Hledání: Vranov - 20.4.13

Pro dotaz Vranov - 20.4.13 jsme našli 6 888 výsledků.
AKCE -30 % s kódem
Užijte si léto
s fotodárky na Rajčeti!
Kód: Leto2020
-30 % na vše
mercedesbenz13
OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM
12. 10. 2019
NOČNÍ BĚH
st. č.
Příjmení
Klub

# Příjmení Jméno Klub st. č. # Oficiální čas Ztráta
1. Neděla Štěpán Trhový Štěpánov #3# M 1. 00:27:47
2. Jánošík Rudolf Vlašim #1# M 2. 00:28:05 +00:00:18
3. Albrecht Luboš #140# M 3. 00:29:03 +00:01:16
4. Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou #5# M 4. 00:29:35 +00:01:48
5. Pejša Jan smí být prázdné #64# M 5. 00:29:46 +00:01:59
6. Jahoda Martin Benešovský běžecký klub #127# M 6. 00:31:33 +00:03:46
7. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #4# M 7. 00:32:27 +00:04:40
8. Hergesell Jiří Vracovice #119# M 8. 00:33:09 +00:05:22
9. Stibor Jan Jeseník #129# M 9. 00:33:11 +00:05:24
10. Foller Miroslav EFA TÝM #106# M 10. 00:33:19 +00:05:32
11. Stožický Petr Benešovský běžecký klub #80# M 11. 00:33:47 +00:06:00
12. Adamcová Andrea Vlašim #2# F 1. 00:33:54 +00:06:07
13. Prchlík Adam Benešovský běžecký klub #69# M 12. 00:34:03 +00:06:16
14. Svatoň Michal Vlašim #82# M 13. 00:34:24 +00:06:37
15. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov #123# M 14. 00:34:39 +00:06:52
16. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub #29# M 15. 00:34:58 +00:07:11
17. Vosátka Josef Vlašim #113# M 16. 00:35:01 +00:07:14
18. Petrásková Nikol Jiskra Zruč nad Sázavou #7# F 2. 00:35:05 +00:07:18
19. Muck Vladimír Vlašim #117# M 17. 00:35:13 +00:07:26
20. Paszyc Matouš #62# M 18. 00:35:14 +00:07:27
21. Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #86# M 19. 00:35:15 +00:07:28
22. Jiroušková Hana Znosim #6# F 3. 00:35:16 +00:07:29
23. Korn David Trhový Štěpánov #48# M 20. 00:35:25 +00:07:38
24. Brožík František Sellier & Bellot Vlašim #15# M 21. 00:35:26 +00:07:39
25. Straka Tomáš Benešov #81# M 22. 00:35:41 +00:07:54
26. Jedlička Richard #43# M 23. 00:35:43 +00:07:56
27. Březinová Monika #139# M 24. 00:35:45 +00:07:58
28. Vlk Václav Loket, Radíkovice #98# M 25. 00:35:52 +00:08:05
29. Kačenga Matěj Benešov #104# M 26. 00:36:18 +00:08:31
30. Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou #87# M 27. 00:36:23 +00:08:36
31. Sehnal Andrien SC Radotín #132# M 28. 00:36:35 +00:08:48
32. Schovánek Milan Krčský les B #74# M 29. 00:37:13 +00:09:26
33. Ajgrman Miloš Vlašim #11# M 30. 00:37:26 +00:09:39
34. Bresan Vlastimil Vlašim #13# M 31. 00:37:29 +00:09:42
35. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub #70# F 4. 00:37:43 +00:09:56
36. Tůma Jonáš Vranov #90# M 32. 00:37:45 +00:09:58
37. Závorka Milan SDH CHABEŘICE #9# M 33. 00:37:47 +00:10:00
38. Plzák Jakub BB-Bořeňovičtí běžci #141# M 34. 00:37:49 +00:10:02
39. Zvárová Barbora Ostrov #124# F 5. 00:37:50 +00:10:03
40. Danešová Martina Sázava #23# F 6. 00:37:55 +00:10:08
41. Marek Jan SK Nusle #126# M 35. 00:38:36 +00:10:49
42. Uttl Libor AC Šakalík #8# M 36. 00:38:37 +00:10:50
43. Cinka Ivan Atletika Benešov #19# M 37. 00:38:50 +00:11:03
44. Kříž Lubomír Vlašim SBST #102# M 38. 00:39:11 +00:11:24
45. Boušek Bohumil Trhový Štěpánov #12# M 39. 00:39:40 +00:11:53
46. Macháček Libor Sedlčany #56# M 40. 00:39:49 +00:12:02
47. Koníček Lukáš Praha 6 #47# M 41. 00:39:50 +00:12:03
48. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub #28# F 7. 00:40:00 +00:12:13
49. Kamarýt Pavel Trhový Štěpánov #44# M 42. 00:40:23 +00:12:36
50. Slavíček Jindřich Jiřice #76# M 43. 00:40:30 +00:12:43
51. Bursík Martin Benešov #18# M 44. 00:40:34 +00:12:47
52. Šimek Miloslav Vlašim #88# M 45. 00:40:37 +00:12:50
53. Poledňáková Olga Trhový Štěpánov #67# F 8. 00:40:44 +00:12:57
54. Kapko Štěpán Vlašim #131# M 46. 00:41:03 +00:13:16
55. Pospíšil Ondřej Radošovice (Bystřice) #68# M 47. 00:41:07 +00:13:20
56. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sazavou #33# M 48. 00:41:33 +00:13:46
57. Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #32# M 49. 00:41:34 +00:13:47
58. Závorková Vendula SDH Chabeřice #112# F 9. 00:41:40 +00:13:53
59. Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou #24# M 50. 00:41:41 +00:13:54
60. Brož Zdeněk Trhový Štěpánov #14# M 51. 00:42:14 +00:14:27
