Title

Malý kutil v ZOO

Description

Předposlední týden v červenci (18.-22. 7. 2022) probíhal na DDM příměstský tábor Malý kutil v ZOO. Jak už napovídá název, děti zde "kutily" = vyráběly všelijaké zvířecí kamarády ze ZOO.

První půlku tábora jsme strávili v dřevodílně, odkud si děti odnesly dřevěný hudební nástroj ve tvaru krokodýla a lezoucí hračku - opici z překližky. Vyzkoušely si ruční řezání i řezání na stroji a měly tak možnost srovnání.
Druhou půlku tábora jsme tvořili ve výtvarné dílně a našim hlavním materiálem byl karton a papír. Děti si vytvořily "trofeje" zvířat, lamu se tkanou dečkou, zvířátka z bambulek, masku na karneval a origami zvířátka. Na závěr tábora jsme ještě navštívili stánek se zmrzlinou, protože dobře odvedená práce za celý týden musela být řádně odměněna. :-)
Myslím si, že se dětem na táboře líbilo, rozvíjely svou kreativitu, představivost a kladný vztah k práci. Výrobky, které si děti odnášely domů, byly nádherné. Posuďte sami na fotografiích zde.

Všichni byli moc šikovní a hodní, práce s nimi byla jedna radost. :-)
Veronika Adámková

Period

Statistics

  • 65 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Slevy až 33 % ke konci školy. Hledáte odměny za vysvědčení? Chcete stylově uzavřít školní rok nebo sportovní sezónu? Máme pro vás skvělé slevy na fotodárky co potěší každého. Vezměte fotky a vytvořte z nich snadno fotoknihu, různé druhy fotek, plakáty , magnetky, pexesa... Pojďme na to! Akce platí do 10. 7. 2024
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Malý kutil v ZOO
Comments Add