Kolejní pokoj 2012

soutěže | fotosoutěž na téma nejoriginálnější kolejní pokoj roku 2012 | pondělí 5. 3. 2012 - pondělí 23. 4. 2012

Rajče.net ve spolupráci s projektem KolejRoku.cz vyhlašují fotografickou soutěž na téma nejoriginálnější kolejní pokoj roku 2012. Pochlubte se svým pokojem a vyhrajte 2x iPad 2 a 2 x iPod od Apple!
A jaké pokoje mají největší šanci na vítězství? Inspirujte se!
                  
Petra Bíškova a Klára Císařovská Lenka Lipková a Jakub Zoula
Petra Bíškova a Klára Císařovská Lenka Lipková a Jakub Zoula
 
Kolejní pokoj 2012 se koná v rámci soutěže o nejlepší VŠ kolej Kolej roku 2012. Hlasujte s kamarády pro svou kolej a vyhrajte hlavní cenu - exkluzivní svačinku 10 000 piv Gambrinus Excelent 11° a 10 000 TUCek!
Zapojte se i do další kategorie s názvem Kolejní jízda - soutěže o nejlepší party video z českých kolejí!

Pořadatelem soutěže Kolej roku 2012 je nejčtenější studentský magazín Studenta.cz, nejvýznamnější lifestylový portál pro studenty v ČR, který vychází i v tištěné podobě nově 6x ročně v nákladu 45 000 ks.

Pořádáte chodbovice nebo jiné divoké večírky? Ukažte všem, jak se kalí právě na Vaší koleji! Nahrajte zajímavé video z kolejní party, vyhrajte a jezděte se svými dvěma kamarády celý rok vlakem zdarma a navíc 1. třídou! Vítězné video dostane 3x In-kartu 100 od Českých drah.

Jak se zúčastnit soutěže Kolejní pokoj 2012

 • vyfoťte svůj kolejní pokoj (do soutěže mohou být přihlášeny pouze fotografie pokojů umístěných na kolejích v České republice)
  • pokud ještě nemáte účet, tak si ho založte
  • vytvořte fotoalbum
  • u každé fotografie uveďte, na jaké koleji byla fotografie pořízena
 • přiřaďte neomezený počet fotoalb do kategorie "soutěž: Kolejní pokoj"
 • fotoalbum může obsahovat maximálně 5 fotografií (tzn. max. 5 fotografií = fotoalbum)
 • vaše fotografie budou zařazeny do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net, a následně do hlasování odborné poroty.

Jak hlasovat

 • od pondělí 2. dubna do neděle 15. dubna 2012 klikněte u příslušného fotoalba na tlačítko "hlasovat"
 • každý může dát pouze 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže v průběhu celého hlasování. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování"
 • hodnoceno je vždy celé fotoalbum (tzn. fotoalbum = max. 5 fotografií). Svými hlasy rozhodnete o tom, které z fotografií se dostanou do TOP 15 tj. postoupí do druhého kola před odbornou porotu.
 • 5-ti členná odborná porota vybere 9 vítězných fotoalb a 1 absolutního vítěze fotosoutěže.

Trvání soutěže

 • 5. 3. - 15. 4. 2012 – vkládání soutěžních fotografií na stránky Rajče.net
 • 2. 4. - 15. 4. 2012 – veřejné hlasování o nejlepší fotografie
 • 16. 4. – 21. 4. 2012 – hlasování odborné poroty
 • 22. 4. - 23. 4. 2012 – vyhlášení a zveřejnění vítězů soutěže

Hlasování odborné poroty

Odborná porota vybere z TOP 15-tky nejlepších snímků vybraných veřejností (tj. 15 fotoalb resp. fotografií s největším počtem hlasů řádně přihlášených do 15. 4. 2012) ty nejzajímavější a stanoví vítězné pořadí 10 fotoalb. Z 10 alb vybere 1 absolutního vítěze, kterému udělí hlavní cenu fotosoutěže Kolejní pokoj 2012.

Složení poroty

 • Petr Pravda - zástupce šéfredaktora zpravodajského portálu iDNES.cz
 • Alena Řezníčková a Lenka Weberová - redaktorky rubriky Bydlení serveru iDNES.cz
 • Tomáš Rašner - organizátor soutěže KolejRoku.cz a ředitel studentského magazínu Studenta.cz
 • Miroslav Buček - zakladatel Rajče.net

Vítězové a ceny

1. místo

iPad 2 iPod shuffle
2x černý iPad 2 s kapacitou 32 GB Wi-Fi 2x iPod Shuffle s kapacitou 2 GB (stříbrný a zelený)
 

2. - 10. místo

Propagační předměty od Rajče.net (sportovní taška, tričko, fotobrašna, 16 GB USB flash disk, ručník, termoska).

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od pondělí 5. 3. 2012 do pondělí 23. 4. 2012.
 2. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Fotoalbum může obsahovat  max. 5 fotografií kolejního pokoje v České republice.
 3. Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "soutěž: Kolejní pokoj" a musí obsahovat popisek, na jaké koleji byla fotografie pořízena, jinak nebude album do soutěže zahrnuto.
 4. Jeden uživatel může přihlásit max. jedno fotoalbum.
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net, k jejichž dodržování se účastník soutěže zavazuje vstupem do soutěže.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek Rajce.net a odborné poroty.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací e-mailové adresy daného soutěžícího. Tento e-mail musí být platným e-mailem. Výherci soutěže jsou povinni potvrdit zpět vyrozumění o výhře a informaci o jejím převzetí. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího resp. nedojde ke zpětnému potvrzení výhry bude výherce ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je společnost MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.