Pěvecká soutěž - 21.3.2023

Title

Pěvecká soutěž - 21.3.2023

Description

V úterý 21. března se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Všem žákům a žákyním, kteří přišli zazpívat, moc gratulujeme a děkujeme za odvahu vystoupit před tříčlennou porotou. Ta to neměla vůbec lehké, protože všichni zpívali moc hezky a s radostí. Soutěžilo se ve 3 kategoriích a nakonec bylo rozhodnuto takto:
V kategorii 1. - 2. tříd se na 3. místě umístila Nikola Ficková z 1. C, na 2. místě Anna Černá z 1. B a 1. místo si odnesla Izabela Zídková z 1 .A.
V kategorii 3. - 5. tříd rozhodla porota takto: na 3. místě se umístila Natálie Vaňková z 5. C, 2. místo obdržela Adéla Mrázová ze 4. B a první místo si vyzpívala Klára Bosáková z 5. A. Klára a Natálie postupují do okresního kola soutěže Jihočeský zvonek, které se koná 24. dubna v Domě dětí a mládeže. Gratulujeme a držíme palce.
Poslední kategorií byla kategorie 2. stupně. Zúčastnili se žákyně ze 6. B, 8. A a 9. D. Všechna děvčata předvedla výborný výkon a porota to měla opět těžké, nakonec rozhodla takto:
3. místo Andrea Štockingerová ze 6. B
2. místo Petra Tomanová z 8. A
1. místo Kristýna Podhrázská také ze 6. B

Kristýna a Petra děvčata mají možnost ukázat svůj pěvecký um v okresním kole soutěže 24. dubna v Domě dětí a mládeže. Určitě budou naši školu skvěle reprezentovat, takže gratulujeme a držíme palce.

Všem soutěžícím gratulujeme.

Period

Statistics

  • 9 photos
  • 1 like

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Pěvecká soutěž - 21.3.2023
Comments Add