Komentáře fotek a uživatelů

Uživatelských komentářů, dlouho očekávané novinky, si věrný rajčatový uživatel jistě všiml. Nad vývojem, na první pohled jednoduché, nové funkce jsme strávili spoustu času.

Komentáře najdete vždy pod albem dole na stránce. Komentáře můžete psát jak k uživateli, tak i k albu. Ať napíšete komentář k albu u jakéhokoliv snímku, objeví se společně s vaší poznámkou také náhled komentované fotky.

Komentáře se také zobrazují v seznamech alb. Navíc je možné seřadit alba podle data přidání komentářů.

Komentáře může z důvodu ochrany proti spamu a vulgárním příspěvkům přidávat pouze přihlášený uživatel. Každý uživatel má zároveň možnost funkci komentářů u svých fotek vypnout či povolit přidávání komentářů pouze svým oblíbeným uživatelům.

Všechny komentáře, vlastní i cizí, je možné mazat kliknutím na ikonu popelnice. Zároveň lze ale právě smazaný komentář obnovit opětovným kliknutím na ikonu popelnice.

Aby vypadal výsledek pro uživatele navenek jednoduše a srozumitelně, musí být složitý uvnitř. Krásným příkladem toho jsou právě rajčatové komentáře. Nad vývojem této funkce, jak můžete sami vidět, strávil zelinář Radek Pleskač pomalu své mládí :)

Doufám, že se vám uživatelské komentáře líbí.

Miroslav Buček
vrchní zelinář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.