Reklama

Nové možnosti sdílení a trvalé odkazy

Jelikož jsme všichni zahradníci vášniví fotografové, máme také rádi přísloví "jeden obrázek řekne více než tisíc slov". Snažili jsme se toto přísloví naplnit i na rajčeti a funkce jako "vložený uživatel", či "minialbum" reprezentovat graficky.

 

Při úpravě sdílení jsme se tedy soustředili na to, abychom vám podali co možná nejvíce informací v grafické podobě. Okamžitě tak získáte představu, jak fotky či alba vložené do vašich stránek budou vypadat.  Přidali jsme i několik nových možností a voleb.

Na každé stránce, ať už uživatele, alba, či fotky, je úplně dole odkaz. Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí nabídka s možnostmi sdílení relevantními k obsahu stránky. Vždy je v nabídce trvalý odkaz, odkaz pro sdílení na webu a možnost sdílet v oblíbených webových službách jako je Facebook či Twitter.

 

 

U volby "vložit na web" se pak zobrazují i náhledy, jak dané album, minialbum, fotka, či uživatel vložený do webové stránky bude vypadat. 

 

Ukázka "vloženého uživatele":

 

V albu si můžete vybrat, zdali si na své stránky vložíte celé album (jako minialbum), nebo jen konkrétní fotky z daného alba.

 

K minialbu lze nově zvolit barvu pozadí a volbu zobrazování popisků k fotkám. K dispozici máte živý konfigurátor, který okamžitě po nastavení hodnot zobrazí jak minialbum ve skutečnosti bude vypadat:

 

Druhou možností je vybrat si z daného alba konkrétní fotky, které si chcete vložit na stránky. Zvolit si můžete i rozměr fotek.

 

Zbývá ještě zmínit možnosti vložení jediné fotky, která je přístupná, pokud jste na stránce detailu fotky. Zde je také možné zvolit velikost fotky:

 

U všech možností vložení na stránky jsou nyní použity trvalé odkazy, které fungují nezávisle na různých pozdějších změnách např.  při přejmenování alba.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.