Kluboví championi práce RK CZ

Title

Kluboví championi práce RK CZ

Description

Na zkouškách pořádaných Retriever klubem CZ – spolkem získává nejúspěšnější pes daného plemene, který složí zkoušky v I. ceně a je mu přiznán titul CACT, zároveň čekatelství na klubového šampiona práce (CCT).

Klubovým šampionem práce se může stát pes v majetku člena klubu za předpokladu, že získá minimálně 3x čekatelství klubového šampiona práce, z toho minimálně dvě čekatelství na vyšších zkouškách – ZPR, VZPR, SZR, FTR.
O Klubového šampiona práce si můžete zažádat přímo u výcvikáře po doložení kartiček CCT a příslušných tabulek z daných zkoušek.
Klubový šampionát práce je předáván jednou ročně a to na Klubových všestranných zkouškách „O pohár prezidenta RK CZ“ popřípadě po domluvě u výcvikáře.
postupně budou přidáváni kluboví ch,práce

Period

Statistics

  • 5 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Využijte slevy na vybrané produkty, které můžete snadno a rychle vytvořit z vlastních fotek. Různé druhy fotek, puzzle, pexesa... Darujte rodině nebo kamarádům dárek, který potěší dnes i za pár let. To vše právě teď! Akce platí do 19. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Kluboví championi práce RK CZ
Comments Add