Rajčatový fotokalendář roku 2018:

co je typické pro září? Foťte a získejte fotoknihu!

 

Pomozte nám dát dohromady kalendář s těmi nejlepšími fotkami z roku 2018! Každý rajčatový fotograf má šanci být jeho součástí. Buďte u toho a třeba zářijovou stránku ozdobí právě vaše fotka!

 

Jak to funguje a co můžete vyhrát?

Každý měsíc roku 2018 vyhlásíme soutěž o nejlepší fotku a budeme se těšit na vaše příspěvky. Autor nejlepší fotky získá:

  • prestižní místo na celé stránce ve společném kalendáři
  • a poukázku na rajčatové fotoknihypexesa a kalendáře v hodnotě 1000 Kč

Oceníme také druhou a třetí nejlepší fotku každého měsíce, a to voucherem na 700 a 500 Kč.

Na konci roku 2018 se nám tak sejde 12 parádní fotek, ze kterých vytvoříme první společný kalendář rajčatových fotografů na rok 2019. Každý autor fotky v kalendáři od nás dostane kalendář jako poděkování, ostatní budou mít šanci si kalendář koupit. A pozor, to není všechno: autor fotky, kterou vybereme na titulní stránku kalendáře, dostane jako bonus voucher na 3 000 Kč!

 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

V Rajčeti jsme se shodli, že letos začíná podzim tak nějak dřív než obvykle. Zrají hrozny a hrušky, žloutne listí a po ránu je někdy pořádná zima. Taky to tak vidíte?

Vyfoťte nám, jak vypadá září a babí léto u vás doma nebo na fotovýletě, který jste podnikli. Celý měsíc pečlivě prohlížíme vaše soutěžní příspěvky a na začátku října porota vybere vítěze.
 

Jak se zúčastnit?

 

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje pouze odborná porota. A určitě se u toho bude hádat, protože rajčatoví fotografové nastavili laťku v ostatních soutěžích hodně vysoko!

 

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 9. 2018 do 30. 9. 2018 vkládejte soutěžní fotografii na stránky Rajče.net
  • od 1. 10. 2018 do 15. 10. 2018 hlasuje odborná porota 
  • v průběhu října zveřejníme vítěznou zářijovou fotografii
  • výsledný kalendář bude obsahovat listopadovou a prosincovou fotku z roku 2017, abyste si ho mohli objednat do konce roku 2018
Přečtěte si pravidla soutěže