61. Vynšová Monika Atletika Benešov #100# F 10. 00:42:27 +00:14:40
62. Dumský Ondřej Benešov #25# M 52. 00:42:31 +00:14:44
63. Vrkoslav Jonáš Benešov #105# M 53. 00:42:54 +00:15:07
64. Plášilová Kateřina Senohraby #66# F 11. 00:42:58 +00:15:11
65. Březinová Monika #16# F 12. 00:42:59 +00:15:12
66. Malá Jana #111# F 13. 00:43:00 +00:15:13
67. Fialová Jitka Vlašim #30# F 14. 00:43:20 +00:15:33
68. Hnízdilová Eva Běžci Slaný #36# F 15. 00:43:33 +00:15:46
69. Liška Jan Hasiči SDH Vlašim #55# M 54. 00:43:48 +00:16:01
70. Sochosová Markéta Jablonná nad Vltavou #136# F 16. 00:43:49 +00:16:02
71. Brož Josef #118# M 55. 00:44:07 +00:16:20
72. Vrána Jindřich #99# M 56. 00:44:22 +00:16:35
73. Kuliš Petr Vlašim #52# M 57. 00:44:28 +00:16:41
74. Vaňha Jan biatlon Klecany #96# M 58. 00:44:32 +00:16:45
75. Peukert Jiří Zruč nad Sázavou #65# M 59. 00:44:33 +00:16:46
76. Tůmová Leontýna Dubovsko #94# F 17. 00:44:47 +00:17:00
77. Tůma Ladislav Vranov #92# M 60. 00:44:48 +00:17:01
78. Schreinerova Veronika #75# F 18. 00:44:56 +00:17:09
79. Kotěra Martin Medlešice #49# M 61. 00:45:01 +00:17:14
80. Slunečková Lucie #77# F 19. 00:45:02 +00:17:15
81. Soták Radek Benešov #138# M 62. 00:45:03 +00:17:16
82. Černý Lukáš Mokrá Lhota #137# M 63. 00:45:04 +00:17:17
83. Vilímek Stanislav Benešov #97# M 64. 00:45:08 +00:17:21
84. Vondrušková Lucie #130# F 20. 00:45:11 +00:17:24
85. Nováková Alena Benešov #120# F 21. 00:46:02 +00:18:15
86. Šandová Andrea #83# F 22. 00:46:07 +00:18:20
87. Adamová Kateřina Vlašim #10# F 23. 00:46:19 +00:18:32
88. Průchová Denisa Vlašim #72# F 24. 00:46:20 +00:18:33
89. Liolias Pavel Vlašim #54# M 65. 00:46:21 +00:18:34
90. Přibylová Lucie Načeradec #108# F 25. 00:46:22 +00:18:35
91. Česká Denisa Neveklov #22# F 26. 00:46:23 +00:18:36
92. Pavelková Pavlína Vlašim #63# F 27. 00:46:29 +00:18:42
93. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy #107# F 28. 00:47:22 +00:19:35
94. Zamrzlová Štěpánka Humpolec #101# F 29. 00:47:23 +00:19:36
95. Klementová Nikola #45# F 30. 00:47:43 +00:19:56
96. Homolková Zdeňka StádoLam #37# F 31. 00:48:02 +00:20:15
97. Malý Jiří StádoLam #58# M 66. 00:48:03 +00:20:16
98. Kotěrová Iva Medlešice #50# F 32. 00:48:44 +00:20:57
99. Staněk Jan Divišov #78# M 67. 00:48:48 +00:21:01
100. Lažanová Valérie Vlašim #53# F 33. 00:49:01 +00:21:14
101. Maresova Miroslava Jablonna nad Vltavou #59# F 34. 00:49:27 +00:21:40
102. Staňková Hana Divišov #79# F 35. 00:49:37 +00:21:50
103. Dušková Dagmar Jihlava #26# F 36. 00:49:44 +00:21:57
104. Křenek Martin Jihlava #51# M 68. 00:49:45 +00:21:58
105. Hrubá Karolína Šneci v běhu #40# F 37. 00:50:05 +00:22:18
106. Klíma Tomáš Vlašim #46# M 69. 00:50:34 +00:22:47
107. Novotná Jitka Divišov #134# F 38. 00:51:11 +00:23:24
108. Růžička Josef #121# M 70. 00:51:21 +00:23:34
109. Wei Steven Vlašim #103# M 71. 00:51:46 +00:23:59
110. Filip Pavel Strojetice #133# M 72. 00:52:31 +00:24:44
111. Halešová Veronika #135# F 39. 00:52:32 +00:24:45
112. Čechová Petra #128# F 40. 00:53:11 +00:25:24
113. Švancarová Martina Vestec #89# F 41. 00:53:30 +00:25:43
114. Trojášková Soňa #115# F 42. 00:54:36 +00:26:49
115. Albertová Eva Načeradec #109# F 43. 00:54:41 +00:26:54
116. Albrecht Pavel České Budějovice #110# M 73. 00:55:02 +00:27:15
117. Kahounová Jana Benešov #116# F 44. 00:55:26 +00:27:39
118. Houdková Klára Ostrov nad Ohří #38# F 45. 00:55:27 +00:27:40
119. Pechová Iveta BBK Benešov #114# F 46. 00:55:33 +00:27:46
120. Houdková Lucie Praha #39# F 47. 00:55:38 +00:27:51
121. Daňková Veronika Vlašim #122# F 48. 00:55:51 +00:28:04
122. Egidová Nikola Husinec-Řež #27# F 49. 00:56:27 +00:28:40
123. Šaňková Adéla Hasiči SDH Vlašim #84# F 50. 00:58:59 +00:31:12
124. Červová Zuzana MSF Vlašim #21# F 51. 00:59:26 +00:31:39
125. Zhorná Dominika Hasiči SDH Vlašim #93# F 52. 00:59:54 +00:32:07
126. Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic #61# F 53. 01:08:10 +00:40:23
127. Hanzlová Jana Vestec #34# F 54. 01:08:13 +00:40:26
128. Hrabalová Dagmar #125# F 55. 01:08:14 +00:40:27
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
irontime
více  Zavřít popis alba 
  • 13.10.2019
  • 123 zobrazení
woodfoto
Vánoční turnaj ve stolním tenise 2019 28.12.2019 Brno - Bohunice

