
  • 38 zobrazení
  • 0
mira603
4 komentáře
  • minulou středu
  • 61 zobrazení
  • 0
fotkyweb
Elitu v Dřevěnici ovládl Holztherm
Jak vypadal první víkend Volejbalové Dřevěnice? Byla to velká paráda, až na průtrž mračen v sobotu večer po 19. hodině, která překazila dohrání soutěží juniorek, juniorů a veteránů.
V elitní kategorii mužů se z vítězství radoval tým Holztherm Dřevěnice, který ve finále přehrál Procarosu. Za vítězný tým nastoupili: Michal Záveský (ČZU Praha), František Záveský (Kladno), Matyáš Démar (Tours - Francie), Lukáš Démar (Nantes - Francie), Marek Šulc (Lvi Praha), Jindřích Kuchař (Příbram), Marek Šotola (České Budějovice), Macalík (Dobřislavice), Brabec (Plzeň), Pavelka (Lvi Praha), Kovařík (Lvi Praha), Novák (České Budějovice) „Vítězství v Dřevákách se cení,“ uvedl Marek Šotola.
V průběhu finálového zápasu předseda Českého volejbalového svazu Marek Pakosta předal tělovýchovná vyznamenání dřevěnickým jubilantům. Ředitel turnaje Luboš Kraus dostal medaili Spirita, vrchní rozhodčí Oldřich Lukavec pak plaketu České unie sportu a šéf techniky Aleš Dufek čestné uznání České unie sportu.
V elitní kategorii žen se z výhry radoval Hronov.
Muži 1. A třída (15 týmů): 1. Holztherm Dřevěnice, 2. Procarosa, 3. Rumídci, 4. Severák, 5. Mladí lvi Praha, 6. Lhota pod Libčany.
Ženy 1. třída (10 týmů): 1. Hronov, 2. Dobi, 3. Salzburg, 4. Těžko říct, 5. Nusle, 6. Lemonďačky.
Muži 1. B třída (10 týmů): 1. Turnov, 2. Prasyl Mladá Boleslav, 3. Hronov, 4. Česká Lípa, 5. Jiskra Havlíčkův Brod, 6. Mnichovo Hradiště.
Juniorky (10 týmů): 1. Mlátičky, 2. Repky olejky, 3. Mořské potvory, 4. Počkejte chvíli, 5. Putany, 6. TJ Turnov.
Junioři (14 týmů): 1. Slavia Hradec Králové junioři B, 2. Slavia Hradec Králové junioři A, 3. Dukla Liberec A, 4. VK Benátky, 5. Dukla Liberec, 6. Velmez A.
Ženy nad 40 let (8 týmů): 1. Pozdní sběr Třemešná, 2. Královny Liberec, 3. Středověk Most, 4. Vrchlabí, 5. Vykopávky, 6. Canonky Kralupy.
Veteráni nad 40 let (11 týmů): 1. VK Prasyl Mladá Boleslav, 2. Sokol Dřevěnice, 3. Bezděkovští čmoudi, 4. Omaři, 5. Tesla Stráž, 6. Dobřichovice.
Superveteráni nad 50 let (7 týmů): 1. Pivovar Svijany, 2. Primátor, 3. Sršáni, 4. VČV Hradec Králové, 5. SK Soudná, 6. Zvičina.
Nejlepší juniorka: Michaela Nečasná - Mlátičky
Nejlepší volejbalistka Kristýna Kukrálová - Hronov
Nejlepší dorostenec Vojtěch Petiška - Slavia HK
Zdroj: https://jicinsky.denik.cz/ostatni_region/elitu-v-drevenici-ovladl-holztherm-20190807.html
více  Zavřít popis alba 
1 komentář
  • minulé pondělí
  • 109 zobrazení
  • 1
itaita
  • 4.8.2019
  • 74 zobrazení
  • 0
klondajkbajk
  • 1.8.2019
  • 10 zobrazení
  • 0
reklama