Hledání: týmy 10-11

Pro dotaz týmy 10-11 jsme našli 23 výsledků.

Náš tip

Diskutujte na Rajčeti!
Podělte se o své fototipy
a navzájem se inspirujte.

bkbrandys
  • listopad 2010
  • 774 zobrazení
annabesachmet
  • květen 2012
  • 16 zobrazení
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
roub
B tým - 10.turnaj krajského přeboru (2.finálová nadstavba): - Fulnek 1:5, Malé Hoštice 7:11 (celkově 2.místo 2018/19)
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 24.2.2019
  • 49 zobrazení
praha14
V úterý 3. prosince 2013 přijal na radnici starosta MČ Praha 14 Radek Vondra nejúspěšnější plavce, kteří 17. října svedli boje v hloubětínském bazénu. POHÁR STAROSTY ZA CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ - tedy za "nejlépe plavající školu" si z 11 zúčastněných týmů (10 základních škol + 1 gymnázium) odnesli studenti GYMNÁZIA ARCUS. Pořadí škol bylo určeno podle dosaženého počtu bodů - bodováno bylo prvních šest míst v každé kategorii; Gymnázium ARCUS zvítězilo s náskokem 5 bodů před ZŠ Chvaletická, 3. místo obsadili plavci ZŠ Slavětínské. B l a h o p ř e j e m e ! (mu)
více  Zavřít popis alba 
  • 3.12.2013
  • 197 zobrazení
roub
C tým - 10.turnaj: - Fortuna 2:4, - Bukanýři 4:3, - Vřesina 5:0 k.
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 30.3.2019
  • 42 zobrazení
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
roub
Nejprve 2 fotky z posledního 5.turnaje C týmu/U-50 10.1.09 na Sareze v Přívoze, ostatní fota z 6.turnaje A týmu v Kopřivnici 11.1.09.
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 11.1.2005
  • 82 zobrazení
roub
B tým 10.turnak KP: - Inter Ostrava 7:1, - Olympia V.Hoštice 2:3
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 29.1.2014
  • 54 zobrazení
roub
C tým 10.turnaj okresního přeboru: - Sokol Poruba 0:3, - Zvěřaci 1:5, - Toro 7:4
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 10.3.2018
  • 67 zobrazení
roub
B tým 10.turnaj 5.ligy/okres.přebor OV+OP: - Jiné kafe 5:3, - Čepo 4:1, - Bukanýři 6:2
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 16.4.2017
  • 62 zobrazení
roub
Poslední 10.turnaj KP 2010/2011 A týmu v překrásné hale na Čeladné a taky s překrásným ziskem 9 bodů!!!
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 5.3.2011
  • 112 zobrazení
roub
C tým 10.turnaj okresního přeboru: - Jiné Kafe 0:6, - Bukanýři 2:2, - Čepo 1:8 + veteráni Mikeska - IFTC
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 27.3.2016
  • 60 zobrazení
roub
10.turnaj KP: - Olympia V.Hoštice 4:0, - RT Hukvlady 4:4 (celkově 2.místo 2014/15)
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 28.2.2015
  • 222 zobrazení
roub
B tým, 10.turnaj KP: - Stará Ves 2:2, - Malé Hoštice 0:12 ! ! !
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 17.1.2016
  • 55 zobrazení
roub
B tým - 10.turnaj Moravskoslezského krajského přeboru, hala Sareza Ostrava - Přívoz: - Globtec 1:0 (0:0), - K1 Jeseník 5:0 kontumačně
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 7.2.2013
  • 85 zobrazení
roub
B tým 10.turnaj okresního přeboru, hala Varenská: - Fortuna Ostrava 6:1, - Švagři Havířov 5:2 a 1.místo v tabulce!!!
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 15.4.2012
  • 118 zobrazení
zapikz
Tým 10 Megabite postoupil do 7. ligy.
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • srpen 2008 až červen 2009
  • 42 zobrazení
kozel83
+ sc kolín - hc slavia praha (A tým 0 - 9 B tým 3 - 2)
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 25.3.2012
  • 45 zobrazení
blsany2002
HT r.2002 - 1. a 2. místo z 10 týmů
10. narozeniny slavili - Ruda (13.2) a Honza (19.2)
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 19.2.2012
  • 134 zobrazení
mastela
105 uczestników - w tym 10 Polaków z klubów:
MUKS Gliwice, Gwardia Warszawa, ATZ Racibórz i Jedynka Jastrzębie Zdrój
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 27.12.2008
  • 74 zobrazení
fousino10
konec sezóny 2014/2015
Souhrn:
"A" tým - 10. místo v okresním přeboru
"B" tým - 13. místo (ze 14), ve III.třídě, skupiny B --> sestup do IV. třídy
více  Zavřít popis alba 
  • 13.6.2015
  • 134 zobrazení
sogun1
  • podzim 2016
  • 109 zobrazení
Reklama