Vážení přátelé stolního tenisu!
Orelská Jednota pořádala opět tradiční VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE v kategorii mládeže i dospělých v Brně – Bohunicích. V kategorii dospělých se letos nesešlo naplánovanýh 32 soutěžících ale jen 30, i když původně bylo přihlášeno asi 37 zájemců. Turnaj však proběhl i tentokrát systémem nasazených hráčů dle loňského umístění a rozlosováním do 8 skupin. Po těchto skupinách proběhlo rozdělení na 2 pavouky po 16 ti hráčích o 1.- 16. a 17.- 32. místo. Vítězem turnaje se stal i tentokrát ( avšak po velkém boji) opět DLASK MAREK a je to jeho již čtvrté vítězství. Do první desítky se prosadil i domácí borec Juraj Skurka na 4.místě. Byl to i letos dlouhý turnaj, neboť boje byly vyrovnané a tak se turnaj protáhl až do večerních hodin.
Celkové výsledky:
1. DLASK MAREK 11. Musil Vladimír 21. Kudlička P.
2. Krejčí Petr 12. Plevák St. 22. Sobota T.
3. Metelka Jan 13. Navrátil 23. Mikulica
4. Skurka Juraj 14. Janeček M. 24. Chytil J.
5. Schwarz M. 15. Novoměstský Z. 25. Blaškovič
6. Dvořák L. 16. Musil Josef 26. Ondruš P.
7. Stříteský R. 17. Zach J. 27. Voškeruša
8. Božík P. 18. Šenková Kateřina 28. Vrána M.
9. Ondruš Milan 19. Holáň R. 29. Opršal J.
10. Šamšula R. 20. Žaža V. 30. Franěk M.

