Letní fotosoutěž: Děti v akci 2013
Vyfoťte své děti a vyhrajte fotoknihy a pexesa zdarma!

Soutěže | Letní fotosoutěž: Děti v akci 2013, čtvrtek 1. 8. 2013 - středa 14. 8. 2013

VÝHERCI SOUTĚŽE

Vrátili jste se z dovolené a máte plno fotografií svých dětí, jak plavou nebo staví hrady z písku?
Chystáte se s dětmi na vodu a budete fotografovat? Nebo vaše dítě právě dělá první krůčky a vy to dokumentujete?
Zúčastněte se naší letní soutěže, kde vyhrává každý! 


PŘIHLÁŠENÁ ALBA V SOUTĚŽI

 

Na jaké ceny se můžete těšit?

Vítězové na 1. až 5. místě soutěže obdrží následující tři ceny:

  • fotoknihu zdarma dle vlastního výběru 
  • pexeso zdarma dle vlastního výběru
  • balíček krásných předmětů v barvách Rajčete (USB flash disk, tričko, termoska a další)

Navíc KAŽDÝ ÚČASTNÍK soutěže DOSTANE KUPÓN na 30% slevu
na fotoknihy a pexesa dle svého výběru.

 

Zadání je jednoduché!

Zachyťte své děti, neteře, synovce či vnoučata při nějaké prázdninové činnosti
a fotografii nahrajte do soutěžní kategorie
Soutěž: Děti v akci 2013.
Nejkreativnější a nejoriginálnější fotografie vyhrávají hlavní ceny!

 

Pravidla soutěže (stručná)

Rajčatová fotosoutěž začíná ve čtvrtek 1. srpna a končí ve středu 14. srpna, na účast tedy máte celých čtrnáct dní. Poté odborná porota složená z čerstvých rodičů v rajčatovém týmu vybere pět nejlepších fotografií, které získají hlavní ceny. Každý účastník smí přihlásit pouze 1 album s 1 fotografií.

 

Jak se zúčastnit?

  1. Vyberte jednu nejlepší a nejakčnější fotografii svých dětí.
    • Pokud ještě nemáte účet na Rajčeti, tak si ho založte.
  2. Vytvořte jedno fotoalbum s jednou vybranou fotografií.
  3. Přiřaďte fotoalbum do kategorie Soutěž: Děti v akci 2013. Podrobný obrazový fotonávod.

 

Hlasování

Hlasování porotců o vítězích se bude konat v termínu od čtvrtka 15. 8. do neděle 18.8. 2013. Pět nejlepších fotografií zvolí novopečení rodiče v rajčatovém týmu, k nimž patří zakladatel Rajčete Miroslav Buček, programátor Michal Fiala, programátor Martin Veverka (stane se otcem během soutěže) a Hana Borková, která má na starost uživatelskou podporu. Výsledky soutěže zveřejníme v pondělí 19. 8. 2013. 

 

Pravidla (podrobná)

1. Soutěž pořádá MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328.

2. Soutěž probíhá od čtvrtka 1. 8. 2013 do středy 14. 8. 2013. 

3. Do soutěže může 1 uživatel přihlásit 1 album, které obsahuje pouze 1 fotografii. Alba s více fotografiemi budou vyřazena ze soutěže. Uživateli, který přihlásí více alb, bude ponecháno pouze 1 album, které bude mít nejvíce zobrazení, ostatní budou vyřazena ze soutěže.

4. Soutěžní album musí být zařazeno do speciální kategorie Soutěž: Děti v akci 2013.

5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.

6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby zákonný zástupce.

7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál. Pokud nejste autorem fotografie, musíte mít k účasti v soutěži svolení od skutečného autora fotografie. Na vyžádání musíte také předložit originál soutěžní fotografie.

8. Vítězové hlavních cen soutěže budou vybráni na základě hlasování odborné poroty. Každý účastník soutěže obdrží během soutěže voucher na slevu 30 % pro jednu objednávku libovolného počtu fotoknih a pexes. Výherní vouchery na fotoknihy a pexesa můžete uplatnit nejpozději do neděle 25. 8. 2013. Po uplynutí této doby je voucher neplatný. Výherci hlavních cen získají vouchery na 100 % slevu na 1 fotoknihu a 1 pexeso dle vlastního výběru na Rajče.net. Platnost voucherů je také do neděle 25. 8. 2013.

9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.

10. Pořadatel neodpovídá za skutečnosti způsobené přenosem e-mailových zpráv. Účastníci berou na vědomí rizika spojená s takovou formou komunikace, včetně omezené možnosti ověření doručení zprávy.

11.  Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajče.net.

12. Hlasování odbornou porotou proběhne v termínu od středy 15. 8. 2013 do neděle 18. 8. 2013. Odborná porota je složena z následujích zelinářů Miroslav Buček, Michal Fiala, Martin Veverka, Hana Borková.

13. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na stránce soutěže v pondělí 19. 8. 2013.

14. Organizátor soutěže MAFRA, a.s., si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.

15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.

Reklama