Video soutěž: Do Alp s TV Óčko

soutěže | Video soutěž na téma zimní radovánky | 17. 12. 2010 - 30. 1. 2011 | přihlášená videa | Výsledky hlasování

 

Hlasujte pro vybraná videa

 

Informace o soutěži

Stanice O, a.s. (Óčko) uvádí společně s Rajče.net soutěž o nejhezčí video z lyžování nebo snowboardingu.

Pošli nám video z hor a vyhraj týden pro Tebe a Tvou partičku v italských Alpách a k tomu vybavení na prkno.

Soutěž probíhá od pátku 17. prosince 2010 do neděle 30. ledna 2011.

Pravidla soutěže (stručně)

Přihláškou do soutěže je umístění videa se zimní lyžařskou či snowboardovou tématikou na stránku www.rajce.net/ocko od 17. 12. 2010 do od 16. 1. 2011. Video může být v libovolném formátu (např. avi, mp4, mov, 3gp a další), v max. délce 2 min a v neomezené velikosti.

Každý týden vyberou moderátoři a redaktoři Óčka 2 nejbláznivější videa, která postoupí do finálového hlasování. Finálové hlasování bude probíhat v období 17. - 30. 1. 2011 formou SMS hlasování na číslo 900 11 09 ve formě „video mezera pořadové číslo videa“ (video 1). Cena jedné SMS je 9,- Kč vč. DPH. Tři videa, která za dané období obdrží nejvíce SMS, získají výhru.

Jak se zúčastnit

 • vytvořte, případně najděte ve svém archivu své nejlepší video z hor.
 • přiřaďte videoalbum do kategorie "*videosoutěž: Do Alp s TV Óčko" s max. jedním videem o délce do 2 minuty
 • vaše video bude zařazeno do hlasování veřejnosti, které bude probíhat formou SMS hlasování

Jak hlasovat

 • od pondělí 17. 1. do neděle 30. 1. 2011 hlasujte pro příslušné video formou SMS zprávy ve tvaru video mezera pořadové číslo videa (např. video 1)
 • SMS musí být zaslána v daném tvaru na číslo 900 11 09. Cena za odeslanou SMS je 9,- Kč včetně DPH. Jedna SMS může obsahovat pouze 1 odpověď, resp. jedno číslo finálového videa.

Komu je soutěž určena

Všem milovníkům lyžování a snowboardingu, kteří se s námi rádi podělí o své zajímavé videa.

Trvání soutěže

17. 12. 2010 – 16. 1. 2011 – nahrávání soutěžních videí na stránky Rajče.net

17. 1. 2011 – 30. 1. 2011 – veřejné hlasování o nejlepší video formou SMS

Výhry v soutěži

Autoři tři finálových videí, které získají největší počet hlasů, vyhrají zájezd pro jednu osobu do italského Bormia Residence Fior di Alpe v termínu 26. 3. - 2. 4. 2011 od CK Nev-dama. Navíc pokud dalších 5 kamarádů každého ze tří výherců, jejichž kontakty předá autor vítězného videa zástupci TV Óčko, správně odpoví na otázku zaslanou formou emailu, získává každý stejný zájezd jako autor finálového videa. V ceně zájezdu je ubytování na 7 nocí a skipas na 6 dní. V ceně není zahrnuta strava, doprava a pojištění. Dále každý z těchto tří vítězných autorů videí získá poukaz na odběr zboží značky Rip Curl v hodnotě 5.000,- včetně DPH od společnosti TIBURON s.r.o.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od pátku 17. 12. 2010 do neděle 30. 1. 2011.
 2. V soutěži jsou hodnocena celá videoalba. Videoalbum může obsahovat lpouze jedno video.
 3. Každé soutěžní videoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "*videosoutěž: Do Alp s TV Óčko".
 4. Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno videoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené album, ostatní alba jednoho uživatele budou vyřazena ze soutěže.
 5. Video musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 6. Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s platnou adresou pro doručování na území České republiky (dále jen „soutěžící“ nebo „účastník soutěže“).
 7. Účastník se zapojí do soutěže tím, že za dodržení výše uvedených podmínek, umístí video na stránky www.rajce.net/ocko.
 8. Videoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor videa, který musí být na vyžádání schopen zaslat jeho originál. 
 9. Vítězové soutěže budou vybráni na základě SMS hlasování.
 10. Výherce je obeznámen o výhře pomocí telefonátu. Pokud se nepodaří Pořadateli s dotyčným spojit do 3 dnů, výhercem se stává další v pořadí na výherce.
 11. Výherci výher jsou vyzváni k udání platné adresy na území České republiky Pořadateli (Stanice O, a.s. a Rajče.net). Pořadatel soutěže se zavazuje zaslat výhru výherci nejpozději do 30 dní od ukončení soutěže.
 12. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.
 13. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit či proměnit v penězích. Pořadatel neodpovídá za vady, poškození či ztrátu spojené s dodávkou výher. Reklamace na výhry se nevztahují.
 14. Do soutěže budou zařazeny pouze platné SMS. Platnými soutěžními SMS se rozumí taková SMS, která obsahuje smysluplná data a je zaslána ve správném formátu. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů v SMS.
 15. Soutěžní SMS lze posílat pouze ze standardních mobilních telefonních čísel, u kterých je možné telefonní číslo identifikovat. SMS zprávy ze skrytých čísel, internetových SMS brán nebo pevných telefonních linek jsou ze soutěže vyloučené.
 16. U přijatých SMS zpráv je zhotovený záznam obsahující mobilní telefonní číslo, datum a čas přijetí. Takto získané informace jsou rozhodující pro určení výherců.
 17. Pořadatel není odpovědný za funkčnost sítí mobilních operátorů a internetových sítí a dále pak neodpovídá za vlastnictví užitých mobilních telefonů ani za nedoručení. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.
 18. Pravidla budou uvedena na stránkách www.ocko.cz nebo budou zaslána po vyžádání soutěžícího. Tyto pravidla jsou považována za jediná, úplná a konečná.
 19. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že Pořadatel je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech.
 20. Soutěžící odesláním soutěžní SMS uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže Pořadateli soutěže. Zároveň tento souhlas uděluje technickému správci, společnosti ATS Praha za účelem vyhodnocení soutěže a dalšího jeho marketingového zpracování. Zejména se jedná o souhlas s užitím poskytnutého jména a adresy ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách Pořadatele, dále k nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to po dobu 10 let od udělení souhlasu resp. od odeslání soutěžní SMS.
 21. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Pořadatele (Stanice O, a.s. a společnost MAFRA, a.s.) a stejně tak všichni zaměstnanci společnosti, která soutěž technicky zajišťuje a rodinní příslušníci těchto zaměstnanců v přímé linii. V případě, že se výhercem stane taková osoba, cena se takovému výherci neodevzdá a přesunuje na dalšího kandidáta.
 22. Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat peněžité plnění za soutěžní ceny. Ceny nelze vymáhat soudní cestou.
 23. Pořadatelé si vyhrazují právo v odůvodněných případech akci zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.