Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

Křišťálová lupa 2008 - nominujte Rajče.net jako projekt roku

Nominace do ankety Křišťálová lupa 2008 - Cena českého interentu probíhají od 11.srpna do 7.září 2008. Budeme rádi, když i vy podpoříte svojí nominací Rajče jako projekt roku.

Čtenářská anketa Křišťálová lupa - Cena českého internetu se koná potřetí. "Náš projekt je na českém internetu ojedinělý a za relativně krátkou dobu své existence již dokázal, že má smysl," soudí šéfredaktor serveru Lupa.cz Aleš Miklík. Loni se hlasování účastnilo přes dvacet tisíc lidí.

Podpořte Rajče a nominujte jej v této soutěži jako projekt roku.

Veřejná anketa probíhá prostřednictvím formuláře na internetu. Rozhoduje se v kategoriích E-shop, Veřejný sektor, Free-mail, Vyhledávač, Zpravodajství, Zábava, Magazín, Blog a Komunitní server

Prvním kolem jsou nominace od 11. srpna do 7. září. Vybírat své oblíbené projekty a služby na internetu mohou čtenáři.

Nejlepší pětka se utká ve finálním hlasování v době od 22. září do 26. října. Kromě těchto cen bude ještě odborná porota vybírat osobnost roku, projekt roku a anticenu. Vyhlášení má proběhnout 20. listopadu.

Podpořte Rajče a nominujte jej v této soutěži jako projekt roku.

zpět

V případě dotazu se ptejte Rajče podpory na info@rajce.net.
Komentáře nejsou na této stránce možné.
Zrušené komentáře
Komentáře se velmi často stávaly místem pro vaše dotazy. Tyto dotazy jsme nebyli bohužel schopni všechny registrovat a včas na ně odpovídat. Proto jsme komentáře nechali pouze tam, kde budou plnit svůj původní účel - sdělovat své názory a diskutovat dané téma s ostatními lidmi. Zůstaly tedy např. v albech, u fotek apod.