Backend programátor senior vítán!

V rajčatovém skleníku chybí zkušený borec, který se nezalekne 1,5 petabajtů dat, o které se staráme. Tvoje práce poběží na 60 serverech a bude ji sledovat kolem milionu lidí měsíčně. Nemusíš nutně vědět, jak zaštipovat rajčata ani kdy je sázet, očekáváme od tebe praxi v programování, zájem zkoušet nové věci a schopnost pracovat v týmu i samostatně.

 

Co budeš dělat?

Hlavní náplní tvé zelinářské práce bude tvorba a rozšiřování rajče API a storage API. Potřebujeme, aby ses věnoval i zkoušení nových technologií, třeba RIAK, node.js, OpenNebula, MongoDB, RabbitMQ, Cassandra, Vagrant a dalších vychytávek.

 

Co od tebe čekáme?

  • alespoň pětiletá zkušenost s PHP a MySQL
  • znalost prostředí Linuxu, práce v shellu, psaní skriptů (bash, PHP)
  • jednou týdně práce v našem brněnském kanclu
rajče.net
 

Co ti za to na oplátku nabízíme?

Nebudeme tě každý den nutit vstávat v sedm a utíkat do práce. Kde a kdy chceš pracovat, si urči sám. Budeš pracovat samostatně a používat svou vlastní hlavu, nečekej žádné bezmyšlenkové plnění rozkazů. S Rajčetem si navíc můžeš být jistý, že tvou práci uvidí hodně lidí - máme víc než 967 tisíc zaregistrovaných uživatelů.

 

Zajímá tě něco o nás?

Rajče je součástí mediální skupiny MAFRA, ale pracuje samostatně. Jsme pohodový tým lidí, který se nemůže dočkat, až svoje řady rozšíří o další lidi podobného ražení. Těšíme se, že to budeš právě ty!

 

Tak co, jdeš do toho s námi?

Napiš nám na: zelinari@rajce.net

Těšíme se na tebe!
Tým Rajce.net

 
rajče team

Zelináři na svatbě hlavního zelináře :-)