Letní Robinsonáda 2023 -závody agility

Title

Letní Robinsonáda 2023 -závody agility

Description

Sobota 27.5. - tradiční agi závody o peněžní ceny ve finálovém běhu. Počasí skvělé, jako téměř vždy!
Ale dost věcí se událo zcela netradičně! 1) naše skvělá fotoreportérka Svaťka prostě doslova a do písmene nemohla přijít (opravdu jí nohy vypověděly službu :-( ) ale i tak na nás myslela a poslala aspoň svůj Nikon.
Ale já na něj neměla čas, tak se ho výzvě ujala dobrá duše, která ovšem zaznamenala jen dění na parkuru (velké děkuji - fotky jsou parádní!) Stupně vítězů a momentky ze zákulisí jsem ale jen tak "lízala" svým mobilem a samozřejmě je to znát... No co už... :-) (Svaťce přeji rychlé uzdravení, protože bez jejích cca 800 snímků za závodní den jsem se cítila tak nějak ošizená! :-) )
2) Naše skvělé "výpočetní duo " ve složení Momo a Ivan se prostě rozpadlo... To se stává a já mám pro jejich důvody pochopení( i když mě to nesmírně mrzí!!!). Prostě zase skončila jedna etapa Ostrova. Ale život jde dál...
Ivan i nadále zajišťuje časomíru a ozvučení a díky programu Agigames a úžasně ochotným holkám Vlaďce a Jiřince, které se program naučily ovládat, bylo zpracování výsledků bez problémů!
3) Babičky se nám nějak rozutekly a kávovar musel nějakou dobu ovládat téměř každý, kdo šel kolem! :-) Ale nakonec aspoň jedna z nich na svou "směnu" nastoupila. :-)
Byl to podle mě vydařený závod a doufám, že si ho všichni užili!

Period

Statistics

  • 142 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Extra pro fanoušky rajčatových alb zde máme slevu na všechny dárky z fotek. Sleva 25 % platí po zadání speciálního kódu 👉 : RajceZenam
S kódem: RajceZenam Akce platí do 10. 3. 2024
Získat slevu
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Letní Robinsonáda 2023 -závody agility
Comments Add