JMP 2024 soutěž pro děti z Jičína a okolí v přírodě

Title

JMP 2024 soutěž pro děti z Jičína a okolí v přírodě

Description

Na trať dlouhou 1,5 km se vydalo ve dvojčlenných hlídkách 44 dětí z 1 až 9. třídy. Příležitost zúčastnit se soutěže využily letos v pátek 3. května 4 organizace a to ZŠ Kněžice z okresu Nymburk, 2. ZŠ Jičín, 3. ZŠ Jičín a Přírodovědný kroužek Muzea přírody Český ráj.

Děti dostaly předem otázky z geologie, botaniky, ornitologie, ochrany přírody a o Jičíně, takže se mohly připravovat a věděly, co je čeká. Otázky z herpetologie byly součástí nabízených programů pro školy. Na stanovištích na trati na ně čekali odborníci, kteří pro ně vybrali až těsně před soutěží otázky a poznávačky.

Čas čekání před soutěží a před vyhodnocením si děti zpříjemňovaly čarodějnickým kvízem, pexesem,, deskovou hrou, nákupem občerstvení i zajímavých suvenýrů.

Výsledky byly ve všech třech kategoriích opravdu těsné, Bylo jasně vidět, že se soutěžící připravovali a že jim určitě v hlavičkách něco zůstane. Všechny vysílající organizace dostaly výsledkové listiny. Ještě důležitější než pořadí bylo to, že se všichni dobře bavili a něco nového poznali a že za rok rádi přijedou znovu.

Period

Statistics

  • 49 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
JMP 2024 soutěž pro děti z Jičína a okolí v přírodě
Comments Add