Video soutěž: Nejkrásnější gól

soutěže | soutěž o nejkrásnější fotbalový gól | pátek 10. 9. 2010 - pondělí 22. 11. 2010 | přihlášená alba | výsledky

 

Rajče.net ve spolupráci se iDNES.cz přináší video soutěž o nejkrásnější gól fotbalového podzimu.

Natočte gól, nahrajte ho na rajče a vyhrajte pro sebe i pro střelce gólu lístky na kvalifikační utkání Česko - Španělsko, podepsané reprezentační dresy, nebo podepsané fotbalové míče

Využijte možnost pochlubit se unikátním gólem z okresního přeboru! Soutěžit může každý!

Ceny

Oceněn bude jak autor videa, tak střelec branky.

 1. 2 vstupenky na kvalifikační utkání Česko - Španělsko, podepsaný reprezentační dres
 2. 2 vstupenky na kvalifikační utkání Česko - Španělsko, podepsaný fotbalový míč
 3. 1 vstupenka na kvalifikační utkání Česko - Španělsko

Stručná pravidla

 1. Natočte gól z českého fotbalového utkání od druhé ligy níže. Nelze přihlásit videa z první ligy, z mezistátních utkání, z poháru ČMFS, Superpoháru, Ligy mistrů a Evropské ligy.
 2. Nahrajte jej na Rajče.net, zařaďte do kategorie "*soutěž: nejkrásnější gól". V jednom album je povoleno pouze jedno video.
 3. K videu vždy uveďte i autora branky, neboť ten bude v případě výhry oceněn také. Dále k videu uveďte, o jaký šlo zápas a kdy se odehrál.

Trvání soutěže

 • Videa do soutěže přidávejte od pátku 10. září 2010 do pondělí 15. listopadu 2010.
 • Veřejné hlasování proběhne od pondělí 1. listopadu 2010 do neděle 21. listopadu 2010
 • Výsledky vyhlásíme v úterý 23. listopadu 2010

 

Jak zařadit video do soutěže?

Jak hlasovat?

 • od pondělí 1. listopadu 2010 do neděle 21. listopadu 2010 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát jeden hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže. To znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete svůj hlas albu odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování".

Pravidla soutěže (podrobně)

 1. Soutěž probíhá od pátku 10. 9. 2010 do neděle 21. 11. 2010.
 2. Soutěžní album musí být zařazeno do speciální kategorie "*soutěž: nejkrásnější gól". Součástí alba musí být i jméno střelce branky, protože i tento v případě výhry videa získá cenu. Dále je k videu nezbytné uvést zápas, ve kterém branka padla a datum, kdy se zápas odehrál.
 3. Do soutěže budou zařazeny alba obsahující právě jedno nejvýše minutové video zachycující vstřelení gólu během fotbalového utkání hraného na úrovni druhé ligy a níže. Nelze přihlásit videa z první ligy, z mezistátních utkání, z poháru ČMFS, Superpoháru, Ligy mistrů a Evropské ligy.
 4. Videa musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 5. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 6. Album může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor videa. 
 7. Jeden soutěžící může přihlásit libovolný počet videí.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tato adresa musí být platnou emailovou adresou. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých videí v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajče.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.