Title

Benjamin

Description

25.5.2013 v 9.00 hodin ráno před ordinací MVDr. Vičarové na ulici Dukelská utekl neštastnou náhodou černý dlouhosrstý kocourek Benjamín. Prosíme všechny hodoňáky o pomoc při jeho hledání. Kocourek na své jméno ještě neslyší, teprve měl být přijat k nám do depozita, je to nalezenec, je plašší a cizích lidí se bude bát.
Utíkal po Dukelské ulici směrem ke kruháči směr ke starému Kauflandu. Mohl se klidně od kruháče vydat na Marxovu ulici nebo na druhou stranu směr Měštanská atd. Pokud by ho někdo zahlédl tak prosím volejte k nám na tel. 724 142 463. Moc děkujeme za pomoc !

12.9.2013 Dnes Lucce zavolala paní, že viděla kocoura, který má utrženou nohu, trčí mu kost. Kocour se nedal chytit, naříkal pod autem, nechtěl šunku, když se přiblížila, utíkal, stále naříkal a bál se. Lucku napadlo, že by to mohl být onen ztracený Benjamin, tak jsme zavolaly paní, u které byl, než se ztratil. Šla tam odpoledne s námi a kocour ji poznal! Jaká úleva, když k ní šel a dal se chytit!
Hned jsme jely na veterinu, nohu má po amputaci, teď už jenom budeme čekat, jestli to přežije, protože byl velmi oslabený, hubený a to zranění měl asi týden staré.

13.9.2013 Benjamín žere sám a s chutí. Je to veliký mazel a přes veškerou bolest co musí mít, vypadá velice spokojeně. Ale vyhráno z daleka nemá….

Period

Statistics

  • 64 photos
  • 0 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

PRODLOUŽENO: 28% sleva s Black Friday stále platí na všechny dárky z fotek. Neváhejte ji využít!
S kódem: BlackFriday2023 Akce platí do 11. 12. 2023
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Benjamin
Comments Add