Soutěž: Velké podmořské dobrodružství 3D 

Výsledky

 

Výsledky soutěže

Informace o soutěži 

 

Hollywood Classic Entertainment (HCE) uvádí společně s Rajče.net soutěž o nejhezčí podmořskou fotografii.

 

Podělte se s námi o Vaše nejoriginálnější podvodní záběry a vyhrajte plážové boty, trička a lístky na nový film Velké podmořské dobrodružství 3D a také prestiž.

 

Soutěž proběhla od pondělí 21. září do neděle 18. října 2009.

 

Přihlášená fotoalba

 

HCE uvádí do kin film Velké podmořské dobrodružství 3D, který má premiéru v 3D sálech kin od 8. října 2009. Fascinující výlet do světa pod hladinou z dílny legendy Jeana-Michela Cousteau přináší životní zážitek ve formátu 3D. 
Velké podmořské dobrodružstvíNapínavá a dlouhá cesta mořské želvy napříč světovými oceány nabízí vedle dobrodružství i úchvatný a unikátní pohled na barevný mořský život. Díky technologii 3D se návštěva kina stane doslova potápěčským zážitkem. Cestou na druhý konec světa provede želví průvodkyně diváky kalifornským chaluhovým lesem, australským Velkým bariérovým útesem a mexickou Roca Partida – domovem tisíce žraloků. Budeme svědky jedněch z nejúžasnějších podívaných pod vodní hladinou: pokocháme se baletem mant, doprovodíme vznešené procesí kladivounů, z úkrytu budeme sledovat nelítostný lov perutýnů, zafandíme delfínům při fotbalovém zápase a pozdravíme největšího kytovce na planetě Zemi. To a mnoho dalšího zažijeme při našem velkém podmořském dobrodružství.

 

Více informací o novém 3D filmu naleznete na: Velké podmořské dobrodružství 3D.  

 

Vítězové a ceny

 1. místo – Album s největším počtem hlasů – 3x plážové žabky Coqui (pánské, dámské, dětské), 6x lístek na 3D film Velké podmořské dobrodružství, 3x tričko a 2 celodenní vstupy do Aquaparku Čestlice.
 2. místo  - 2x plážové žabky Coqui (pánské, dámské, dětské dle výběru), 4x lístek na 3D film Velké podmořské dobrodružství, 2x tričko.
 3. – 10. místo 1x plážové žabky Coqui  pánské, dámské, dětské dle výběru), 2x lístek na 3D film Velké podmořské dobrodružství, 1x tričko.

Každé další album, které získá alespoň 6 hlasů, 1x  plážové žabky Coqui.

Ceny si můžete prohlídnout zde - (http://www.hce.cz/cz/zabava/velke-podmorske-dobrodruzstvi-3d.html)

 

Pravidla soutěže (stručně)

Soutěže se mohou zúčastnit pouze fotografie pořízené pod vodní hladinou přírodních ploch (oceán, moře, řeky, jezera, apod.).

Jak se zúčastnit

 • vytvořte, případně najděte ve svém archivu jednu svou nejlepší fotografii. 
 • přiřaďte jedno fotoalbum do kategorie "*soutěž: Velké podmořské dobrodružství 3D
 • vaše fotografie bude zařazena do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net a také do hodnocení odborné poroty 

Jak hlasovat

 • od pondělí 12. 10. do neděle 18. 10. 2009 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat" 
 • každý může dát 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, to znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování" 
 • hodnoceno je vždy celé fotoalbum, nikoliv jednotlivé fotky. Hlasováním  pro fotoalbum tak lze ocenit jednu vydařenou fotografii v albu nebo celou sadu fotografií v daném album. 

Komu je soutěž určena

Všem milovníkům fotografování pod vodní hladinou, kteří se chtějí o své fotografie podělit.

Trvání soutěže

21. 9. – 18. 10. 2009 – vkládání soutěžních fotografií na stránky rajce.net

12. 10. – 18. 10. 2009 – veřejné hlasování o nejlepší fotografie

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od pondělí 21. 9. do neděle 18. 10. 2009. 
 2. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Fotoalbum může obsahovat libovolný počet fotografií. Celé fotoalbum tak může být hodnoceno na základě jedné skutečné vydařené fotografie nebo na základě všech fotografií. 
 3. Jedno soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "soutěž: Velké podmořské dobrodružství 3D ". 
 4. Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené album, ostatní alba jednoho uživatele budou vyřazena ze soutěže. 
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net. 
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce. 
 7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže. 
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování odborné poroty a hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net. 
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí. 
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net. 
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže. 
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit. 
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA"). 
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA. 
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění. 
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností. 
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.