Title

Koloběžka DEN 2023

Description

Koloběžka DEN 2023
30. 9. 2023, Výstaviště Praha - Holešovice

Když se ohlédneme za 7. ročníkem charitativně - sportovní akce Koloběžka DEN, vidíme spoustu báječných lidí, které spojila záliba v koloběžkách a touha pomáhat. V nadačních kasičkách se během dne nasbíralo krásných 20 425 Kč a celkový výtěžek z akce Koloběžka DEN, včetně startovného a charitativní dražby, činí více než 190 000 Kč. Výtěžek věnuje Nadace Jedličkova ústavu na podporu dětí a mladých lidí s postižením z Jedličkova ústavu

Celý den se navíc nesl v pohodové atmosféře krásného babího léta. Na místě byl již tradičně připraven YEDOO tým se svojí půjčovnou koloběžek. Koloběžky byly včetně servisu po celý den pro závodníky zdarma.

Akce se zúčastnilo přes 160 jezdců a připraveny byly trasy různých obtížností od těch pro nejmenší až po ty pro dospělé závodníky.

Český koloběžkový pohár

V rámci akce proběhlo také 7. kolo Českého koloběžkového poháru na trase na 10 800 metrů. V kategorii mužů vybojoval první místo s nejrychlejším časem 00:23:35 Roman Matyáš z týmu Třista60. Pro vítězství v kategorii žen si dojela s časem 00:25:44 Andrea Zbožková ze stejného týmu.

Proběhla tradiční charitativní dražba koloběžky

Zlatým hřebem akce Koloběžka DEN byla charitativní dražba speciálně upraveného modelu koloběžky Yedoo Wolfer RS, kterou nám do dražby věnovala firma Yedoo a na jejíž rám se podepsal lezec Adam Ondra.

Koloběžku vydražil za 20 500 Kč dražitel Kryštof Pilát. Kromě koloběžky jsme vydražili také tričko a sportovní láhev s podpisem Adama Ondry. Celkový výtěžek z dražby je 23 000 Kč.

Doprovodný program

Děti si užily Divadélko první pomoci se záchranářem Markem ze Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje nebo si mohly vyzkoušet jízdu zručnosti, kterou na místě připravila Městská policie hl. m. Prahy. Součástí doprovodného programu byly také ukázky výcviku služebních psů a dravců Armády ČR. Po celou dobu akce probíhala tombola.

Hlavní cena závodu

Ze společnosti AutoPalace nám věnovali hlavní cenu do závodu – „Zapůjčení osobního vozu Hyundai Kona s plnou nádrží na celý víkend“. A protože u koloběžek jde především o požitek z jízdy a ne o rychlost, tak byla cena vylosována na místě ze všech dospělých účastníků závodu.

Moc děkujeme všem účastníkům, partnerům a dobrovolníkům!

Těšíme se na příští ročník, který plánujeme na září 2024.

#charita #nadace #jedličkůvústav #sport #koloběžky #koloběžkaden #pomoc #koloběžkovýpohár

Period

Statistics

  • 93 photos
  • 1 like

Settings

Report album

Photos and videos with comments

PRODLOUŽENO: 28% sleva s Black Friday stále platí na všechny dárky z fotek. Neváhejte ji využít!
S kódem: BlackFriday2023 Akce platí do 11. 12. 2023
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Koloběžka DEN 2023
Comments Add