SeniorTour Česká Kanada

Title

SeniorTour Česká Kanada

Description

;) Na letošní jaro jsme se rozhodli, že prozkoumáme krásy České Kanady. Vlastík Pilmajer připravil plán cest, zajistil nádherné ubytování v penzionu v obci Kaproun a objednal luxusní počasí. Nic nebránilo tomu, abychom 25. května 2016 naložili biky na auta a vyrazili. A tak od čtvrtka 26.5. naše parta 13-ti seniorů(někteří čekatelé) sjížděla opravdu nádherný kraj podle Vlastíkova itineráře - viz 1. foto. Mezi fotkami jsou mapky ze SportsTrackera a následující fotky patří k nim. Plná čára je záznam Trackera, ale protože nefungoval, jak měl, vytečkoval jsem v pc celou trasu.
Hlavní cíle - 1. den Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, státní hranice s Rakouskem, 2. den - Landštejn, Slavonice, 3. den - Telč, Dačice. Jelo se po krásných a dobře značených cyklostezkách lesem nebo po hezkých silnicích XXX.třídy téměř bez provozu.

Period

Statistics

  • 188 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Extra pro fanoušky rajčatových alb zde máme slevu na všechny dárky z fotek. Sleva 25 % platí po zadání speciálního kódu 👉 : RajceZenam
S kódem: RajceZenam Akce platí do 10. 3. 2024
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
SeniorTour Česká Kanada
Comments Add