Soutěžte se svou nejkrásnější rajčatovou fotoknihou!

soutěže | fotografická soutěž s rajčatovými fotoknihami pondělí 22. 9. 2014 - úterý 4. 11. 2014 

Přihlášená alba

Výsledky soutěže

Informace o soutěži

Máte doma parádní rajčatovou fotoknihu třeba s fotkami přírody, z dovolené nebo z rodinné akce? Ukažte ji ostatním, buďte nejlepší a získejte fotoknihu v hodnotě 1 000 Kč zdarma! 

Soutěž největšího foto a video alba Rajče.net trvá od září do začátku listopadu a s prázdnou neodejde žádný soutěžící. Stačí vyfotit vaši krásnou fotoknihu a fotky nahrát na Rajče. Každý zúčastněný získá 30% slevu na jednu objednávku rajčatových pexes, fotoknih nebo kalendářů!

 

Jak se zúčastnit?

  • pokud ještě nemáte účet na Rajčeti, tak si ho založte
  • vyfotografujte svou nejlepší fotoknihu 
  • vytvořte fotoalbum a přiřaďte ho do kategorie Soutěž: Nejkrásnější fotokniha
  • vložte nejkrásnější fotky  Vaší fotoknihy do soutěžního alba
  • vaše soutěžní album s fotografiemi bude zařazeno do veřejného hlasování, které se koná přímo na stránkách Rajče.net

 

Nemáte ještě svoji parádní fotoknihu? Tak si ji nejprve vytvořte, potom objednejte a těšte se na dopravce. Rajčatové fotoknihy vyrábíme každé úterý. Do úterní výroby se dostanou všechny objednávky zaplacené do pondělní půlnoci včetně dobírek. Ve čtvrtek knihy odesíláme a v pátek je můžete očekávat u vás doma. Jakmile vám fotoknihu dopravce doručí, pořiďte snímky vaší nové fotoknihy a vložte je do soutěže.

 

Jak hlasovat?

V soutěži hlasují všichni rajčatoví nadšenci a zástupkyně Rajčete.

Rajčatoví fotografové a všichni ostatní hlasují od pondělí 20. 10. do neděle 2. 11. 2014. Stačí kliknout na hlasovat u příslušného fotoalbaKaždý může dát jeden hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko zrušit hlasování“.

Za Rajče.net vybere ve stejném termínu jednu nejkrásnější fotoknihu Hana Vejrostová, která má na starosti podporu fotoknih.

 

Trvání soutěže

  • od 22. 9. 2014 do 2. 11. 2014 vkládejte soutěžní fotografie na stránky Rajče.net
  • od 20. 10. 2013 do 2. 11. 2014 můžete hlasovat o nejlepší fotografie, hlasuje také zástupkyně Rajčete
  • 4. 11. 2014 zveřejníme vítězné fotografie a výhercům odešleme vouchery

 

Vítězové a ceny

Každý soutěžící získá voucher na 30% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů!

 

Vítězové veřejného hlasování získají:

1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma

2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů

3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů

 

Autor vítězné fotografie, kterou vybere zástupkyně Rajče.net, vyhrává rajčatový fotokalendář v hodnotě 299 Kč a rajčatové pexeso v hodnotě 199 Kč.

 

Všechny vouchery budou odeslány 4. listopadu 2014. Platnost voucherů je 2 měsíce. 

Výhry se nevztahují na výrobu fotek a poštovné.

Pravidla soutěže

1.      Soutěž se koná od pondělí 22. 9. 2014 do úterý 4. 11. 2014.

2.      V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Jedno soutěžní album může obsahovat libovolný počet fotografií vaší fotoknihy.

3.      Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "Soutěž: Nejkrásnější fotokniha"Do soutěže je možné zařadit pouze fotografie vaší rajčatové fotoknihy.

4.      Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno fotoalbum.

5.      Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net, k jejichž dodržování se účastník soutěže zavazuje vstupem do soutěže.

6.      Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.

7.      Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál.

8.      Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek Rajče.net a hlasování odborné poroty, které bude probíhat od 20. 10. do 2. 11. 2014.

9.      Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací e-mailové adresy daného soutěžícího. Tento e-mail musí být platným e-mailem. Výherci soutěže jsou povinni potvrdit zpět vyrozumění o výhře a informaci o jejím převzetí. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího resp. nedojde ke zpětnému potvrzení výhry bude výherce ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.

10.  Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajce.net.

11.  Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.

12.  Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.

13.  Organizátorem soutěže jsou společnost MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").

14.  Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.

15.  Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.

16.  Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

17.  V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.