Fotosoutěž McDonald's Cup v objektivu 2012/2013

soutěže | fotosoutěž na téma nej okamžiky McDonald's Cupu  13. 9. 2012 - 30. 6. 2013

 
 
Od 13. 9. 2012 vyhlašují organizátoři další ročník fotbalového turnaje žáků základních škol McDonald's Cup ve spolupráci s Rajče.net fotografickou soutěž na téma nejzajímavější okamžiky 16. ročníku McDonald's Cupu 2012/2013. Přidejte i vy vaše nejlepší fotografie a vyhrajte fotoaparáty Nikon, pozvání k McDonald´s nebo zájezd do německého Wolfsburgu na fotbalové utkání domácího VfL.

Pravidla soutěže (stručně)

 

Do soutěže mohou být přihlášeny pouze fotografie pořízené v rámci fotbalového turnaje žáků základních škol McDonald's Cup 2012/2013.

 

Jak se zúčastnit

 • vyberte svou nejlepší fotografii pořízenou během 16. ročníku  McDonald's Cupu
  • pokud ještě nemáte účet, tak si ho založte
  • vytvořte fotoalbum
  • u každé fotografie uveďte, kde (v jakém kraji) byla fotografie pořízena
 • přiřaďte neomezený počet fotoalb do kategorie "soutěž: McDonald's Cup"
 • fotoalbum může obsahovat maximálně 1 fotografii (tzn. 1 fotografie = fotoalbum)
 • vaše fotografie budou zařazeny do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net, a následně do hlasování odborné poroty.

Jak hlasovat

 • od pátku 24. května 2012 do pátku 21. června 2013 klikněte u příslušného fotoalba na tlačítko "hlasovat"
 • každý může dát 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, jedenkrát denně, to znamená, že můžete hlasovat pro jedno fotoalbum i pro více alb vícekrát. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování"
 • hodnoceno je vždy celé fotoalbum (tzn. fotoalbum = 1 fotografie). Svými hlasy rozhodnete o tom, které z fotografií se dostanou do TOP 30 tj. postoupí do druhého kola před odbornou porotu.
 • 4 členná odborná porota vybere 9 vítězných fotoalb a 1 absolutního vítěze fotosoutěže.

Trvání soutěže

 • 13. 9. 2012 – 16. 6. 2013 – vkládání soutěžních fotografií na stránky Rajče.net
 • 24. 5. – 21. 6. 2013 – veřejné hlasování o nejlepší fotografie
 • 21. 6. – 28. 6. 2013 – hlasování odborné poroty
 • 30. 6. 2013 – vyhlášení a zveřejnění vítězů soutěže

Hlasování odborné poroty

Odborná porota vybere z TOP 30-tky nejlepších snímků vybraných veřejností (tj. 30 fotoalb resp. fotografií s největším počtem hlasů řádně přihlášených do 16. 6. 2013) ty nejzajímavější a stanoví vítězné pořadí 10 fotoalb. Z 10 alb vybere 1 absolutního vítěze, kterému udělí zvláštní cenu poroty fotosoutěže McDonald´s Cup v objektivu 2012/2013.

Složení poroty

 • Drahomíra Jiráková - ředitelka HR a komunikace společnosti McDonald's ČR
 • Pavel Marek - ředitel společnosti Nikon ČR a SR
 • Michal Růžička - vedoucí foto oddělení MF DNES
 • Jiří Borek - zástupce Rajče.net

 

Vítězové a ceny

1. místo

Zvláštní cena odborné poroty pro absolutního vítěze fotosoutěže McDonald's Cup v objektivu. Oceněný vyhraje zájezd na fotbalový zápas bundesligy do Norimberka společně s vítězi (kat. B) 16. ročníku McDonald´s Cupu 2012/2012. Vítěz bude mít čest nafotit z celého zájezdu fotoreportáž, která bude umístěna na oficiálních stránkách turnaje www.mcdonaldscup.cz a zároveň na stránce blogu http://www.idnes.cz/mcdonaldscup.

2. - 5. místo

Fotoaparát značky Nikon.

Nikon

6. a 8. místo

Pozvání k McDonald´s v hodnotě 1 000 Kč.

9. a 10. místo

Fotbalový míč značky Adidas podepsaný patronem projektu, Pavlem Horváthem.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od čtvrtka 13. 9. 2012 do neděle 30. 6. 2013.
 2. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Fotoalbum může obsahovat  pouze 1 fotografii.
 3. Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "soutěž: McDonald's Cup" a musí obsahovat popisek, kde (v jakém kraji) byla fotografie pořízena, jinak nebude album do soutěže zahrnuto.
 4. Jeden uživatel může přihlásit libovolný počet fotoalb.
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net, k jejichž dodržování se účastník soutěže zavazuje vstupem do soutěže.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek Rajce.net a odborné poroty.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Výherci soutěže jsou povinni potvrdit zpět vyrozumění o výhře a informaci o jejím převzetí. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího resp. nedojde ke zpětnému potvrzení výhry bude výherce ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je společnost IMA Production s.r.o., se sídlem Pod Hájkem 1, 180 00 Praha 8, IČ: 25736990 a DIČ: CZ25736990 a společnost MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.