e-Salon Praha 14.-.17.11.2019

Title

e-Salon Praha 14.-.17.11.2019

Description

Rozsahem asi doposud největší elektromobilní akce v České republice, kdy na jednom místě uvidíte vše od elektrokoloběžek po elektroletadla, letos druhý ročník na pražském výstavišti v Letňanech http://e-salon.cz/.
Rozlohou ohromný prezentační a poradenský stánek ASEP https://www.asep.cz/ v hale č.4 zahrnoval nejen různé elektromobily od trojkolek až po dodávky a malé nákladní, ale i baterie, napájení a nabíjecí stojany.
V hale č.6 pro vyzkoušení elektromobilů pak s ASEP vystavoval člen Ekolo https://ekolo.cz/ svoje elektrokola a zájemci je pilně zkoušeli. Na stánku ASEP se bylo opět možné dozvědět vše o elektormobilech a všedním životě s nimi a samozřejmě se v nich i projet. A to rovnou v tom nejlepším a největším osobním SUV, Tesla Model X, zapůjčeném členem ASEP a výrobcem a dodavatelem nabíjecí kabeláže Sampro http://wifi.sampro.cz/ev-charging~c144.html.
Na stánku byly k vyzkoušení pro děti i dospělé populární elektrokáry a hoverboardy https://www.alza.cz/sport/hoverboardy-a-gyroboardy/18857663.htm. Prakticky nekončící fronta svědčila o velkém zájmu a flotila 10 strojů byla neustále v provozu. Jejich množství a průběžné nabíjení pak zajistilo, že neustále bylo na čem jezdit. Obsluha stánku ve složení Milan Rajchl, Pavel Krajčír a Radovan Burkovič, občas podpořená dalšími členy ASEP, se měla co ohánět.
Hned naproti člen ASEP Milan Rajchl demonstroval použití elektromobilu jako napájecího zdroje, elektrárny. Přes vybíječ ukazoval ostrovní systém, kdy auto bylo jediným zdrojem elektřiny pro velký LCD displej s videi z akcí ASEP.

Period

Statistics

  • 35 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
e-Salon Praha 14.-.17.11.2019
Comments Add