Nové možnosti sdílení a trvalé odkazy

Jelikož jsme všichni zahradníci vášniví fotografové, máme také rádi přísloví "jeden obrázek řekne více než tisíc slov". Snažili jsme se toto přísloví naplnit i na rajčeti a funkce jako "vložený uživatel", či "minialbum" reprezentovat graficky.

 

Při úpravě sdílení jsme se tedy soustředili na to, abychom vám podali co možná nejvíce informací v grafické podobě. Okamžitě tak získáte představu, jak fotky či alba vložené do vašich stránek budou vypadat.  Přidali jsme i několik nových možností a voleb.

Na každé stránce, ať už uživatele, alba, či fotky, je úplně dole odkaz. Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí nabídka s možnostmi sdílení relevantními k obsahu stránky. Vždy je v nabídce trvalý odkaz, odkaz pro sdílení na webu a možnost sdílet v oblíbených webových službách jako je Facebook či Twitter.

 

 

U volby "vložit na web" se pak zobrazují i náhledy, jak dané album, minialbum, fotka, či uživatel vložený do webové stránky bude vypadat. 

 

Ukázka "vloženého uživatele":

 

V albu si můžete vybrat, zdali si na své stránky vložíte celé album (jako minialbum), nebo jen konkrétní fotky z daného alba.

 

K minialbu lze nově zvolit barvu pozadí a volbu zobrazování popisků k fotkám. K dispozici máte živý konfigurátor, který okamžitě po nastavení hodnot zobrazí jak minialbum ve skutečnosti bude vypadat:

 

Druhou možností je vybrat si z daného alba konkrétní fotky, které si chcete vložit na stránky. Zvolit si můžete i rozměr fotek.

 

Zbývá ještě zmínit možnosti vložení jediné fotky, která je přístupná, pokud jste na stránce detailu fotky. Zde je také možné zvolit velikost fotky:

 

U všech možností vložení na stránky jsou nyní použity trvalé odkazy, které fungují nezávisle na různých pozdějších změnách např.  při přejmenování alba.

Advertisement