Po skončení turnaje proběhlo i letos závěrečné posezení v orelském klubu pod tělocvičnou, kde bylo po celý den zajištěno občerstvení, a při hře na kytary, banja a při příjemném povídání a sdílení dojmů z proběhlého turnaje jsme i když v omezeném počtu ztrávili příjemný zbytek večera.
Díky všem zúčastněným a Orelské Jednotě, která tuto akci uspořádala.

Za oddíl stolního tenisu s přáním všeho nejlepšího V NOVÉM ROCE 2020
Musil Vladimír
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 28.12.2019
  • 70 zobrazení
skstolany-becko
foto: Stolany "B" - Holetín 02.11.2008 2:4

A2A - III.třída dospělých
1.kolo

A2A0107 Stolany "B" Načešice"B" 5:1 (2:1)
Branky: Kubát Aleš 2, Němec David, Motyčka Jiří, Šulc Martin - Polák Jaroslav; ŽK: 0 - Dobruský Milan, Novák Zdeněk, Heřmanský Lukáš

2.kolo

A2A0202 Bojanov Stolany "B" 1:4 (1:2)
Branky: Zelený Lukáš - Němec David 2, Motyčka Petr, Motyčka Jiří; Rozhodčí: Kváša; ŽK: Tesař Jan - 0

3.kolo

A2A0306 Stolany "B" Tuněchody"A" 1:0 (0:0)
Branky: Nepovím Tomáš; ŽK: Přibyl Miroslav - Bořil Jan

4.kolo

A2A0403 Křižanovice Stolany "B" 1:5 (1:0)
Branky: Žák Marek - Novák Tomáš, Němec David, Motyčka Jiří, Novák Marek, Novotný Ondřej; ŽK: Pecina Ondřej, Skokan Lukáš - Novák Tomáš

