LIGLASS LifeInLine Tour

soutěže | 6. ročník inline bruslení pro každého | soutěž skončila (pondělí 14. 6. 2010 - neděle 11. 7. 2010)

 

přehled soutěžních alb

 

Výsledky

 1. lukastip08|09|14 LIFE IN-LINE PLZEŇ (získává kolečkové brusle)
 2. icekimiLifeinLine 2010 (získává kolečkové brusle)
 3. mechVečerní in-line bruslení
 4. mirusaIn-line trochu jinak
 5. kubrt79 |  LifeInLine Tour 2010
 6. jelinkova100710 inline výběr
 7. red-fkain-line
 8. pupicekpupikInline bruslení 

 

Informace o soutěži

LIGLASS LifeInLine Tour je největším středoevropským seriálem v in-line bruslení, letos navštíví jedenáct měst v Česku a na Slovensku. Už šestý rok v řadě za sebou nabízí rodinný festival in-line bruslení pro každého, symbiózu vrcholového, výkonnostního i fitness sportu a pohodovou přátelskou show, do níž se každý může aktivně zapojit. Již tuto neděli 20. 6. 2010 je jeden z vrcholů sezony, závod v Brně, kde se v rámci jednoho ze závodů dne, v Půlmaratonu budou rozdělovat tituly mistrů ČR. Závod je otevřen pro každého, kdo si to bude chtít zkusit. Kromě Půlmaratonu můžeš zkusit i Fitness Desítku, případně jiný z formátů celého sportovního dne. Hned příští neděli zavítá LIGLASS LifeInLine Tour na Výstaviště do Českých budějovic. Všemi akcemi provází Pavel Cejnar a jeho skvělá hudba. Přijďte si zabruslit a přibalte si i foťák.

Informace o jednotlivých termínech konání, místech a závodech najdete na www.lifeinline.cz.

Ceny

vítěz soutěže získá kolečkové brusle od firmy K2 v hodnotě 5000,- Kč

 

Pravidla soutěže (stručně)

Od 16. 5. do 29. 9. proběhne v rámci LIGLASS LifeInLine Tour j v České republice 11 závodů. Z každého města pošlete fotografii ze závodu do soutěže a přiřadťe příslušnou kategorii. Do soutěže můžete přidávat i jakéholiv vaše fotografie z in-line bruslení nejen v České republice. Hlasování bude probíhat od pondělí 5. 7. do neděle 11. 7. 2010.

Jak umisťovat soutěžní alba na web?

 • pokud ještě nemáte účet, tak si ho vytvořte
 • vytvořte fotoalbum
 • přiřaďte fotoalbum do kategorie "*soutěž: LifeinLine 2010" (vyberte příslušnou kategorii podle závodního kola, ze kterého je vaše fotografie)

Jak hlasovat?

 • od pondělí 5. 7. 2010 do neděle 11. 7. 2010 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát jeden hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže. To znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete svůj hlas albu odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování".

Pravidla soutěže (podrobně)

1. Soutěž probíhá od pondělí 14. 6. 2010 do neděle 11. 7. 2010.

2. Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "*soutěž: LifeinLine 2010".

3. Každé album může být zařazeno pouze do jedné soutěže (může mu být přiřazena pouze jedna soutěžní kategorie). Album tedy není možné přihlásit do více soutěží zárověň.

4. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net, k jejichž dodržování se účastník soutěže zavazuje vstupem do soutěže.

5. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.

6. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál.

7. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.

8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.

9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tato adresa musí být platnou emailovou adresou. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.

10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajče.net.

11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.

12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.

13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").

14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.

15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.

16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.