4. setkání elektromobilistů Olomouc, Horní náměstí, sobota 4. května 2019

Title

4. setkání elektromobilistů Olomouc, Horní náměstí, sobota 4. května 2019

Description

Také letos se konalo již tradiční olomoucké setkání elektromobilistů, pořádané členem ASEP Lubomírem Kaštovským, majitelem firmy LUKY system s.r.o., specializované kromě fotovoltaiky i na elektromobilitu a nabíjecí stanice. Cílem akce je propagace elektromobility a svezení veřejnosti v elektromobilech.
V Olomouci od prvního setkání vzniklo několik nových nabíjecích míst, a to včetně rychlonabíječek. Pokud bylo potřeba některé z vozidel návštěvníků nabít, zařídil to pořadatel přes jeho přístupový čip nebo kartu, pro účastníky bylo nabíjení zdarma.
Pohodová akce konaná hlavně pro zúčastněné elektromobilisty, kteří strávili hezkou sobotu v příjemném počasí a krásném prostředí Horního náměstí v Olomouci mnoha debatami, výměnou zkušeností a předváděním svých elektrovozidel. Potěšila i veřejnost, zastavili se třeba elektrocyklisté, ale i svatebčané po obřadu na nedaleké radnici.
Výborně zvládnutá akce s účastí 37 elektromobilů napříč značkami včetně celé škály vozů Tesla a nejnovější Tesly Model 3. SUV Model X si dotáhl i prezentační přívěs. Potěšila nová Hyundai Kona, raritou byla přestavba Toyoty RAV4, individuální dovoz z USA, vybavený nejen technikou americké Tesly, ale i japonským rychlonabíjením CHAdeMO.

Period

Statistics

  • 21 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
4. setkání elektromobilistů Olomouc, Horní náměstí, sobota 4. května 2019
Comments Add