5.kolo

A2A0505 Stolany "B" Orel"A" 4:3 (4:0)
Branky: Novák Tomáš, Přibyl Miroslav, Motyčka Petr, Bakeš David - Machač Martin 2, Mádlo Tomáš; ŽK: Štorek Milan, Novotný Ondřej - Klimeš Petr

6.kolo
A2A0604 Prosetín"B" Stolany "B" 0:3 (0:0)
Branky: Motyčka Jiří, Kubát Aleš, Turek Luboš; ŽK: 0 - Kubát Aleš

7.kolo

A2A0704 Stolany "B" Svratouch 7:1 (2:0)
Branky: Motyčka Jiří 5, Přibyl Miroslav, Bakeš David - Dvořák Daniel; ŽK: Motyčka Petr - Kaplan Jan

8.kolo

A2A0805 Rosice Stolany "B" 1:2 (0:1)
Branky: Nekvinda Martin - Motyčka Jiří, vlastní; ŽK: Nekvinda Martin, Víšek Jan, Zahálka Ladislav, Komárek Jiří - Přibyl Miroslav, Motyčka Petr, Novák Tomáš, Turek Luboš; ČK: Zahálka Ladislav - Motyčka Petr

9.kolo

A2A0903 Stolany "B" Dřenice 7:1 (2:0)
Branky: Motyčka Jiří 3, Novák Marek 2, Turek Luboš, Bakeš David - Kudyn Milan; ŽK: 0 - Musil Martin

10.kolo

A2A1006 Bořice Stolany "B" 0:3 (0:0)
Branky: Motyčka Jiří 2, Bakeš David; ŽK: Douda Tomáš, Komárek Petr - Němec David

11.kolo

A2A1102 Stolany "B" Slatiňany"B" 0:2 (0:1)
Branky: Urválek Jan, Polnický Michael

12.kolo

A2A1207 Krouna"A" Stolany "B" 0:0 (0:0)
ŽK: Svatoň Pavel, Kulhavý Michal - Novák Marek

13.kolo

A2A1301 Stolany "B" Holetín 2:4
Branky: Němec David, Motyčka Jiří - Wasserbauer Petr, Havel Ondřej, Beneš Ondřej, Wasserbauer Lukáš; Rozhodčí: Alinč; ŽK: Štorek Milan - Wasserbauer Lukáš, Havel Ondřej, Rohrbach Milan; ČK: 0 - Havel Ondřej

14.kolo

A2A1407 Načešice"B" Stolany "B" 1:3 (0:1)
Branky: Vacek Josef - Motyčka Petr, Motyčka Jiří, Novotný Ondřej

15.kolo

A2A1502 Stolany "B" Bojanov 3:2 (2:1)
Branky: Přibyl Miroslav 3 - Koreček Jan, Zelený Lukáš; ŽK: Kubát Aleš - Blažek Petr

16.kolo

A2A1606 Tuněchody"A" Stolany "B" 2:3 (0:0)
Branky: Pokorný Petr, Adámek Martin - Motyčka Jiří 2, Přibyl Miroslav; ŽK: Slezák Daniel - Přibyl Miroslav, Nepovím Tomáš

17.kolo

A2A1703 Stolany "B" Křižanovice 3:3 (1:1)
Branky: Přibyl Miroslav 2, Němec David - Pecina Ondřej 2, Krejčík Zdeněk; ŽK: Novák Tomáš - 0

18.kolo

A2A1805 Orel"A" Stolany "B" 2:4 (1:2)
Branky: Machač Martin 2 - Novák Tomáš 2, Motyčka Jiří, Bakeš David

19.kolo

A2A1904 Stolany "B" Prosetín"B" 2:0 (1:0)
Branky: Přibyl Miroslav, Novotný Ondřej; ŽK: 0 - Málek Milan, Psota Marek, Slavík Kamil, Ročňák David

20.kolo

A2A2004 Svratouch Stolany "B" 0:1 (0:1)
Branky: Turek Luboš; ŽK: Kaplan Jiří - Novotný Ondřej; ČK: Kyncl Tomáš - Turek Luboš

