3. 9. 2020 :: Do přírody ve městě: Výprava za olomouckým Golemem, Olomouc-Nemilany
Title
3. 9. 2020 :: Do přírody ve městě: Výprava za olomouckým Golemem, Olomouc-Nemilany
Description
Ve čtvrtek 3. září 2020 v podvečer se konala tříhodinová vycházka po trase Do přírody ve městě: Výprava za olomouckým Golemem. Desítku účastníků provázela autorka trasy, Hana Račuchová. Vyšli z autobusové zastávky Slavonín, křižovatka a během vyměřeného času zastavili u kostela sv. Ondřeje s křížovou cestou, podél zahrádkářské kolonie došli k fortu XI., součásti bývalé olomoucké habsburské pevnosti a cestou vprostřed poli došli k soše sv. Kryštofa od Maria Kotrby.
Více: http://www.prirodavemeste.cz/novinky
Period
Statistics
- 32 photos
- 0 likes