Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

Nejlepší fotky na téma Zima jsou bez lidí

soutěže | informace o soutěži

Sníh vás doopravdy baví! Do lednové soutěže na téma Zima jste fotili ve městě i v přírodě a nejčastěji jste zachytili krajinu bez lidí.

Odborná porota i rajčatoví fotografové vybrali mezi nejlepší fotky zasněženou přírodu i vysoké hory. Odborná porota navíc zvolila fotku koně na zasněžené pláni a rajčatoví fotografové ve veřejném hlasování přidělili třetí největší počet hlasů osvětelnému kostelu. Oba výherci prvního místa získávají poukázky na fotodárky v hodnotě tisícovky, pro fotografy umístěné na druhé příčce máme voucher s 50% slevou a fotografy na 3. místě potěšíme voucherem s 40% slevou. 

Vítězka veřejného hlasování fotografka pomejanci pořídila svůj snímek v Brně. „Fotka vznikla díky tomu, že se v Brně objevil sníh, což není moc obvyklé. Svítilo sluníčko a já kombinaci sněhu a slunce fotím moc ráda. Fotila jsem na Planýrce – tak se u nás říká planince nad nákupním centrem v Králově Poli. Myslím si, že spousta Brňanů o tomto místě ani neví," řekla vítězka.

Děkujeme za vaše krásné fotky a těšíme se v únoru s tématem Fotohádanky!

Odborná porota vybrala:

1. mikx

 

2. filinecek

 

3. jitkaaas

 

Výherci zvolení veřejností

1. pomejanci

 

2. palahol

 

3. fotojadas

 

Výhercům gratulujeme!

V případě dotazu se ptejte Rajče podpory na info@rajce.net.
Komentáře nejsou na této stránce možné.
Zrušené komentáře
Komentáře se velmi často stávaly místem pro vaše dotazy. Tyto dotazy jsme nebyli bohužel schopni všechny registrovat a včas na ně odpovídat. Proto jsme komentáře nechali pouze tam, kde budou plnit svůj původní účel - sdělovat své názory a diskutovat dané téma s ostatními lidmi. Zůstaly tedy např. v albech, u fotek apod.