21.kolo

A2A2105 Stolany "B" Rosice 1:6 (0:2)
Branky: Novák Marek - Christel Milan 4, Komárek Jiří, Hanzl Radek; ŽK: Dušek Vladimír - Dachovský Pavel

22.kolo

A2A2203 Dřenice Stolany "B" 0:3 (0:2)
Branky: Motyčka Michal 2, Štorek Milan; ŽK: Pekař Jiří, Musil Martin - Štorek Milan, Novotný Ondřej, Přibyl Miroslav, Chvojka Lukáš

23.kolo

A2A2306 Stolany "B" Bořice 3:0 (2:0)
Branky: Motyčka Michal 2, Motyčka Jiří; ŽK: Přibyl Miroslav - Beránek Petr, Vajda Martin, Komárek Petr

24.kolo

A2A2402 Slatiňany"B" Stolany "B" 7:2 (2:0)
Branky: Kořínek Miroslav 2, Myška Petr, Hlušička Jiří, Beneš Vít, Zelinka Aleš, Pour Lukáš - Motyčka Jiří, Šulc Martin; ŽK: Pour Lukáš, Jeřábek Jakub, Havel Tomáš - Novák Tomáš

25.kolo

A2A2507 Stolany "B" Krouna"A" 3:1 (0:0)
Branky: Novák Marek 2, Motyčka Jiří - Svatoň Pavel; ŽK: 0 - Svatoň Pavel, Bárta Jan; ČK: 0 - Bárta Jan

26.kolo

A2A2601 Holetín Stolany "B" 6:2 (1:2)
Branky: Vrána Jan 3, Ondráček Martin, Netolický Tomáš, Havel Ondřej - Němec David, Novotný Ondřej; ŽK: Halamka Jakub, Suchý Michal, Volf Zdeněk - Němec David
více  Zavřít popis alba 
  • 2.11.2008
  • 354 zobrazení
jmfk
  • 6.6.2013
  • 12 zobrazení
mihiaennie
  • 13.4.2016
  • 104 zobrazení
bawik
gold ve vranově-duben
více  Zavřít popis alba 
  • 1.5.2007
  • 70 zobrazení
jinak
20.července 08
více  Zavřít popis alba 
  • 20.7.2008
  • 174 zobrazení
hannahquarters
Už poněkolikáté na Vranově, kde je fajn atmosféra. Ptala jsem se "starého mořského vlka" kolik přehrada měří v koruně, kdyby to člověk chtěl přeplavat. Řekl: "300 metrů asi, a to radši nezkoušejte" Já : "Ale my už jsme to přeplavali" :D
( jsem se hecla předtím a přehradu přeplavala, a skoro bez odpočinku hned zpět..)
více  Zavřít popis alba 
  • 18.8.2013
  • 53 zobrazení
radmiloslava
  • červenec 2009
  • 319 zobrazení
1bandita
  • červenec 2012
  • 51 zobrazení
mysakales
  • červenec 2012
  • 74 zobrazení
lassieairin
  • 6.7.2019
  • 19 zobrazení
barusak26
  • srpen 2013
  • 45 zobrazení
hippies
  • srpen 2008
  • 341 zobrazení
tomasstejskal
Kategorie: děti
více  Zavřít popis alba 
  • 4.8.2007
  • 160 zobrazení
janinka-besinka
Wendy 20. narozeniny...
více  Zavřít popis alba 
  • 88 zobrazení
pjanys
  • 20.10.2018
  • 45 zobrazení
firovka
  • 2.5.2020
  • 45 zobrazení
humpolal
  • 20.7.2015
  • 8 zobrazení
prka
  • 21.8.2012
  • 143 zobrazení
irenabox
dovolená2007/4
Kategorie: cestování
více  Zavřít popis alba 
  • 21.8.2007
  • 78 zobrazení
finc
Kategorie: lidé
více  Zavřít popis alba 
  • 12.1.2013
  • 51 zobrazení
Reklama