Podzimní Robinsonáda 2023 - závody agility

Title

Podzimní Robinsonáda 2023 - závody agility

Description

Podzimní Robinsonáda se konala v naprosto Letním počasí! Od rána až do večera azuro - po obědě se na chvilku zachvěl "větérek" a jinak vedro k zalknutí! :-) (Od pamětníků jsem zaregistrovala takové "malé postesknutí", jestli by u nás nemohla být pro změnu někdy zima! :-)
Stěžejní pomocnice při organizaci tohoto závodu : Radana a holky Frimmelovic bojovaly tento víkend na MR ČR o mistrovské tituly a naše catteringová královna Ola tam jela coby doprovod Terky, takže jsem s vděčností přijala nabídky pomoci "zvenčí" :-)
Olinina restaurace Farma nás ale nenechala na holičkách a poskytla výčepní zařízení - za jeho obsluhu moc děkuji Iris!!!!) a navařila i gulášek a polívku, kterou zase vydávaly naše babičky! :-)
Maruška zase plnohodnotně zaskočila Raduš při prezenci závodníků a měření psů a občas vyfasovala i stopky, které jsou většinou u Frimmelovic holek.. :-) Ale můj dík patří všem ostatním Ostrovanům za pomoc při stavbách parkurů a při průběhu závodu!
Na MRČR se našim holkám zadařilo a mohly jsme jim tleskat k titulům v soutěžích družstev on-line! :-) To bylo fakt dost dobrý!!! :-)
Na Robinsonádě jsme umožnili hospitaci adeptce na roli rozhodčí Kristýně Novákové (postavila a posuzovala jumping a zkoušku A1+A2), kterou dozorovala naše milá paní rozhodčí: Lenka Pánková. Vše probíhalo v pohodě, jen ke konci závodu už byla na některých týmech opravdu patrná únava z tepla. :-)
Moc děkuji všem za účast, našim sponzorům za jejich příspěvky pro vítězené týmy a na závěr naprosto skvělému zapisovatelskému týmu Vlaďce a Jiřce a časoměřickému mágovi Ivanovi. :-)
No a kdyby nebyla Svaťka Lišková, tak by nebylo ani toto album!!!! Moc děkujeme Svati!

Period

Statistics

  • 295 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Podzimní Robinsonáda 2023 - závody agility
Comments Add